Poniedziałek, 16 lipiec 2018
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

„Kręci mnie bezpieczeństwo … na Mazowieckich dniach zdrowia” (19 czerwiec 2018)

W dniu 16 czerwca br. strażacy z przasnyskiej Komendy brali udział w Mazowieckich dniach Zdrowia organizowanych przez Wojewodę Mazowieckiego.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Uwaga na oszustów na policjanta! (18 czerwiec 2018)

Tylko w miniony piątek (15 czerwca br.) w Przasnyszu były cztery próby wyłudzeń metodą na policjanta o czym przekonali się mieszkańcy Przasnysza.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Odjazdowy Bibliotekarz 2018 - relacja (18 czerwiec 2018)

Już po raz szósty Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu zorganizowała rajd rowerowy "Odjazdowy Bibliotekarz", w którym wzięli udział czytelnicy biblioteki, miłośnicy książek i jazdy na rowerze.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Julia Morawska finalistką VII edycji Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia „Trzymaj Formę” (18 czerwiec 2018)

Konkurs wiedzy o zdrowym stylu życia „Trzymaj Formę” to konkurs interdyscyplinarny obejmujący zarówno treści zawarte w podstawie programowej, jak i znacznie wykraczające poza nią. Sprawdza wiedzę  dotyczącą  produktów żywnościowych i ich wartości odżywczych,  najczęstszych błędów żywieniowych i ich następstw oraz wiedzy dotyczącej edukacji konsumenckiej oraz aktywności fizycznej i jej roli w życiu człowieka. Przeprowadzany jest w trzech etapach, a jego organizatorami są Główny Inspektor Sanitarny, Polska Federacja Producentów Żywności Związek Pracodawców oraz Fundacja Żywność, Aktywność Fizyczna i Zdrowie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Zostań Terytorialsem - nabór ochotników (18 czerwiec 2018)

Zostań jednym z nas!
Ochotnicy do Wojsk Obrony Terytorialnej z północnego Mazowsza mogą nadal składać wnioski o przyjęcie do służby. Rekrutować mogą  kobiety i mężczyźni, którzy do tej pory nie pełnili żadnej formy służby wojskowej oraz rezerwiści.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)10-lecia nadania Herbu Gminie Czernice Borowe - zaproszenie (18 czerwiec 2018)

Zapraszamy na uroczystości związanie z obchodami 10-lecia nadania Herbu Gminie Czernice Borowe
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Chorzele: Powitanie Lata - zaproszenie (18 czerwiec 2018)

Serdecznie zapraszamy do Gminy Chorzele na Powitanie Lata 2018
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Spotkanie z Ojcami Kapucynami - zaproszenie (18 czerwiec 2018)

Już dziś, 18 czerwca, odbędzie się kolejne spotkanie z Ojcami Kapucynami z Ośrodka Apostolstwa Trzeźwości w Zakroczymiu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Pomóżmy Pawłowi z Przasnysza zrealizować największe marzenie (17 czerwiec 2018)

Pomóżmy Pawłowi z Przasnysza zrealizować największe marzenie, jakim jest samodzielne poruszanie się specjalnym samochodem przystosowanym dla osób niepełnosprawnych.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Pożar samochodu osobowego w miejscowości Przasnysz (17 czerwiec 2018)

16 czerwca bieżącego roku około godz. 14:50 w Przasnyszu na ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego doszło do pożaru samochodu osobowego.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Weekend Atrakcji - zaproszenie (15 czerwiec 2018)

Przed nami weekend, zobacz co ciekawego będzie się działo na przasnyskiej ziemi oraz w sąsiednich powiatach:
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Mieszkańcy zainaugurowali przeprowadzkę Miejskiej Biblioteki (15 czerwiec 2018)

fot. Anna Suchcicka / Urząd Miasta Przasnysz
W piątek, 15.06.2018, o godzinie 18.30 Bibliotekarki z Miejskiej Biblioteki, razem z czytelnikami symbolicznie zainaugurowali wielką przeprowadzkę Biblioteki.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM (15 czerwiec 2018)

Przasnyskie Centrum poszukuje WOLONTARIUSZY, którzy pomogą stworzyć letnią ofertę dla dzieci.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Kolejna odsłona „Dnia Jednorożca” (15 czerwiec 2018)

10 czerwca 2018 roku na naszym stadionie odbył się „Dzień Jednorożca” zorganizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną przy wsparciu Gminnego Zespołu Usług Komunalnych. Jest to impreza cykliczna, która od lat cieszy się ogromnym uznaniem wśród mieszkańców i przybyłych gości. Ma to związek z bogatym programem artystycznym, w którym każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dzięki temu spotkanie to było okazją do integracji lokalnego środowiska oraz zaprezentowania przyjezdnym walorów naszej gminy.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Świetlne Warsztaty Plastyczne - zapisy (15 czerwiec 2018)

Ruszyły zapisy na Świetlne Warsztaty Plastyczne.
Celem warsztatów jest stworzenie obiektów świetlnych, które zostaną następnie zaprezentowane na wystawie podczas Festiwalu Fabryka Światła w dniu 8 września 2018 r.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Przasnyscy Strażacy w czołówce podczas zawodów strefowych w sporcie pożarniczym (15 czerwiec 2018)

fot. KMP PSP Ostrołęka
12 czerwca bieżącego roku w Komendzie Miejskiej PSP w Ostrołęce odbyły się Eliminacje Strefowe do „XIX Mistrzostw Województwa Mazowieckiego w Sporcie Pożarniczym”. W zawodach udział wzięły reprezentacje 7 Komend Powiatowych / Miejskich tj.: Przasnysz, Maków Mazowiecki, Ostrów Mazowiecki, Mława, Pułtusk, Wyszków i Ostrołęka.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Jechał 102 km/h w obszarze zabudowanym. Stracił prawo jazdy (15 czerwiec 2018)

Pomimo ciągłych apeli policji o rozwagę i zdjęcie nogi z gazu, niektórzy kierowcy nadal pozostają obojętni. Tak właśnie było w przypadku kierowcy skody, który jechał z prędkością 102 km/h.
+ czytaj dalej + wasze opinie (6)„Kręci mnie bezpieczeństwo w SP Nr 2 w Chorzelach oraz SP w Krzynowłodze Małej” (15 czerwiec 2018)

W dniach 8 i 13 czerwca br. strażacy z przasnyskiej Komendy PSP spotkali się z uczniami Szkół Podstawowych w Krzynowłodze Małej oraz Nr 2 w Chorzelach w ramach kampanii społecznej „ Kręci Mnie Bezpieczeństwo”.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)DEBATA SPOŁECZNA na terenie powiatu przasnyskiego (15 czerwiec 2018)

W minioną środę 13 czerwca br. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Noblistów Polskich w Przasnyszu już po raz kolejny odbyła się Ewaluacyjna Debata Społeczna poświęcona naszemu powiatowi, której hasłem przewodnim było „ Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Wizyta Andrzeja Dudy w Makowie Mazowieckim (15 czerwiec 2018)

W dniu 13 czerwca do Makowa Mazowieckiego przyjechał Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda. Towarzyszył mu Zdzisław Sipiera, wojewoda mazowiecki, a także Krzysztof Bieńkowski, dyrektor delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w towarzystwie  Tadeusza Ciaka, burmistrza Makowa Maz.
+ czytaj dalej


« poprzednie ... 3 4 5 6 7 [ 8 ] 9 10 11 12 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.08 s.