Poniedziałek, 21 styczeń 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Nasz News: Wigilia w Fundacji Inicjatyw Prorodzinnych i Opiekuńczo - Wychowawczych "Nasze Dzieci" (19 grudzień 2018)

Po raz kolejny do jednego, wigilijnego stołu zasiadły dzieci z ośrodka wraz ze swoimi opiekunami i zaproszonymi gośćmi. Spotkanie umiliły kolędowaniem siostry z Małowidza.
+ czytaj dalejSzpitale powiatowe ostrzegają ministra: zadłużamy się, będziemy ograniczać świadczenia (19 grudzień 2018)

Sprzeciwiamy się nakładaniu na szpitale nowych zadań bez zapewnienia pieniędzy na ich realizację. Grozi to ograniczeniem pacjentom dostępu do świadczeń i redukcją liczby łózek. Trudno się oprzeć wrażeniu, że to celowe działania - alarmuje w liście do ministra zdrowia Ogólnopolski Związek Pracodawców Szpitali Powiatowych. We wtorek dyrektorzy szpitali rozmawiali z wiceministrem oraz prezes NFZ.

+ czytaj dalejNasz News: Pokój zagadek czeka w muzeum (18 grudzień 2018)

Zaginięcie profesora Antoniego Bilińskiego – wybitnego badacza życia św. Stanisława Kostki, jest punktem wyjścia tajemnicy, którą można rozwikłać w jedynym z pomieszczeń Muzeum Historycznego w Przasnyszu.
+ czytaj dalejSpotkanie wigilijne w przasnyskim starostwie (18 grudzień 2018)

18 grudnia 2018 r. w sali konferencyjnej starostwa powiatowego odbyło się tradycyjne spotkanie wigilijne pracowników urzędu. Władze powiatu reprezentował starosta przasnyski Krzysztof Bieńkowski, przewodniczący Rady Powiatu Przasnyskiego Paweł Szczepkowski oraz etatowy członek zarządu Paweł Mostowy.
+ czytaj dalejSuperprzyjaciel Chorzel 2018 wybrany (18 grudzień 2018)

W tym roku wybór padł na osoby, które z Chorzelami związane są od bardzo dawna. Są z nami, obok nas i niezwykle często korzystamy z ich uprzejmości i pomocy. Ale jednocześnie nie czynią niczego dla poklasku i własnej promocji.
+ czytaj dalej13-latek pogryziony przez psa (18 grudzień 2018)

W miejscowości Zdziwój Stary gm. Chorzele, doszło do pogryzienia 13 letniego dziecka przez biegającego bez kagańca psa.
+ czytaj dalejNasz News: Trzech mieszkańców Przasnysza przysięgało w Ciechanowie (17 grudzień 2018)

16 grudnia na terenie kompleksu koszarowego 5. Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej w Ciechanowie odbyła się ostatnia w tym roku przysięga wojskowa na Mazowszu. Była to szósta przysięga w 5 Brygadzie, a 58 w Wojskach Obrony Terytorialnej w 2018 roku.
+ czytaj dalejVII Przasnyskie Spotkanie Muzealne - Historia i Pamięć - zaproszenie (17 grudzień 2018)

Muzeum Historyczne w Przasnyszu, Liceum Ogólnokształcące im. KEN serdecznie zaprasza na VII Przasnyskie Spotkanie Muzealne - Historia i Pamięć
+ czytaj dalejPOROZUMIENIE PODPISANE (17 grudzień 2018)

6 grudnia 2018 zostało podpisane porozumienie w sprawie szkolenia klas o profilu wojskowym.
+ czytaj dalejPułtuska Narew zwycięzcą Mikołajkowego Turnieju Halowej Piłki Nożnej (17 grudzień 2018)

Pułtuska Narew pokonując w finałowym meczu Czarków okazała się najlepszą drużyną w zorganizowanym w dniu 08.12.2018r. przez Ośrodek Sportu i Rekreacji Mikołajkowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej.
+ czytaj dalejUWAGA BARDZO ŚLISKO ! Śmiertelny wypadek w miejscowości Oględa (17 grudzień 2018)

