Poniedziałek, 24 wrzesień 2018
Pogoda na dziś:
temp. 7 °C
temp. odcz. 4 °C
wiatr 23 km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 

 

Nasz News: Wandale w strefie ekonomicznej (ZDJĘCIA) (20 sierpień 2018)

Powybijane szyby, bazgroły, śmieci... - tak wyglądała 20 sierpnia strefa ekonomiczna pod Przasnyszem.
+ czytaj dalej + wasze opinie (14)Nasz News: Homilia Kardynała Stanisława Dziwisza (ZDJĘCIA) (20 sierpień 2018)

Podczas diecezjalnych uroczystości związanych z 450. rocznicą śmierci św. Stanisława Kostki, które odbyły się w minioną niedzielę w Rostkowie, Kardynała Stanisława Dziwisza zwrócił się do wiernych słowami homilii:
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Uroczystość diecezjalna Roku Jubileuszowego św. Stanisława Kostki w Rostkowie (20 sierpień 2018)

Około 5 tysięcy osób 19 sierpnia br. wzięło udział w centralnej uroczystości Roku Jubileuszowego św. Stanisława Kostki w Rostkowie, z okazji 450. rocznicy śmierci Świętego. Eucharystii przed Sanktuarium św. Stanisława Kostki przewodniczył ks. kard. Stanisław Dziwisz: „Kościół w Polsce potrzebuje entuzjazmu i radości ludzi młodych” – podkreślił w homilii. Modlono się wspólnie przy relikwiach tego głównego patrona diecezji płockiej.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Minister Ardanowski: "W okresie transformacji nastąpiła wyprzedaż, za którą odpowiedzialność ponosi PSL" (20 sierpień 2018)

Realizujemy program PiS-u,ale trzeba zmodyfikować i przyspieszyć pewne działania. Tam, gdzie rolnicy sobie nie radzą, tam rząd musi pomagać— powiedział w „Sygnałach dnia” (Program I Polskiego Radia) minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Konkurs fotograficzny KOWR (20 sierpień 2018)

„Polskie kadry” to ogólnopolski konkurs fotograficzny organizowany przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa. Termin nadsyłania prac upływa 31 sierpnia 2018 r. Celem konkursu jest ukazanie bogactwa regionów Polski w dwóch kategoriach tematycznych: żywnościowej i krajoznawczej.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)2. Otwarte Mistrzostwa Jednorożca w Badmintonie "BADKURP CUP" - zaproszenie (20 sierpień 2018)

Jednorożecki Klub Badmintona "BadKurp" zaprasza na 2. Otwarte Mistrzostwa Jednorożca w Badmintonie "BADKURP CUP". Mistrzostwa będą organizowane przy współpracy z Fundacją Narodowy Badminton w ramach ogólnopolskiego cyklu "100 turniejów na 100-lecie niepodległości".
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Dachowanie busa na trasie Chorzele-Wielbark (19 sierpień 2018)

Dnia 19.08.2018 o godz. 5:45 na trasie Chorzele-Wielbark (DK57) doszło do dachowania pojazdu dostawczego. Wypadek miał miejsce na granicy województw Mazowieckiego z Warmińsko-Mazurskim.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Piknik Historyczny w Parku Miejskim (ZDJĘCIA) (18 sierpień 2018)

15 sierpnia w Parku Miejskim im. Tadeusza Kościuszki odbył się Piknik Historyczny. Był on jednym z elementów tegorocznych obchodów Święta Wojska Polskiego.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz News: Festyn sportowo-rekreacyjny przy parafii p.w. Chrystusa Zbawiciela (ZDJĘCIA) (18 sierpień 2018)

Sportowo – Rekreacyjny Festyn Integracyjny został zorganizowany przez PUKS "Emmanuel" na terenie parafii p.w. Chrystusa Zbawiciela, która została erygowana przez  bp. płockiego Zygmunta Kamińskiego 15 sierpnia 1998 r. W tym roku Festyn odbył się w 20-tą rocznicę powstania parafii. Proboszczem od początku istnienia parafii jest ks. Romuald Ciesielski, pomysłodawca i współorganizator festynów.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz News: Piknik rodzinny na placu zabaw w Chorzelach (ZDJĘCIA) (18 sierpień 2018)

