Piątek, 17 listopad 2017
Pogoda na dziś:
temp. -1 °C
temp. odcz. -1 °C
wiatr 8 km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Ekowarsztaty w Ulatowie-Adamach (27 październik 2017)

W pierwszych dniach października w Szkole Podstawowej w Ulatowie-Adamach odbyły się warsztaty z leśnikiem panem Bogdanem Bartoszewskim, w których wzięli udział uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz przedstawicielka grupy „Ulatówka” pani Hanna Popiołek.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Pierwszaki z "Trójki" w bibliotece (27 październik 2017)

Uczniowie klasy I Szkoły Podstawowej Nr 3 w Przasnyszu odwiedzili w czwartek Filię nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Krzynowłoga Mała: „Chcemy lepiej niż rodzice pieszo chodzić przez ulicę!” (27 październik 2017)

W połowie października przedszkolaki oraz uczniowie klasy pierwszej ze Szkoły Podstawowej w Ulatowie-Adamach wzięli udział w niezwykle pożytecznych zajęciach w terenie, które poprowadził dzielnicowy Dariusz Piotrowski. Dzięki nim najmłodsi utrwalili wiedzę oraz zasady, jak należy prawidłowo zachowywać się na podczas przejścia przez jezdnię.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Czernice Borowe: Gminne obchody Narodowego Święta Niepodległości - zaproszenie (26 październik 2017)

Serdecznie zapraszamy na gminne obchody Narodowego Święta Niepodległości
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Wyniki - BUDŻET PARTYCYPACYJNY 2018 (26 październik 2017)

Fot. Arkadiusz Chmielik
Zapraszamy do zapoznania się z wynikami głosowania na zadania w ramach III edycji Budżetu Partycypacyjnego w Przasnyszu na 2018 rok.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Przasnyska debata o bezpieczeństwie (26 październik 2017)

W poniedziałkowe południe, 23 października w budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Przasnyszu, odbyła się debata społeczna dotycząca bezpieczeństwa w powiecie przasnyskim. Udział w niej wzięli: Waldemar Trochimiuk, burmistrz miasta Przasnysza, Zenon Szczepankowski, starosta przasnyski, Tomasz Łysiak, komendant przasnyskiej policji, a także mieszkańcy miasta i powiatu, przedstawiciele samorządów oraz uczniowie z przasnyskich placówek oświatowych.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)PODSUMOWANIE AKCJI "NURD" (25 październik 2017)

W miniony wtorek tj. 24 października br. przasnyscy policjanci prowadzili wzmożone działania pod kryptonimem "Niechroniony Użytkownik Ruchu Drogowego".
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Biskup Libera na wernisażu wystawy „Z niewoli niepodległości” (25 październik 2017)

W sobotnie południe, 21 października odbył się oficjalny wernisaż wystawy „Z niewoli niepodległości” zorganizowany przez przasnyskie Muzeum Historyczne, Społeczny Komitet Obchodów 100. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości oraz Waldemara Trochimiuka, burmistrza miasta Przasnysz.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Zbierali marchew i jabłka w akcji charytatywnej "Pomoc dla Kuby" (25 październik 2017)

Jednym z wychowanków Miejskiego Przedszkola nr 2 z oddziałami integracyjnymi w Przasnyszu jest Kuba.
Jego największym marzeniem jest samodzielne chodzenie…
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Przegląd Pieśni Patriotycznej w Bogatem - zgłoszenia (25 październik 2017)

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Przasnysz, Urząd Gminy w Przasnyszu, Gminna Biblioteka Publiczna im. Józefa Narzymskiego w Bogatem zapraszają uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, szkół średnich oraz osoby dorosłe na Przegląd Pieśni Patriotycznej, który odbędzie się 19  listopada 2017r. w  Bogatem.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców w zakresie "Jednolity Plik Kontrolny" (25 październik 2017)

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Przasnyszu zaprasza przedsiębiorców na spotkanie informacyjne
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Przasnyski dzielnicowy czwarty w kraju (24 październik 2017)

Asp. Paweł Rykowski zajął czwarte miejsce podczas Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku”, które odbyły się pod koniec minionego tygodnia na terenie Szkoły Policji w Katowicach.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Savoir vivre – wobec osób z niepełnosprawnościami (24 październik 2017)

W czytelni Biblioteki głównej odbyło się kolejne spotkanie w ramach naszego projektu "Nakręceni na historie” Działania, które zaplanowaliśmy wspólnie z naszymi Partnerami (Zespołem Szkół Powiatowych, Szkołą Podstawową nr 1, Naszą Szkołą i Fundacją SCALAM) mają na celu oswojenie z niepełnosprawnością, pokazanie barier i możliwości, które osoby z niepełnosprawnościami napotykają w codziennym życiu, złamanie stereotypów i zabicie strachu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)II ZLOT NAUCZYCIELI I PRACOWNIKÓW SZKÓŁ I PLACÓWEK IM. KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU (24 październik 2017)

W dniach 20- 21 października, Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Przasnyszu organizowała II Zlot Nauczycieli i Pracowników Szkół i Placówek im. Kawalerów Orderu Uśmiechu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Bal Jesieni w smerfowym przedszkolu (24 październik 2017)

W piątkowy poranek, 20 października, w językowym przedszkolu „The Academy of Smurf” w Przasnyszu świat zamigotał tysiącem kolorów jesieni. Stało się to za sprawą dzieci, które uczestniczyły w dorocznym Balu Jesieni.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Spotkanie informacyjne dotyczące źródeł i sposobów pozyskiwania środków unijnych (24 październik 2017)

Stowarzyszenie Królewiecki Obszar Funkcjonalny - Porozumienie Przasnyskie zaprasza 25 października 2017 o godzinie 10:00 do Dworku w Chojnowie (gm. Czernice Borowe) na spotkanie informacyjne dotyczące źródeł i sposobów pozyskiwania środków unijnych. Poprowadzą je specjaliści z Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Weronika Goś stypendystką Prezesa Rady Ministrów (23 październik 2017)

16.10.2017r. w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów odbyły się główne uroczystości Dnia Edukacji Narodowej. 20 nauczycielom nadano tytuł Honorowego Profesora Oświaty natomiast wybitnym uczniom z całego kraju wręczono stypendia Prezesa Rady Ministrów.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)XI PRZASNYSKA SPARTAKIADA INTEGRACYJNA (23 październik 2017)

Fot. Anna Suchcicka/Urząd Miasta Przasnysz
Zawodników była ponad setka, kibiców drugie tyle, było też sporo osób zaangażowanych w organizowanie i uatrakcyjnianie imprezy. Jednym zdaniem - 21 października sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 1 wprost tętniła życiem.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Pierwsza projekcja filmowa w Szkolnym Klubie Filmowym (23 październik 2017)

W piątek (20 października) odbyła się pierwsza projekcja filmu w nowej sali kinowej, stworzonej w Szkole Podstawowej nr 1 w Przasnyszu, na potrzeby Szkolnego Klubu Filmowego.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Konferencja popularnonaukowa "Z NIEWOLI DO NIEPODLEGŁOŚCI" - zaproszenie (23 październik 2017)

Burmistrz Przasnysza oraz Dyrektor Muzeum Historycznego w Przasnyszu zapraszają na konferencję popularnonaukową Z NIEWOLI DO NIEPODLEGŁOŚCI
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)


« poprzednie 1 2 3 4 5 [ 6 ] 7 8 9 10 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.16 s.