Czwartek, 21 marzec 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

W Muzeum zgłębiali tajniki genealogii (28 luty 2019)

W dniu 26 lutego 2019 roku po raz drugi w Muzeum Historycznym w Przasnyszu odbyło się spotkanie genealogiczne pt. Jak odnaleźć swoje korzenie?, które poprowadził Pan Mariusz Mocek.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Burmistrz Przasnysz pogratulował sukcesu Pani Karolinie Ulatowskiej (28 luty 2019)

Burmistrz Przasnysza Łukasz Chrostowski miał okazję spotkać się z Panią Karoliną Ulatowską, absolwentką, a obecnie studentką studiów magisterskich w WIT Wyższej Szkole pod auspicjami PAN. Praca dyplomowa Pani Karoliny zakwalifikowała się na wernisaż wystawy UPGROWTH 2017/2018, jest to czwarta publiczna prezentacja najlepszych dyplomów kierunku Grafika WIT.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)DZIEŃ OTWARTY W JEDYNCE (ZDJĘCIA) (28 luty 2019)

21 lutego, w czwartkowe popołudnie, Szkołę Podstawową nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Przasnyszu odwiedzili przyszli uczniowie klas I wraz z rodzicami.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Podsumowanie policyjnych działań pod kryptonimem „SMOG” (28 luty 2019)

Wczoraj przasnyscy policjanci prowadzili działania "SMOG", w trakcie których kontrolowali przede wszystkim stan techniczny pojazdów, zwracali szczególną uwagę na prawidłowe działanie układów wydechowych w kontrolowanych pojazdach, co ma duży wpływ na zwiększoną emisję spalin oraz nadmierne zadymienie powietrza.
+ czytaj dalej + wasze opinie (4)Zakończenie ósmej edycji ZiMNaRa (28 luty 2019)

W sobotę 23.02.2019 r. ostatecznie zakończyła się ósma edycja ZiMNaRa w Przasnyszu. Sobotni bieg był etapem dodatkowym, który pozwolił na ukończenie zawodów tym, którzy nie mogli uczestniczyć w etapach zasadniczych.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Mieszkańcy Przasnysza przedyskutowali kwestie dotyczące odpadów komunalnych (27 luty 2019)

Wczorajszego popołudnia w siedzibie MBP odbyło się spotkanie dla mieszkańców Przasnysza poruszające ważne kwestie dotyczące odpadów komunalnych w mieście.
+ czytaj dalej + wasze opinie (4)Rajd Patriotyczny z okazji Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” - zaproszenie (27 luty 2019)

Zapraszamy na Rajd Patriotyczny z okazji Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nabór wniosków w ramach programu „Aktywny Samorząd” rok 2019 (27 luty 2019)

Powiat Przasnyski oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu zapraszają osoby z niepełnosprawnościami do ubiegania się o dofinansowanie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach programu „Aktywny Samorząd”.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)PRZASNYSKI TALENT SHOW - zaproszenie (27 luty 2019)

Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne osoby do wzięcia udziału w PRZASNYSKIM TALENT SHOW! Eliminacje konkursowe odbędą się 16 marca o godz.12:00 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Przasnyszu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Mistrzostwa Przasnysza w Halowej Piłce Nożnej rozstrzygnięte (27 luty 2019)

W hali sportowej przy Szkole Podstawowej Nr3 w dniu 24 lutego Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował Mistrzostwa Przasnysza w Halowej Piłce Nożnej. O miano najlepszej amatorskiej drużyny w 2019 roku rywalizowało 12 drużyn.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Projekt „Warzywa i owoce w szkole” w SP w Romanach-Seborach nadal trwa (27 luty 2019)

Drugim działaniem, w pierwszym półroczu roku szkolnego 2018/2019, związanym z jego realizacją było zebranie od uczniów ciekawych przepisów na sałatki z owoców i warzyw.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)MOPS od 1 marca w Urzędzie Miasta (27 luty 2019)

Już od 1 marca w Urzędzie Miasta Przasnysz swoją siedzibę będzie miał Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Niespodzianka w Piłce Ręcznej dzieci. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2019 (27 luty 2019)

fot. M. Sokołowski
W miniony weekend w obecności licznie zgromadzonej publiczności, na  hali sportowej w Szkole Podstawowej nr 1 w Przasnyszu, rozegrano mecze finałowe piłki ręcznej dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Dzieci 2019.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)RECYTOWANIE NA POWITANIE w "Jedynce" (27 luty 2019)

Pod koniec I semestru biblioteka szkolna w Szkole Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Przasnyszu, zyskała nowych czytelników. Do grona jej użytkowników dołączyli uczniowie klas pierwszych.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Policjant w czasie rozmowy telefonicznej odwiódł 25-latka od samobójstwa (27 luty 2019)

Do przasnyskiej komendy zgłosiła się kobieta i poinformowała mundurowych, że prawdopodobnie jej syn chce popełnić samobójstwo. Zastępca naczelnika wydziału kryminalnego przez kilkadziesiąt minut rozmawiał z mężczyzną przez telefon i odwiódł go od tego desperackiego korku.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Przasnyskie starostwo aktywnie poszukuje nowych inwestorów (26 luty 2019)

Wspieranie tworzenia nowych miejsc pracy i lokowania nowych inwestycji na terenie naszego powiatu, to jedno z najważniejszych wyzwań stojących przed samorządem powiatu przasnyskiego. Dlatego też w ostatnim czasie Starosta Przasnyski Krzysztof Bieńkowski zwrócił się do krajowych instytucji wsparcia i otoczenia biznesu z propozycją zintensyfikowania współpracy w zakresie promocji terenów inwestycyjnych powiatu przasnyskiego i pozyskiwania nowych inwestorów krajowych i zagranicznych, których bardzo potrzebuje nasz region.
+ czytaj dalej + wasze opinie (6)PODSUMOWANIE DZIAŁAŃ PROFILAKTYCZNO-EDUKACYJNYCH WRD PRZASNYSZ (26 luty 2019)

W dniach od 7 stycznia br. do niedzieli 24 lutego 2019 roku , przasnyscy policjanci z wydziału ruchu drogowego, prowadzili działania pn. DOJEDŹ(MY) BEZPIECZNIE DO CELU – BEZPIECZNY PASAŻER”.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO w chorzelskiej "dwójce" (26 luty 2019)

Jest to wyjątkowy program przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, do którego przystąpiła Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Papieża Jana Pawła II w Chorzelach.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Podsumowanie niedzielnych działań pn. „Prędkość” (26 luty 2019)

W minioną niedzielę policjanci z przasnyskiej drogówki, wspólnie z policjantami z całego Mazowsza prowadzili działania pn. „Prędkość”. Mundurowi swoją uwagę skupiali głównie na tych kierowcach, którzy nie stosowali się do ograniczeń prędkości.
+ czytaj dalej + wasze opinie (4)Usuwanie azbestu z terenu gminy Przasnysz - złóż wniosek (26 luty 2019)

W związku z planowanym uruchomieniem przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie naboru wniosków w ramach programu „Usuwanie i unieszkodliwianie wyrobów zawierających azbest z terenu województwa mazowieckiego” Wójt Gminy Przasnysz informuję, że zamierza w 2019 roku wystąpić do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie z wnioskiem o dotację na usuwanie wyrobów zawierających azbest.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)


« poprzednie ... 2 3 4 5 6 [ 7 ] 8 9 10 11 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.09 s.