Czwartek, 20 lipiec 2017
Pogoda na dziś:
temp. 27 °C
temp. odcz. 28 °C
wiatr 10 km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
 
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Krzynowłoga Mała: Ważne wybory gimnazjalistów (21 czerwiec 2017)

Kiedy przyszły absolwent gimnazjum staje przed wyborem szkoły ponadgimnazjalnej, często ma wiele wątpliwości i obaw, czy wybrana szkoła będzie tą właściwą. W tych wyborach uczniów powinna wspierać szkoła – stąd do podobnych działań dużą wagę przykłada się w Zespole Szkół w Krzynowłodze Małej.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Nasz news: Gwiazda wieczoru – T.LOVE (ZDJĘCIA) (20 czerwiec 2017)

Podczas Drugiego Dnia Dni Przasnysza i Ziemi Przasnyskiej wszyscy wyczekiwali gwiazdy wieczoru, czyli Muńka Staszczyka z zespołu T.LOVE.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz news: Kapitan NEMO na przasnyskiej scenie (ZDJĘCIA) (20 czerwiec 2017)

Starsi mieszkańcy powiatu przasnyskiego z niecierpliwością czekali na niedzielny występ KAPITANA NEMO, czyli Bogdana Tadeusza Gajkowskiego. Artysta zadebiutował na scenie jeszcze pod swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem takimi utworami, jak „Dzieci muzyki” i „Będzie niedziela”.  
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz news: Drugi Dzień Dni Przasnysza i Ziemi Przasnyskiej (ZDJĘCIA) (20 czerwiec 2017)

W niedzielę, 18 czerwca mieszkańcy powiatu przasnyskiego mogli powrócić na stadion miejski w Przasnyszu, aby po raz drugi świętować Dzień Przasnysza i Ziemi Przasnyskiej.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Uważajcie dziś na burze! - ostrzeżenia meteorologiczne (20 czerwiec 2017)

Uważajcie dziś na burze! Występować będą na przeważającym obszarze kraju, a najsilniejsze zjawiska prognozowane są dla centralnej i północno-wschodniej Polski.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Klub Filmowy zaprasza (20 czerwiec 2017)

Zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Filmowego ALE NAKRĘCONE
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz news: Gmina Krasne ma swój HERB (ZDJĘCIA) (19 czerwiec 2017)

W miniona niedzielę, 18 czerwca w Krasnem, pod honorowym patronatem Wojewody Mazowieckiego odbyły się uroczystości w związku z nadaniem herbu Gminie Krasne. Rozpoczęły się one od uroczystej Sesji Rady Gminy, podczas której Rada przyjęła stosowną uchwałę zawierającą opis i wzory zarówno herbu gminy jak również pozostałych znaków identyfikujących lokalną społeczność (flaga, baner, pieczęcie, łańcuchy wójta i przewodniczącego rady).
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Nasz news: CZADOMAN - gwiazda wieczoru (ZDJĘCIA) (19 czerwiec 2017)

Niezrównaną i wyczekiwaną przez przasnyszan gwiazdą wieczoru w pierwszym Dniu Dni Przasnysza i Ziemi Przasnyskiej był pochodzący z Opalewa w województwie lubuskim muzyk, który w 2013 roku zadebiutował na polskiej scenie jako CZADOMAN.  
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Nasz news: Uśmiech na twarzach i dobra zabawa z Łukashem (ZDJĘCIA) (19 czerwiec 2017)

Podczas trwania pierwszego Dnia Dni Przasnysza na scenie koncertowej pojawił się Łukash wraz ze swoim zespołem.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz news: Lanberry na przasnyskiej scenie (ZDJĘCIA) (19 czerwiec 2017)

Podczas 1. Dnia Dni Przasnysza na scenie pojawił się zespół Lanberry. Artystka, Małgorzata Uściłowska, zwana przez media następczynią SARSY, także w Przasnyszu udowodniła, że ma niesamowity talent i zasługuje na miano jednej z najpopularniejszych artystek w naszym kraju.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Uliczny Kiermasz Kultury w Krzynowłodze Małej - program (19 czerwiec 2017)

Przedstawiamy program Ulicznego Kiermaszu Kultury, który odbędzie się 09.lipca w Krzynowłodze Małej
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Turniej wyciskania sztangi leżąc - zaproszenie (19 czerwiec 2017)

Zapraszamy na Turniej Wyciskania Sztangi Leżąc o puchar Wójta Gminy Krzynowłoga Mała
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze w Krzynowłodze Małej - zaproszenie (19 czerwiec 2017)

Serdecznie zapraszany na Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze, które odbędą się 02. lipca w Krzynowłodze Małej
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz news: 1. Dzień Dni Przasnysza i Ziemi Przasnyskiej 2017 (ZDJĘCIA) (18 czerwiec 2017)

Za nami pierwszy Dzień Dni Przasnysza i Ziemi Przasnyskiej. W sobotę już od godziny siedemnastej na teren Stadionu Miejskiego przybywali przasnyszanie. Wśród atrakcji tam czekających były różnego typu dmuchańce dla dzieci, Lunapark, bar serwowany przez jednego ze sponsorów, czyli Kasztelan, a także wiele atrakcyjnych stanowisk.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Dni Przasnysza i Ziemi Przasnyskiej 2017 (17 czerwiec 2017)

Zapraszamy na Dni Przasnysza i Ziemi Przasnyskiej, 17-18 czerwca 2017r.
+ czytaj dalej + wasze opinie (21)Uroczystość nadania herbu gminie Krasne (17 czerwiec 2017)

Zapraszamy na uroczystość nadania herbu gminie Krasne.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz news: Tłumy na festynie rodzinnym w przasnyskiej farze (ZDJĘCIA) (17 czerwiec 2017)

Już, kolejny raz wierni z parafii Św. Wojciecha za sprawą Krzysztofa Bieńkowskiego i Zespołu TAKT, spotkali się w godzinach popołudniowych na Festynie Rodzinnym.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)I edycja konkursu dla mieszkańców woj. mazowieckiego  „Twoja ulubiona trasa rowerowa w województwie mazowieckim” (17 czerwiec 2017)

Drodzy Mieszkańcy!
Czy są wśród Was entuzjaści wycieczek rowerowych? Nie wyobrażacie sobie weekendu bez Waszych ulubionych dwóch kółek? Do pracy jeździcie rowerem? Świetnie się składa!
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Przasnysz pożegnał Mariusza Bondarczuka (ZDJĘCIA) (17 czerwiec 2017)

W piątek, 16 czerwca Przasnysz pożegnał zmarłego po ciężkiej chorobie Mariusza Aleksandra Bondarczuka. Tego wybitnego regionalistę, erudytę, fascynata, znawcę i badacza historii regionu, dziennikarza, działacza antykomunistycznej opozycji w PRL, oraz felietonistą naszego portalu eprzasnysz.pl żegnały setki osób - rodzina, przyjaciele, władze powiatu przasnyskiego, przedstawiciele placówek kulturalnych, regionaliści i historycy, członkowie Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Przasnyskiej i mieszkańcy miasta.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)MKS: 2003 WYGRAŁ LIGĘ (16 czerwiec 2017)

W swoim ostatnim meczu w sezonie 2016/17 drużyna trampkarzy MKSu grała na własnym boisku z KORONĄ Szydłowo. Wynik nie był sprawą najważniejszą, ponieważ na kolejkę przed zakończeniem rozgrywek zapewniliśmy sobie zwycięstwo.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)


« poprzednie ... 2 3 4 5 6 [ 7 ] 8 9 10 11 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.06 s.