Środa, 25 kwiecień 2018
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Dzień otwarty w Zespole Szkół Powiatowych w Chorzelach (29 marzec 2018)

W minionym tygodniu Zespół Szkół Powiatowych im. Wł. St. Reymonta w Chorzelach zaprosił do swoich murów kandydatów, którzy od września mieliby rozpocząć naukę w szkole. Krzysztof Milewski, dyrektor ZSP w Chorzelach opowiedział o szkole, salach lekcyjnych i projektach prowadzonych przez placówkę.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Pożar domu wielorodzinnego w Przasnyszu (29 marzec 2018)

28 marca bieżącego roku około godz. 15:25 doszło do pożaru poddasza budynku mieszkalnego w miejscowości Przasnysz na ul. 3 Maja.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Konkurs wokalno – recytatorski  „Ta, co nie zginęła” w Rostkowie (29 marzec 2018)

W piątkowy poranek, 23 marca, w Szkole Podstawowej im. Św. Stanisława Kostki w Rostkowie odbył się Gminny Konkurs wokalno – recytatorski. Udział w nim wzięła grupa dzieci i młodzieży, która wcześniej przeszła eliminacje w swoich szkołach.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)1 DZIEŃ WIOSNY W ZSP PRZASNYSZ (29 marzec 2018)

Nadejście wiosny społeczność Zespołu Szkół Powiatowych im.mjr H.Sucharskiego w Przasnyszu uczciła wieloma wydarzeniami. Część pierwszą stanowiła uroczystość pod hasłem „WAGARY NIE TYM RAZEM STARY‘’, którą przygotowali uczniowie pod kierunkiem nauczycieli (Małgorzata Bąkowska, Sylwia Grabowska, Monika Sadowska, Agnieszka Valentić).
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Powitanie wiosny w ŚDS z występem uczniów ze Szkoły Podstawowej w Bogatem (29 marzec 2018)

Dnia 26.03.2018 roku uczniowie Szkoły Podstawowej w Bogatem zaprezentowali występ o wiośnie uczestnikom Środowiskowego Domu Samopomocy w Przasnyszu.Montaż słowno- muzyczno- taneczny pod kierunkiem Pani Krystyny Sawickiej, przygotowali uczniowie z klasy drugiej.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Dookoła jajka... w Miejskiej Bibliotece (29 marzec 2018)

W środę, 28 marca, w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Przasnyszu odbyło się drugie spotkanie z dziećmi z Naszej Szkoły w ramach cyklu zajęć "Bajkowa Biblioteka". Tematem zajęć było jajko jako symbol nadchodzących Świąt Wielkanocnych.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)4. Turniej II Grand Prix Jednorożca w badmintonie - zaproszenie (28 marzec 2018)

Jednorożecki Klub Badmintona "BadKurp" zaprasza na przedostatni turniej sezonu
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Przasnyski "JOY" na Jasnej Górze (28 marzec 2018)

W dniach 16-17 marca br, szkolny zespół muzyczny „Joy” ,działający przy Zespole Szkół Powiatowych w Przasnyszu, wybrał się na Jasną Górę. Celem wyjazdu było zapewnienie oprawy muzycznej dla maturzystów z Diecezji Płockiej w czasie Mszy świętej konsekrowanej przez Biskupa Piotra Liberę oraz w czasie zawiązywania wspólnoty.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)W Chorzelach wyłoniono Najładniejszą i Największą Palmę Wielkanocną oraz Najładniejszą Pisankę Wielkanocną (28 marzec 2018)

W dniu 25.03.2018r. w Chorzelach, podczas Niedzieli Palmowej, zaprezentowano prace i jednocześnie rozstrzygnięto gminny konkurs na Najładniejszą i Największą Palmę Wielkanocną oraz na Najładniejszą Pisankę Wielkanocną.

