Wtorek, 22 maj 2018
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Kabaret Polefka w przasnyskim MDKu - zaproszenie (24 kwiecień 2018)

Zapraszamy w sobotę 28.04.2018 r o godz. 18.00, na występ Kabaretu Polefka w którym występuje mieszkaniec powiatu przasnyskiego, aktor Arkadiusz Smoleński, absolwent przasnyskiego LO. Bilety można zakupić w cenie 30 zł w sekretariacie MDK w godz.8,00 do 15.30.

+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Kolejna Debata Oksfordzka w murach przasnyskiego Liceum (24 kwiecień 2018)

Po raz kolejny uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. KEN w Przasnyszu wzięli udział w debacie oksfordzkiej. W tym  roku  dyskusja  dotyczyła niełatwego, ale wciąż aktualnego tematu, jakim są spory światopoglądowe. Uczniowie mogli wypowiedzieć się m.in. na temat aborcji i jej uregulowań prawnych czy zasadności kary śmierci.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Spotkanie z pielęgniarką w Czernicach Borowych (24 kwiecień 2018)

W dniu 17 kwietnia 2018 r. odwiedziła Szkołę Podstawową im. Janiny Sieklickiej w Czernicach Borowych pani Anna Wójcik, która wykonuje trudny, ale bardzo potrzebny zawód pielęgniarki. Przybyła na zaproszenie przedszkolaków (jest mamą jednego z nich), aby zapoznać naszych wychowanków ze swoją pracą oraz porozmawiać na tematy dotyczące zdrowego trybu życia oraz higieny.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Książka żyje...Naprawdę! - wycieczka uczniów SP Nr 1 (24 kwiecień 2018)

Ciąg dalszy naszych baśniowych spotkań. W piątek 20 kwietnia Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu gościła uczniów kl. II b ze Szkoły Podstawowej Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Anna Błaszczak z Krasnego finalistką konkursów z języka polskiego i wiedzy o społeczeństwie (23 kwiecień 2018)

Anna Błaszczak, uczennica kl. III b oddziału gimnazjalnego w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Krasnem, została finalistką konkursów z języka polskiego i wiedzy o społeczeństwie organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Warszawie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Weterani i poszkodowani w misjach w 2. ORel (23 kwiecień 2018)

W dniu 20 kwietnia 2018 roku do 2. Ośrodka Radioelektronicznego przybyła delegacja ze Stowarzyszenia Rannych i Poszkodowanych w Misjach Poza Granicami Kraju. Weterani zwiedzili Salę Tradycji Ośrodka. Kustosz – mgr Wiesław Bartkowicz przedstawił historię i tradycję Przasnyskiej Jednostki Wojskowej.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)V Bieg ku Świętości dla Niepodległej w 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości w Chorzelach (23 kwiecień 2018)

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Papieża Jana Pawła II w Chorzelach serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Miasta i Gminy Chorzele do udziału w V BIEGU KU ŚWIĘTOŚCI DLA NIEPODLEGŁEJ W 100-LECIE ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI, który odbędzie się 12 maja 2018r. (sobota) godz. 1000 na Stadionie Miejskim w Chorzelach.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Klub Filmowy zaprasza (22 kwiecień 2018)

Zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Filmowego ALE NAKRĘCONE.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nowy system wczesnego ostrzegania i alarmowania o zagrożeniach w Rycicach (22 kwiecień 2018)

Dnia 20.04.2018 na budynku OSP RYCICE został zamontowany Nowy system wczesnego ostrzegania i alarmowania o zagrożeniach.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Peregrynacja relikwii Św. Stanisława Kostki w przasnyskiej „Farze” (22 kwiecień 2018)

W piątek, 20 kwietnia, uroczystą Mszą św. w przasnyskiej Farze rozpoczęto peregrynację obrazu i relikwii św. Stanisława Kostki, które przybyły do powiatu przasnyskiego.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Odśwież Umysł, Odpręż Ciało - zaproszenie na warsztaty (21 kwiecień 2018)

Zapraszamy na w wyjątkowe warsztaty!
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Wolontariusze Fabryki Światła już ruszyli! (21 kwiecień 2018)

W środę, 18 kwietnia 2018 r. odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie z wolontariuszami Festiwalu Fabryka Światła. Projekt cieszy się dużym zainteresowaniem wolontariuszy i z roku na rok jest coraz więcej chętnych do współpracy z nami. Nie zawiedliśmy się i tym razem!
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Spotkanie w sprawie przasnyskiego dworca (21 kwiecień 2018)

Dworzec autobusowy w Przasnyszu na miarę XXI wieku oraz możliwość bezproblemowego dojechania do każdego zakątka powiatu przasnyskiego – taki cel przyświecał spotkaniu, które zostało zorganizowane z inicjatywy burmistrza Przasnysza Waldemara Trochimiuka.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)V Przasnyskie Spotkanie Muzealne - zaproszenie (21 kwiecień 2018)

Muzeum Historyczne w Przasnyszu zaprasza na V Przasnyskie Spotkanie Muzealne Historia i Pamięć pt. "Synowie Ziemi Przasnyskiej w grobach katyńskich". Spotkanie odbędzie się w dniu 26 kwietnia 2018 r. (czwartek) o godzinie 17.00 w siedzibie Muzeum w Przasnyszu, ul. Rynek 1.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Gimnazjaliści zakończyli egzaminy (20 kwiecień 2018)

18 kwietnia rozpoczął się trwający trzy dni egzamin gimnazjalisty, do którego przystąpili nie tylko gimnazjaliści z powiatu przasnyskiego lecz całego kraju.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Przedszkolaki z wizytą w Komendzie Policji (20 kwiecień 2018)

W dniu dzisiejszym, 20.04.2018 r., dzieci z Kubusiowego przedszkola w Przasnyszu wspólnie z opiekunkami zwiedzały przasnyską Komendę Policji.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Etap powiatowy konkursu wokalno- recytatorskiego „Tej, co nie zginęła” (20 kwiecień 2018)

Do konkursu przystąpiły dzieci i młodzież z terenu powiatu przasnyskiego. Pierwsze eliminacje odbywały się na etapach szkolnych oraz gminnych. Najlepsi wzięli udział w eliminacjach powiatowych, które odbyły się 12 kwietnia w Zespole Szkół Powiatowych im. Henryka Sucharskiego w Przasnyszu, Szkole Podstawowej nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Przasnyszu oraz w Szkole Podstawowej nr 3 w Przasnyszu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Wernisaż wystawy „Historia Polski według komiksu” (20 kwiecień 2018)

We wtorek, 17 kwietnia, w samo południe odbył się wernisaż wystawy „Historia Polski według komiksu” z cyklu "Cztery pory roku z satyrą i komiksem". Jej autorem jest Wojciech Łowicki.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Dzień nowych technologii w Ulatowie-Adamach (20 kwiecień 2018)

Jeszcze w marcu w Szkole Podstawowej w Ulatowie-Adamach został zorganizowany „Dzień Nowych Technologii w Edukacji”. Była to duża frajda dla uczniów, a wielka nauka dla samych pedagogów.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Szef przasnyskiego PiS o tzw. "piątce Morawieckiego" (19 kwiecień 2018)
+ czytaj dalej


« poprzednie ... 2 3 4 5 6 [ 7 ] 8 9 10 11 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.08 s.