Ośrodek Upowszechniania Kultury w Chorzelach zaprosił mieszkańców miasta na wspólną zabawę, która odbyła się na placu zabaw.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)"Mało znane fakty z historii odzyskiwania niepodległości Rzeczypospolitej" - zaproszenie na prelekcję (18 sierpień 2018)

Muzeum Historyczne w Przasnyszu zaprasza na prelekcję dr. Andrzeja Białego pt. Mało znane fakty z historii odzyskiwania niepodległości Rzeczypospolitej. Spotkanie odbędzie się w dniu 21 sierpnia 2018 r. (wtorek) o godz. 17.00 w siedzibie muzeum w Przasnyszu, ul. Rynek 1.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Turniej Siatkówki Plażowej - zaproszenie (18 sierpień 2018)

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Przasnyszu zaprasza na Turniej Siatkówki Plażowej.
Zapisy do 13.09.2018
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Mistrzostwa Przasnysza w Tenisie Ziemnym - zaproszenie (18 sierpień 2018)

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Przasnyszu zaprasza na Mistrzostwa Przasnysza w Tenisie Ziemnym, kategorii senior.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)POMÓŻ NAM ZDOBYĆ GRANT KAŻDY GŁOS MA ZNACZENIE ! (17 sierpień 2018)

Burmistrz Przasnysza – Waldemar Trochimiuk, Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Przasnyszu – Krzysztof Szczepański oraz lokalny przedsiębiorca – Pan Ireneusz Obidziński zachęcają wszystkich mieszkańców Przasnysza oraz osoby odwiedzające miasto do włączenia się w ogólnopolskie głosowanie na partnerską inicjatywę pn.: „Poprawa możliwości odpoczynku w parku miejskim przy ul. Wojskowej w Przasnyszu”.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)#WażneDlaRodziny: pamiętaj o terminach! (17 sierpień 2018)

Trwa składanie wniosków na nowy okres świadczeniowy oraz o świadczenie dobry start. Pamiętaj, że świadczenie otrzymasz tylko wtedy, jeśli wniosek złożysz w odpowiednim terminie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Od początku września wypłaty tzw. pomocy suszowej (17 sierpień 2018)

Wczoraj minister rolnictwa Krzysztof Ardanowski w wywiadzie dla TVP Info poinformował, że jego resort będzie gotowy do rozpoczęcia wypłat środków tzw. pomocy suszowej dla poszkodowanych rolników już od początku września.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Wędkarskie zakończenie wakacji - zaproszenie (17 sierpień 2018)

Zarząd Koła PZW nr 70 w Przasnyszu serdecznie zaprasza 2 września na Spławikowe Zawody Wędkarskie na Zakończenie Wakacji
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Otwarte Spławikowe Zawody Wędkarskie - zaproszenie (17 sierpień 2018)

Zarząd Koła PZW nr 70 w Przasnyszu serdecznie zaprasza 2 września na Otwarte Spławikowe Zawody Wędkarskie rozgrywane na zalewie Łoje
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)"Zasmakuj w produktach lokalnych gminy Czernice Borowe" - zaproszenie (16 sierpień 2018)

Zapraszamy do udziału w projekcie ,,Zasmakuj w produktach lokalnych gminy Czernice Borowe"
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)W Czernicach Borowych rozsmakowali się w produkcji serów (16 sierpień 2018)

W dniu 27 lipca 2018 r. w Czernicach Borowych odbyły się warsztaty serowarskie zorganizowane w ramach projektu ,,Zasmakuj w produktach lokalnych gminy Czernice Borowe” zadanie dofinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego. Warsztat poprowadził pan Krzysztof Jaworski serowar żuławski.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)


« poprzednie ... 3 4 5 6 7 [ 8 ] 9 10 11 12 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.09 s.