Poniedziałek, 22 styczeń 2018
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Rusza kolejna edycja – ZiMNaR 2018 (18 grudzień 2017)

Rusza kolejna – VII edycja Zimowego Maratonu Na Raty w Przasnyszu.
Zasady zawodów pozostają niezmienne. Impreza polega na pokonaniu dystansu maratonu – 42 km w kilku etapach, rozgrywanych w każdą sobotę stycznia i lutego.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Bieg WOŚP „Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy” - zgłoszenia (18 grudzień 2017)

W ramach 26. Finału akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w dniu 14.01.2018 r. w Przasnyszu odbędzie się bieg „Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy”.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Wigilia u „Naszych Dzieci” (18 grudzień 2017)

W piątek, 15 grudnia w Remizie Strażackiej w Chojnowie odbyła się uroczystość wigilijna zorganizowana przez Fundację Inicjatyw Prorodzinnych i Opiekuńczo-Wychowawczych „Nasze Dzieci”. Prowadzi ona w miejscowości Czernice Borowe placówkę opiekuńczo-wychowawczą, w której przebywa obecnie dziesięcioro dzieci.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nietypowa lekcja biblioteczna w SP3 (18 grudzień 2017)

12 grudnia uczniowie klas 4 a, 4 b i 4 c Szkoły Podstawowej nr 3 w Przasnyszu zostali zaproszeni przez panie bibliotekarki do udziału w zajęciach zachęcających do czytania książek.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)W SP nr 2 pamiętają o zwierzętach w czasie zimy i na święta (18 grudzień 2017)

W grudniu 2017 roku w związku z nadchodzącą zimą i zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 po raz kolejny pamiętali o czworonożnych przyjaciołach i włączyli się w zbiórkę karmy dla zwierząt do Przychodni dla zwierząt "CrossVet" w Przasnyszu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Program i logo obchodów roku św. Stanisława Kostki (17 grudzień 2017)

List Pasterski Episkopatu Polski, jego zebranie plenarne w Płocku i msza św. z udziałem kard. Stanisława Dziwisza w Rostkowie znajdują się w programie obchodów Roku św. Stanisława Kostki, który rozpocznie się 1 stycznia 2018 roku w diecezji płockiej z okazji 450. rocznicy jego narodzin dla nieba.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Mikołaj u przedszkolaków (17 grudzień 2017)

W dniu 12 grudnia w Przedszkolu Językowym „The Academy of Smurf” w Przasnyszu, rodzice dzieci należących do grupy Ważniaków mieli zaszczyt obejrzenia Jasełek w wykonaniu ich pociech.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)„Inspirująca Biblioteka” w Przasnyszu (16 grudzień 2017)

Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Przasnyszu Małgorzata Sobiesiak odebrała 14.12.2017 r. w Bibliotece Głównej Województwa Mazowieckiego dyplom za zajęcie II miejsca w Konkursie Marszałka Województwa Mazowieckiego „Inspirująca Biblioteka”
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Koncert QUEEN AKUSTYCZNIE już dziś (16 grudzień 2017)

Już dziś w Miejskim Domu Kultury odbędzie się występ zespołu SILK, wykonującego największe przeboje legendarnej grupy QUEEN.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)XXVI Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia - Etap rejonowy (16 grudzień 2017)

15.12.2017 r. odbyła się XXVI Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia - Etap rejonowy.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Zabójstwo w Ciechanowie. 30-latka z zarzutami (15 grudzień 2017)

W środę, 13 grudnia w godzinach popołudniowych, przy markecie na ul. Kraszewskiego ujawniono zwłoki 46-letniego mieszkańca Ciechanowa. Mężczyzna został zaatakowany, miał ranę kłutą.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)ZNAKOMICI RECYTATORZY Z LO IM. KEN (15 grudzień 2017)

Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie, Liceum Ogólnokształcącego im. KEN w Przasnyszu, podczas kolejnej edycji regionalnego konkursu recytatorskiego poezji i prozy romantycznej „Tworzyć będziesz – kochaj tylko”. Impreza, która odbyła się na przełomie listopada i grudnia w Muzeum Romantyzmu w Opinogórze, wzbudziła duże zainteresowanie szkół z całego regionu. Tym bardziej więc może cieszyć to, że nasi reprezentanci znaleźli się w czołówce tegoż konkursu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Świąteczne życzenia klas VI dla Fundacji ŚWIETLIK (15 grudzień 2017)

14.12.2017r. w Szkole Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Przasnyszu miało miejsce spotkanie z podopiecznymi Fundacji Świetlik.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)MIKOŁAJKI NA SPORTOWO w Czernicach Borowych (15 grudzień 2017)

6 grudnia wszyscy pragną spotkać się ze świętym Mikołajem. To taki międzynarodowy święty, którego poznaliśmy w dzieciństwie, dobrze go kojarzymy, bo przynosił nam prezenty.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Spotkanie wigilijne w Black Dragons (14 grudzień 2017)

Dzisiejszego popołudnia w Centrum Animacji i Wsparcia dla Społeczności Lokalnej w Przasnyszu odbyło się spotkanie podsumowujące w Klubie Sportowym Drużyny Koszykarzy na Wózkach Black Dragons, które zostało połączone ze spotkaniem wigilijnym.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Stypendyści Klubu Przodujących Szkół w Chorzelach (14 grudzień 2017)

W dniu 12 grudnia 2017 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Chorzelach świętowano 10 – lecie przynależności szkoły do Klubu Przodujących Szkół. Dodatkowo dzieci i młodzież przedstawiały „Tradycje i obrzędy polskie – Boże Narodzenie” pod patronatem Krajowego Stowarzyszenia Pomocy Szkole w Warszawie i Stowarzyszenia Pomocy Szkole w Ostrołęce.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Przedsiębiorcy skarżą wójtów (14 grudzień 2017)

Przedstawiciele firm P.P.H.U. Ekoinstal Sebastian Dudek oraz P.H.U. Eko Wind Anna Machalska złożyli do prokuratury zawiadomienie o przestępstwie dotyczące instalacji fotowoltaicznych, a dokładniej uprawiania przez włodarzy nieuczciwej konkurencji.
+ czytaj dalej + wasze opinie (15)Krzynowłoga Mała: Mikołajki inaczej (14 grudzień 2017)

Nie zawsze święto Świętego Mikołaja przypadające na 6 grudnia trzeba spędzać tak samo. Udowodnili to uczniowie z klas VI b i II b gimnazjum ze Szkoły Podstawowej z Krzynowłogi Małej. Zamiast tradycyjnej wymiany upominków była wycieczka do Przasnysza i warsztaty świąteczne.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Wystawa gołębi z aukcją charytatywną (14 grudzień 2017)

W niedzielę, 10 grudnia na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Przasnyszu odbyła się 26. Wystawa Gołębi Pocztowych Okręgu PZHGP Ciechanów połączona z podsumowaniem sezonu lotowego 2017.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Sondaż dla Faktu: Rekordowe poparcie dla PiS! (13 grudzień 2017)

Jak wynika z najnowszego sondażu przeprowadzonego przez pracownię Kantar Public dla „Faktu” w dniu 11 grudnia,
ugrupowanie Prawo i Sprawiedliwość może liczyć aż na 50 proc. poparcie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (13)


« poprzednie ... 2 3 4 5 6 [ 7 ] 8 9 10 11 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.08 s.