Środa, 12 grudzień 2018
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Savoir-vivre wobec osób z niepełnosprawnościami (21 listopad 2018)

W murach Biblioteki głównej 16 listopada odbyło się kolejne spotkanie w ramach projektu "Teatr. Kino. Biblioteka. Historia jednego budynku”.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Gmina Przasnysz: Rocznica raz na sto lat... (20 listopad 2018)

Niedawna setna rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę była wyjątkową okazją ku temu, by nawet niewielkie społeczności mogły zintegrować się wokół miejsc pamięci. Nie inaczej było w gminie Przasnysz. Jej mieszkańcy spotkali się na gminnych obchodach zorganizowanych w Bogatem.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz News: Władzę w powiecie przejęła koalicja PiS-PPP (ZDJĘCIA) (20 listopad 2018)

Krzysztof Bieńkowski – starostą przasnyski,  a Waldemar Trochimiuk – wicestarostą. Pierwsza sesja rady powiatu Przasnyskiego VI kadencji odbyła się 19 listopada. Władzę przejęła koalicja PiS -PPP.
+ czytaj dalej + wasze opinie (6)Starostą Przasnyskim został Krzysztof Bieńkowski (19 listopad 2018)

Radni Rady Powiatu Przasnyskiego na posiedzeniu w dniu 19 listopada w tajnym głosowaniu na starostę przasnyskiego wybrali Krzysztofa Bieńkowskiego z Przasnysza. W ostatnich wyborach uzyskał on rekordową liczbę głosów.
+ czytaj dalej + wasze opinie (34)Klub Filmowy zaprasza (19 listopad 2018)

Zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Filmowego ALE NAKRĘCONE
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Listopadowa Kawiarenka językowa - zaproszenie (19 listopad 2018)

"Kawiarenka językowa" to spotkania przeznaczone dla tych osób, które na poziomie komunikatywnym potrafią porozumiewać się w wybranym przez siebie języku. To szansa na to, aby podczas wspólnych konwersacji, luźnych rozmów podszkolić swoje umiejętności językowe.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Sukces na Festiwalu Hrubieszów 2018 (19 listopad 2018)

15-18 listopada 2018 r. zespół muzyczny Przasnyscy Orelowcy z 2. Ośrodka Radioelektronicznego brał udział w XXIII Festiwalu Pieśni Patriotycznej i Religijnej w Hrubieszowie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Uroczysta gala z okazji dni Honorowego Krwiodawstwa - zaproszenie (19 listopad 2018)

Fot. Anna Suchcicka/Urząd Miasta Przasnysz
Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Przasnyszu zaprasza wszystkich krwiodawców oraz sympatyków PCK na uroczystą galę z okazji dni Honorowego Krwiodawstwa oraz 60-cio lecie powstania krwiodawstwa w Polsce.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)SP1: Warsztaty w SGGW - Erasmus + Projekt Smitten Kitchen; A Thyme To Eat (19 listopad 2018)

Jesteśmy uczniami biorącymi udział w międzynarodowym projekcie „Smitten Kitchen; A Thyme To Eat”. Dnia 16 listopada 2018r. uczestniczyliśmy w warsztatach w Wyższej Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie organizowanych przez wydział Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji. Zajęcia dotyczyły podstawowych zasad higieny przygotowywania posiłków i przechowywania produktów spożywczych.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)ERASMUS+ PO RAZ DRUGI W KENie! (19 listopad 2018)

Takiej passy nie ma żadne liceum w regionie. LO im. KEN zdobyło właśnie drugi z rzędu grant na realizację projektu z europejskiego programu Erasmus +. Do tej pory żadnej szkole z powiatu przasnyskiego czy powiatów ościennych taka sztuka się nie udała.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Pożar garażu i samochodu osobowego w miejscowości Mchówko (18 listopad 2018)

17 listopada bieżącego roku około godz. 12:50 w miejscowości Mchówko gm. Przasnysz doszło do pożaru wyposażenia garażu i samochodu osobowego w budynku mieszkalnym.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Nasz News: Gaz już w Przasnyszu (17 listopad 2018)

Osoby, które mają w Przasnyszu nieruchomości przy głównej nitce gazowej, i które chciałyby jeszcze w tym roku zacząć korzystać z gazu, powinny jak najszybciej udać się do Urzędu Miasta w Przasnyszu.  
+ czytaj dalej + wasze opinie (4)Zderzenie samochodu osobowego z łosiem w Chorzelach (17 listopad 2018)

16 listopada bieżącego roku o godzinie 16:30 na drodze krajowej nr 57 w miejscowości Chorzele na ul. Grunwaldzkiej doszło do zderzenia samochodu osobowego z łosiem.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Kup cegiełkę! Wspomóż budowę pomnika ku czci pomordowanych policjantów! (17 listopad 2018)

12 tysięcy policjantów II RP zostało zamordowanych w 1940 roku przez Sowietów. To właśnie ku ich czci, przed Komendą Wojewódzką Policji zs. w Radomiu, ma stanąć pomnik. Jego budowa zostanie sfinansowana ze zbiórki publicznej, do której może przyłączyć się każdy z nas…
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)ŚWIATOWY DZIEŃ PAMIĘCI OFIAR WYPADKÓW DROGOWYCH (17 listopad 2018)

18 listopada przypada Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych. Został on ustanowiony w 2005 roku przez Organizację Narodów Zjednoczonych.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nie tylko "Śpiąca królewna"... (17 listopad 2018)

Współpraca z Miejskim Domem Kultury owocuje w tym roku kilkoma wydarzeniami, których finał zaplanowaliśmy na przełom listopada i grudnia. Od kilku miesięcy w MDK trwają próby do dwóch spektakli, a w pracowni plastycznej powstają dzieła sztuki wykonywane w technice batiku i ceramice.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Wyróżnienia z okazji Dnia Pracownika Socjalnego (17 listopad 2018)

W dniu 7 listopada 2018 roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w konferencji pt: „„Skuteczność pieczy zastępczej – wsparcie dziecka i rodziny, zaangażowanie gmin i powiatów województwa mazowieckiego” połączonej z obchodami Dnia Pracownika Socjalnego.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Dofinansowanie na instalacje ekologiczne w gminie Przasnysz - dodatkowy nabór (16 listopad 2018)

W związku z pozyskaniem przez Gminę Przasnysz dofinansowania na Projekt pn. „Odnawialne źródła energii w Gminie Przasnysz” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020, informujemy o możliwości składania wniosków/deklaracji przystąpienia do projektu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)UWAGA: Ataki wilków - chroń swoje zwierzęta! (16 listopad 2018)

W związku nasilonymi atakami wilków na zwierzęta gospodarskie, Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Warszawie zwraca się z wnioskiem o podjęcie przez właścicieli zwierząt skuteczniejszych sposobów ich zabezpieczenia przed atakami drapieżników.
+ czytaj dalej + wasze opinie (9)Brygada rośnie w siłę (15 listopad 2018)

W przededniu Święta Niepodległości brama ciechanowskich koszar po raz kolejny otworzyła się dla ochotników na żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej.
+ czytaj dalej + wasze opinie (4)


« poprzednie ... 2 3 4 5 6 [ 7 ] 8 9 10 11 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.09 s.