Poniedziałek, 21 styczeń 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Czujnik jakości powietrza w Czernicach Borowych (27 grudzień 2018)

Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Czernickiej w partnerstwie z Gminą Czernice Borowe zrealizowało projekt dotyczący zakupu czujnika do monitorowania jakości powietrza.
+ czytaj dalejKPP: Szukamy właściciela znalezionego klucza (27 grudzień 2018)

21 grudnia br. w Przasnyszu na ul. Osiedlowej mieszkaniec Przasnysza znalazł kluczyk samochodowy do którego przypięty jest breloczek z napisem SAAB.
+ czytaj dalejPo świętach rozpoczyna się kolęda. Zobacz kiedy możesz spodziewać się odwiedzin księdza (27 grudzień 2018)

Po Świętach Bożego Narodzenia rozpoczyna się Kolęda – czyli popularne określenie wizyty duszpasterskiej proboszcza lub osoby go reprezentującej (wikariusza parafialnego lub diakona) w domach parafian.
+ czytaj dalejPożar samochodu osobowego w miejscowości Szla (26 grudzień 2018)

25 grudnia bieżącego roku około godz. 14:40 w miejscowości Szla gm. Przasnysz doszło do pożaru samochodu osobowego.
+ czytaj dalejZabezpieczenie podczas lądowania i startu śmigłowca LPR w miejscowości Milewo-Kulki (26 grudzień 2018)

25 grudnia bieżącego roku o godz. 08:30 pogotowie ratunkowe zwróciło się z prośbą do straży pożarnej  o przygotowanie i zabezpieczenie lądowiska dla śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w miejscowości Milewo-Kulki gm. Krasne.
+ czytaj dalejJustyna Luberadzka laureatką Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia (24 grudzień 2018)

Dnia 14.12.20118r. w Szkole Podstawowej nr 2 odbyła się XXVII edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia etap rejonowy organizowany przez Polski Czerwony Krzyż.
+ czytaj dalejStudenci na spotkaniu opłatkowym (23 grudzień 2018)

21 grudnia 2018 roku w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Przasnysz odbyła się po raz pierwszy Wigilia dla studentów, osób migrujących i takich, które na co dzień mieszkają w Przasnyszu.
+ czytaj dalejSpotkanie wigilijne z mieszkańcami Przasnysza (23 grudzień 2018)

Spotkanie wigilijne mieszkańców Przasnysza to już tradycja w naszym mieście. Po raz siódmy odbyło się przy świątecznej choince na Rynku Miejskim, w piątkowe popołudnie 21 grudnia br. Przed ratuszem zebrali się mieszkańcy miasta, których serdecznie powitał Burmistrz Przasnysza Łukasz Chrostowski.
+ czytaj dalejChorzele: APEL O POMOC! (23 grudzień 2018)

W dniu wczorajszym miał miejsce pożar w miejscowości Czaplice Wielkie. Niestety cały dobytek jednej z rodzin doszczętnie spłonął, Dwóch mieszkańców zostało bez dachu nad głową... bez niczego.
Burmistrz Beata Szczepankowska zwraca się z prośbą do ludzi dobrej woli o pomoc.
+ czytaj dalejPożar domu jednorodzinnego w miejscowości Czaplice Wielkie (23 grudzień 2018)

22 grudnia bieżącego roku około godz. 04:35 w miejscowości Czaplice Wielkie gm. Chorzele doszło do pożaru domu mieszkalnego.
+ czytaj dalejMilion złotych dla Miasta od Powiatu Przasnyskiego (22 grudzień 2018)

To efekt wzorowej wręcz współpracy między Miastem Przasnysz, a Powiatem Przasnyskim. W dniu 21 grudnia 2018 r. Burmistrz Miasta Przasnysz Łukasz Chrostowski oraz Starosta Powiatu Przasnyskiego Krzysztof Bieńkowski wraz z Członkiem Zarządu
Pawłem Mostowym podpisali wstępne porozumienie w sprawie zniesienia współwłasności hali sportowej przy ulicy Sadowej.
+ czytaj dalejStrażacy przełamali się opłatkiem (22 grudzień 2018)

