Wtorek, 26 wrzesień 2017
Pogoda na dziś:
temp. 14 °C
temp. odcz. 12 °C
wiatr 17 km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Krzynowłoga Mała: Krzyniak odpoczywa przed sezonem (04 wrzesień 2017)

Piłkarze klubu sportowego Krzyniak z zapałem przygotowują się do występów w nowym sezonie. Ale że nie samym sportem człowiek żyje – młodzi zawodnicy skorzystali z okazji i wyruszyli na wyjazd integracyjny do Ostrołęki.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Przasnysz – cudowny obraz i „Noce i dnie” w kościele pasjonistów (03 wrzesień 2017)

Od wielu już lat zachwycają się Polską. Za nimi wiele kilometrów dróg i odwiedzonych miejsc, a wśród nich także Przasnysz i powiat przasnyski. Przedstawiamy pierwszą z kilku relacji "proszę wycieczki" opisujące nasze cudne miasto.  
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nowy Rok Szkolny - godziny rozpoczęcia uroczystości (03 wrzesień 2017)

Już jutro, 4 września, uczniowie powiatu przasnyskiego uroczyście powitają nowy rok szkolny 2017/2018. Zobacz godziny rozpoczęcia uroczystości w przasnyskich placówkach.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Piknik Historyczny w Chojnowskim Dworze - zaproszenie (02 wrzesień 2017)

Zapaszmy na Piknik Historyczny w Chojnowskim Dworze
+ czytaj dalej + wasze opinie (8)PZW: Puchar Zarządu i Zakończenie wakacji 2017 (02 wrzesień 2017)

W ostatnią niedzielę sierpnia zostały rozegrane spławikowe zawody wędkarskie o Puchar Zarządu dla seniorów oraz Zakończenie Wakacji dla dzieci i młodzieży.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)RUSZAJĄ POLICYJNE DZIAŁANIA „BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY” (02 wrzesień 2017)

Już od przyszłego poniedziałku 4 września ruszają policyjne działania „Bezpieczna droga do szkoły” i trwać będą do 15 września.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Dzień Sportu na Orliku - zaproszenie (02 wrzesień 2017)

Serdecznie zapraszamy na rodzinny Dzień Sportu na Orliku, który odbędzie się 9 września br.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Święto Gminy Przasnysz - zaproszenie (01 wrzesień 2017)

Wójt Gminy Przasnysz oraz Gminna Biblioteka Publiczna im. J. Narzymskiego w Bogatem zapraszają wszystkich mieszkańców gminy Przasnysz na imprezę plenerową pt. "Święto Gminy", która odbędzie się w sobotę, 9 września, na boisku szkolnym w Lesznie. W trakcie pikniku odbędą się m.in. zawody sportowo-pożarnicze dla jednostek OSP. Początek imprezy - godz. 14.00.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)WYPADEK W CHORZELACH PODCZAS PRAC BUDOWLANYCH (01 wrzesień 2017)

W dniu wczorajszym w Chorzelach 46 – letni mężczyzna podczas prac budowlanych spadł z wysokości około 2,5 metra na betonową posadzkę. Z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Olsztynie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Festyn "Pożegnanie lata" (01 wrzesień 2017)

Ostatnią środę wakacji, dzieci spędziły na wspaniałej zabawie podczas festynu na zakończenie lata. Organizatorzy imprezy to: Spółdzielnia Mieszkaniowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu. Było dużo słońca, radości i dobrej zabawy.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Konkurs Wiedzy o BHP przy pracy rolniczej pn.”Pracuj Bezpiecznie!” dla rolników podczas Dożynek w Sierakowie (01 wrzesień 2017)

p. Rafał Romanowski Wiceminister Rolnictwa wręcza nagrodę laureatowi Konkursu ”Pracuj bezpiecznie!”
PT KRUS w Przasnyszu  27 sierpnia  2017 roku wzięła udział w imprezie masowej Dożynkach Województwa Mazowieckiego i Diecezji Płockiej, które odbyły się na lotnisku w Sierakowie, gm. Przasnysz. Podczas trwania imprezy masowej Placówka przygotowała stoisko informacyjne, przy którym rolnicy mogli uzyskać informacje na temat zasad podlegania ubezpieczeniu społecznemu w Kasie, zgłaszania wypadków, kierowania rolników na rehabilitację leczniczą oraz przysługujących świadczeniach z tytułu ubezpieczenia społecznego rolników.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)"Gwałtu co się dzieje?" - zaproszenie na spektakl (01 wrzesień 2017)