16 grudnia bieżącego roku około godz. 13:25 kierujący samochodem osobowym marki Renault Thalia mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego wpadł w poślizg i zderzył się z autokarem na trasie drogi krajowej nr 57 w miejscowości Oględa.
+ czytaj dalejMieszkańcy północnej części powiatu przasnyskiego już za chwilę skorzystają z nowej przeprawy mostowej (16 grudzień 2018)

Już od 20 grudnia 2018 r. mieszkańcy Zarąb, Mącic oraz okolicznych miejscowości będą mogli korzystać z przebudowanej przeprawy mostowej na kanale Omulew - Płodownica, w ciągu drogi powiatowej nr 3208W. Gotowa jest już płyta mostu, a w najbliższych dniach zostanie położna nowa nawierzchnia asfaltowa. Mieszkańcy i radni gminy Chorzele prosili nowego starostę o interwencję w sprawie przeciągającej się budowy.
+ czytaj dalejStarosta przasnyski z wizytą u Wiceministra Zdrowia (16 grudzień 2018)

12 grudnia 2018 r. starosta przasnyski Krzysztof Bieńkowski spotkał się z wiceministrem zdrowia Maciejem Miłkowskim. Na wspólne spotkanie starosta przybył wraz z wiceprezesem Ogólnopolskiego Związku Pracodawców Szpitali Powiatowych Krzysztofem Żochowskim.
+ czytaj dalejJubileusz setnych urodzin Pani Czesławy Marchewka (16 grudzień 2018)

15 grudnia 2018 roku w Kościele Świętego Wojciecha w Przasnyszu odbyła się dziękczynna Msza Święta w intencji 100-lecia urodzin mieszkanki Przasnysza Pani Czesławy Marchewki.
+ czytaj dalejFestiwal Zdrowego Żywienia w ALO (ZDJĘCIA) (15 grudzień 2018)

7 grudnia 2018 roku w sali sportowej Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w ramach projektu ,,Bądź aktywny: pracuj!” młodzież zorganizowała Festiwal Zdrowego Żywienia.
+ czytaj dalejPuchar Polski Juniorów ucznia ALO (15 grudzień 2018)

Akademickie Liceum Ogólnokształcące może pochwalić się sukcesami swoich uczniów. Jednym z nich jest Jakub Kraśniak, uczeń I klasy o profilu wojskowym, który trenuje karate kyokushin 7 lat w ciechanowskim klubie karate kyokushin i ma za sobą wiele sukcesów sportowych.
+ czytaj dalejMłodzi zdolni z Krzynowłogi Małej (15 grudzień 2018)

Szkoła Podstawowa w Krzynowłodze Małej może pochwalić się sporymi osiągnięciami edukacyjnymi swoich podopiecznych. Jak podkreślają sami nauczyciele, po kilku latach „posuchy” aż trójce młodych ludzi udało się awansować w olimpiadach przedmiotowych organizowanych przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty.
+ czytaj dalejPiątek i sobota z Biblioteką (VIDEO) (14 grudzień 2018)

Nie masz pomysłu na piątkowe popołudnie? Twoje dziecko nudzi się w sobotni poranek? A może potrzebujesz oryginalnego prezentu dla Twoich bliskich? Koniecznie zobacz jak na te wszystkie pytania odpowiada nasza Biblioteka
+ czytaj dalejKoncert kolęd i pastorałek "Powitajmy Go" w MDK Przasnysz - zaproszenie VIDEO (14 grudzień 2018)

Zapraszamy wszystkich na koncert kolęd i pastorałek POWITAJMY GO, w którym wystąpią soliści MDK Przasnysz oraz zaproszeni goście. Opracowanie muzyczne: Marek Karolski, przygotowanie solistów: Marek Karolski i Artur Węcław. Koncert odbędzie się 15 grudnia 2018 o godz. 18.00.
+ czytaj dalejChorzele: Spotkanie Autorskie z Wojciechem Cesarzem (14 grudzień 2018)

Wczoraj, czyli 13 grudnia Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Chorzelach zaprosiła uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej im. Ojca Honoriusza Kowalczyka w Duczyminie na spotkanie z pisarzem literatury dziecięcej, współautorem znanych książek o „grzecznym psie” panem Wojciechem Cesarz.
+ czytaj dalej


« poprzednie ... 3 4 5 6 7 [ 8 ] 9 10 11 12 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.07 s.