+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Spotkanie z podróżnikiem Panem Andrzejem Ciubą w ŚDS (28 marzec 2018)

W środę 21 marca 2018 roku, gościliśmy w Środowiskowym Domu Samopomocy w Przasnyszu podróżnika Pana Andrzeja Ciubę. Wizyta i opowieści gościa dostarczyły nam wielu ciekawych informacji i wrażeń.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)"Zobacz dzieciaku co masz w plecaku" - rekordziści z ponad 2 kilogramowym dodatkowym dociążeniem (28 marzec 2018)

W dniu 27 marca br. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Przasnyszu, brali udział w akcji pod nazwą "Zobacz dzieciaku co masz w plecaku". Wychowawcy klas na lekcjach godziny wychowawczej ważyli plecaki każdego ucznia dwukrotnie, zaraz po wejściu do klasy i po wyjęciu z niego zbędnych, niepotrzebnych przedmiotów.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)I w bibliotece możesz spotkać bohatera... (27 marzec 2018)

Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu zakończyła kolejną edycję spotkań dla uczniów kl. III ze SP Nr 1 przybliżające integrację z osobami niepełnosprawnymi - wzięło w nich udział 129 osób.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Wielkanocne spotkanie w przasnyskiej komendzie (27 marzec 2018)

Dzisiaj (27 marca 2018r.) w Komendzie Powiatowej Policji w Przasnyszu odbyło się uroczyste spotkanie Wielkanocne policjantów, pracowników cywilnych i zaproszonych gości.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)ZAPROJEKTUJ ODBLASK! - KONKURS DLA NAJMŁODSZYCH (27 marzec 2018)

Do 31 maja 2018 roku czekamy na zgłoszenia od przedszkoli, które będą chciały wziąć dział w konkursie przesyłając projekt elementu odblaskowego do komendy wojewódzkiej lub komendy stołecznej Policji. Organizatorem konkursu jest Komenda Główna Policji.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Akcja "Przynieś książkę do biblioteki" w Chorzelach (27 marzec 2018)

W związku z akcją "100 polskich książek na 100-lecie Niepodległości dla Polaków mieszkających na Litwie" Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Chorzelach zaprasza wszystkich mieszkańców aby "Przynieśli książkę do biblioteki"
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Uwaga na kieszonkowców w trakcie przedświątecznych zakupów (27 marzec 2018)

W okresie zbliżających się Świąt Wielkanocnych częściej niż zwykle wybieramy się na większe zakupy podczas, których możemy się stać ofiarą kieszonkowców.
Przasnyska Policja apeluje o wzmożoną czujność podczas robienia świątecznych zakupów.
+ czytaj dalej + wasze opinie (4)Misterium Męki Pańskiej w Chorzelach (27 marzec 2018)

Początkowo misteria składały się głównie z obrzędów liturgicznych i odgrywano je głównie w kościołach, jednakże szybko wyszły one poza mury świątyń i zaczęły przeradzać się w inscenizacje teatralne. Pierwsze inscenizacje misteryjne stanowiły odpowiedź na potrzeby ludności, domagającej się możliwości osobistego „uczestniczenia” w najważniejszych wydarzeniach z Pisma Świętego.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Uczeń z "Jedynki" wygrywa konkurs magazynu "Młoda Legia" (27 marzec 2018)

Piotr Lomperta, uczeń z klasy II b Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Przasnyszu, wygrał główną nagrodę w  konkursie magazynu sportowego "Młoda Legia".
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)Już w maju II Edycja Targów Open Farm (27 marzec 2018)

Zapraszamy 19-20 maja 2018 do Sierakowa na II Edycję Targów Open Farm.
Dla zwiedzających czekać będzie wystawa rolnicza, kiermasz ogrodniczy, I Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych, Mistrzostwa w Farming Simulator 2017, Zielone Świątki w Sierakowie a także konkursy dla zwiedzających!
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)”Życie to najcenniejszy dar jaki możesz ofiarować” - przyłącz się do Akcji (26 marzec 2018)

27 maja br. w Szkole Podstawowej nr 3 w Przasnyszu odbędzie się impreza medyczno – kulturalna o tematyce transplantologii. Hasłem przewodnim jest zdanie: ”Życie to najcenniejszy dar jaki możesz ofiarować”. Podczas imprezy odbędą się min. prelekcje transplantologów.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)


« poprzednie ... 2 3 4 5 6 [ 7 ] 8 9 10 11 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.08 s.