Miejski Dom Kultury w Przasnyszu zaprasza na spektakl teatralny "Gwałtu co się dzieje?"
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)MDK ogłasza nabór na zajęcia (01 wrzesień 2017)

Miejski Dom Kultury w Przasnyszu zaprasza na spotkanie organizacyjne w sprawie naboru osób chętnych na zajęcia prowadzone w MDKu
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)"Dream Dance" na Manewrach Artystycznych WP 2017 (31 sierpień 2017)

Po zmaganiach w trakcie pierwszego etapu w Białobrzegach i drugiego w Gdyni przyszła pora na finał w Warszawie, na który wyruszyła również przasnyska grupa taneczna.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)MKS: PRZYGOTOWANIA 2003/2004 (31 sierpień 2017)

Przygotowania do sezonu 2017/18 drużyna naszych trampkarzy rozpoczęła 1 sierpnia. Jak wiadomo był to okres wakacyjny i dlatego frekwencja na początku okresu przygotowawczego nie była zadowalająca. Jednak z upływem czasu było nas coraz więcej i treningi odbyły się zgodnie z wcześniejszymi założeniami.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)POŻEGNANIE LATA W JEDNOROŻCU (31 sierpień 2017)

Szkoła za pasem, pogoda z lekka jesienna… dlatego Stowarzyszenie Przyjaciele Ziemi Jednorożeckiej zorganizowało imprezę „Pożegnanie lata” dla dzieci z rodzin korzystających z pomocy żywnościowej z miejscowości Jednorożec, Stegna i Drążdżewo Nowe, którą prowadzimy we współpracy z Bankiem Żywności w Ciechanowie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)PLENEROWE KINO LETNIE W JEDNOROŻCU (31 sierpień 2017)

We wtorkowy wieczór 29 sierpnia od godz. 20.00 Stowarzyszenie Przyjaciele Ziemi Jednorożeckiej przeprowadziło seans filmowy pod chmurką. Wstęp na projekcję był wolny od opłat. Był to w zasadzie eksperyment w celu zdobycia niezbędnego doświadczenia do rozwijania kina plenerowego a następnie być może zorganizowanie kina stacjonarnego w Jednorożcu przez Stowarzyszenie „PZJ” w przyszłości.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)KROSS buduje nowatorską linię produkcyjną ram rowerowych z karbonu (31 sierpień 2017)

(materiały prasowe)
Największy producent rowerów w Polsce otrzymał dofinansowanie, które ma służyć opracowaniu i testowaniu ram z włókien węglowych. Unikatowa linia w Przasnyszu już powstaje, a fabryk dysponujących tak zaawansowanym sprzętem można naliczyć tylko kilka w Europie. Maja Włoszczowska i pozostali zawodnicy KROSS Racing Team sprawdzają też nową odsłonę karbonowego modelu roweru XC z pełnym zawieszeniem.
+ czytaj dalej + wasze opinie (4)„MAZOWSZE” na dożynkowej scenie (ZDJĘCIA) (31 sierpień 2017)

Wielu mieszkańców powiatu przasnyskiego pojawiło się na terenie lotniska w Sierakowie, gdzie odbywały się w niedzielę, 27 sierpnia, Dożynki Województwa Mazowieckiego, aby zobaczyć występ Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze”.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Korona Ziemi Przasnyskiej w Przejmach (31 sierpień 2017)

Gospodarzem czwartych zawodów Korony Ziemi Przasnyskiej była Gmina Jednorożec. Bieg odbył się w miejscowości Przejmy 27.08.2017 r.
Pogoda zapewniła biegaczom wiele atrakcji. Tuż przed rozpoczęciem pierwszego biegu rozpętała się potężna burza.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)


« poprzednie 1 2 3 4 5 [ 6 ] 7 8 9 10 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.06 s.