W dniu 21 grudnia 2018 r. tradycyjnie jak co roku w naszej komendzie odbyło się wigilijne spotkanie opłatkowe, w którym uczestniczyli czynni funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej oraz byli pracownicy Komendy Powiatowej PSP w Przasnyszu.
+ czytaj dalejTalenty Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego – Wiktoria Skowrońska wydała pierwszą płytę (22 grudzień 2018)

Uczennica I klasy o profilu wojskowym Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego, Wiktoria Skowrońska wydała pierwszą w swoim życiu płytę. Oto krótka historia Wiktorii:
+ czytaj dalejŚwiątecznie w ALO (22 grudzień 2018)

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, pełen radości i miłości bliźniego. W związku z tym 21 grudnia 2018 r. w naszej szkole odbyły się Jasełka i uroczyste spotkanie wigilijne, w którym uczestniczyli zaproszeni goście, pracownicy szkoły oraz społeczność uczniowska Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego i Technikum Agrobiznesu. Tym miłym akcentem uczniowie wprowadzili społeczność szkolną w okres najpiękniejszych, najbardziej rodzinnych Świat Bożego Narodzenia.
+ czytaj dalejZaproszenie na wigilię gminną (21 grudzień 2018)

Wójt Gminy Przasnysz Grażyna Wróblewska wraz ze Stowarzyszeniem na rzecz Rozwoju Gminy Przasnysz zapraszają wszystkich mieszkańców gminy na wspólną wieczerzę wigilijną, która odbędzie się w niedzielę, 23 grudnia, w miejscowości Święte Miejsce. Początek - godzina 12.00.
+ czytaj dalejNasz News: Podsumowanie programu ”Partnerstwo dla Książki 2018” (ZDJĘCIA) (20 grudzień 2018)

W sali wielofunkcyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej, w piątkowe popołudnie, odbyło się podsumowanie całorocznego projektu biblioteki realizowanego od 1 stycznia do 31 grudnia w ramach Programu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego ”Partnerstwo dla Książki 2018”.
+ czytaj dalejNasz News: Jasełka w Rostkowie (ZDJĘCIA) (20 grudzień 2018)

W poniedziałek, 17 grudnia 2018r. społeczność Szkoły Podstawowej im. św. Stanisława Kostki w Rostkowie zgromadziła się, by świętować Boże Narodzenie.
+ czytaj dalejSprawozdanie z działalności Burmistrza Miasta Przasnysz (20 grudzień 2018)

Dziś mija równo miesiąc od chwili gdy Łukasz Chrostowski został burmistrzem Przasnysza. Czas na podsumowanie:
+ czytaj dalejKrzynowłoga Mała: Wózek za zakrętki (20 grudzień 2018)

Czasem nawet niewiele wysiłku pozwala zbudować trwałe dobro. Udowadniają o dzieci ze Szkoły Podstawowej w Ulatowie-Adamach, które od kilku lat zbierają plastikowe korki i nakrętki. Zebrany plastik jest następnie sprzedawany, a środki z tego tytułu są przeznaczane na zakup kolejnych wózków dla drużyny koszykarskiej Black Dragons z Przasnysza.
+ czytaj dalejHitachi przejmuje biznes Power Grids ABB (20 grudzień 2018)

Po zeszłotygodniowym oficjalnym potwierdzeniu negocjacji w sprawie przejęcia, firmy podpisały porozumienie: ABB sprzedaje biznes Power Grids (Produkty i Systemy Energetyki) firmie Hitachi. - czytamy na www.evertiq.pl
+ czytaj dalej


« poprzednie ... 2 3 4 5 6 [ 7 ] 8 9 10 11 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.07 s.