Czwartek, 21 marzec 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

2.ORel KU PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH (05 marzec 2019)

Obchody Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” w 2. Ośrodku Radioelektronicznym rozpoczęto już w dniu 27 lutego 2019 r wykładem Dyrektora Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce Pana Jacka Karczewskiego na temat „Walka żołnierzy niezłomnych Północnego Mazowsza o wolną i niepodległą Polskę.”
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Dzień Bezpiecznego Internetu w Krzynowłodze Małej (05 marzec 2019)

Rokrocznie w lutym w wielu szkołach organizowanych jest szereg działań propagujących rozważne zachowanie podczas korzystania z narzędzi internetowych. Wszystko dlatego, że w tym miesiącu obchodzony jest Dzień Bezpiecznego Internetu. O tym dniu pamiętali także pracownicy Szkoły Podstawowej w Krzynowłodze Małej.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Uroczyste obchody "Dnia Kobiet" w Jednorożcu - zaproszenie (05 marzec 2019)

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy wszystkie Panie na uroczystości związane z Dniem Kobiet
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Szczęśliwy Lazzaro w przasnyskim Kinie za Rogiem - zaproszenie (05 marzec 2019)

Z okazji Dnia Kobiet zapraszamy serdecznie na premierowy seans filmu Szczęśliwy Lazzaro. Dla pierwszych szesnastu kobiet wchodzących na salę kinową 8 marca Kino za Rogiem przygotowało prezent w postaci płyt DVD z interesującymi filmami.
Zapraszamy!!!
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Przasnyski Bieg Pamięci – W Hołdzie Żołnierzom Wyklętym (04 marzec 2019)

W ramach obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, Przasnysz włączył się w projekt ogólnopolski „Tropem Wilczym – Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”. Uroczystość zorganizowana została wspólnie przez Miasto Przasnysz, Jednostkę Wojskową 5699 i Starostwo Powiatowe.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Święto żołnierzy niezłomnych w Jednorożcu (04 marzec 2019)

Na apel Starosty Przasnyskiego Krzysztofa Bieńkowskiego, w obchody Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” włączyły się powiatowe placówki oświatowe. Uczniowie i nauczyciele z Zespołów Szkół Powiatowych w Przasnyszu i Chorzelach wzięli udział w Rajdzie Patriotycznym w Górach Dębowych, natomiast Liceum Ogólnokształcące w Jednorożcu, we współpracy z Publicznym Gimnazjum, przygotowały uroczysty apel pamięci.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)KPP odwołuje poszukiwania za mieszkanką Chorzel (04 marzec 2019)

Przasnyscy policjanci dziękują wszystkim za zainteresowanie i udostępnianie postu o zaginionej 56 letniej mieszkance Chorzele.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Mazowieckie Zapusty 2019 w JEDNOROŻCU (FOTO + VIDEO) (04 marzec 2019)

Zapusty to określenie końca karnawału, rozpoczynającego się świętem Trzech Króli. Wtedy świat staje na głowie i wszystko dzieje się na opak. Nazwa "karnawał" pochodzi od łacińskiego zwrotu "carne vale", czyli "mięso żegnaj". Lud mówił raczej: "zapusty" lub "mięsopust".
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Kobiety...z Przasnysza - zaproszenie na wernisaż (04 marzec 2019)

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy poświęcony Kobietom...z Przasnysza, który zostanie uświetniony koncertem uczniów i nauczycieli ze Szkoły Muzycznej I Stopnia w Przasnyszu
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Cała prawda o siedzibie PCK - wyjaśnienia Wójta Gminy Przasnysz (04 marzec 2019)

Ze względu na toczącą się w ostatnich dniach medialną dyskusję na temat siedziby przasnyskiego oddziału Polskiego Czerwonego Krzyża, Wójt Gminy Przasnysz Grażyna Wróblewska zdecydowała się przedstawić dokumentację związaną z tą sprawą – w tym korespondencję prowadzoną przez Urząd Gminy Przasnysz z oddziałem PCK.
+ czytaj dalej + wasze opinie (5)Rajd Patriotyczny pamięci żołnierzy niezłomnych (ZDJĘCIA) (04 marzec 2019)

1 marca 2019 r., w Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”, na ternie Gór Dębowych odbył się Patriotyczny Rajd pieszy. Organizatorem przedsięwzięcia było Starostwo Powiatowe w Przasnyszu, we współpracy z Nadleśnictwem Przasnysz i Zespołem Szkół Powiatowych w Przasnyszu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Czwarte spotkanie w Kawiarence Literackiej w Czernicach Borowych (04 marzec 2019)

Szkoła Podstawowa im. Janiny Sieklickiej w Czernicach Borowych  aktywnie współpracuje ze środowiskiem lokalnym: władzami samorządowymi, parafią, szkołami podstawowymi z terenu gminy, instytucjami, organizacjami, stowarzyszeniami, przedsiębiorcami, rodzicami i osobami zaprzyjaźnionymi ze szkołą.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)XIV HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ wygrywa drużyna z 2.ORel (02 marzec 2019)

Dzisiaj, 02.03.2019, na hali sportowej ZSP w Przasnyszu odbył się XIV Karnawałowy Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji i Przewodniczącego ZT NSZZP w Przasnyszu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)"La la land" - zaproszenie (02 marzec 2019)

Serdecznie zapraszamy na projekcję musicalu pt. "La la land" 8 marca (piątek) o godz. 17:30 w siedzibie MBP ul. Jarosława Dąbrowskiego 3. Zaproszenia aktualne z "walentynkowego wieczoru przedOscarowego" Dodatkowe zapisy pod nr tel. 502087037.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)Uczniowie Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego uczcili pamięć Żołnierzy Wyklętych (ZDJĘCIA) (02 marzec 2019)

Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” to polskie święto państwowe obchodzone od 1 marca 2011 r., poświęcone pamięci żołnierzy antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia. W tym szczególnym dniu chylimy czoła przed bohaterami, którzy do końca swoich dni walczyli o wolną i niepodległą Polskę.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Konkursy przedmiotowe w Akademickim Liceum Ogólnokształcącym (02 marzec 2019)

Akademickie Liceum Ogólnokształcące zaprasza wszystkich uczniów klas VIII szkoły podstawowej oraz klas III gimnazjum do wzięcia udziału w konkursie języka rosyjskiego, angielskiego oraz w konkursie matematycznym.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Starostwo pamięta o „żołnierzach niezłomnych” (02 marzec 2019)

Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” to polskie święto państwowe obchodzone corocznie 1 marca, poświęcone upamiętnieniu żołnierzy antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia. W obchody święta aktywnie włączyło się Starostwo Powiatowe w Przasnyszu na czele ze Starostą Krzysztofem Bieńkowskim.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Odsłonięto tablicę pamiątkową poświęconą pamięci Janiny Krystyny Grotkowskiej (01 marzec 2019)

28 lutego br. o godzinie 14.00 na sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Przasnyszu podczas Sesji Rady Miejskiej, odsłonięta została tablica pamiątkowa, poświęcona pamięci Janiny Krystyny Grotkowskiej.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)W Rostkowie uczcili Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” (01 marzec 2019)

1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. To święto tych, którzy po 1944 roku nie zgodzili się, by Polską rządziła władza komunistyczna. Nie złożyli broni. Za tę postawę wielu zapłaciło najwyższą cenę.
+ czytaj dalejTrening Boksu w Chorzelach - zaproszenie (01 marzec 2019)

Mazowieckie Centrum Sportów Zimowych w Chorzelach zaprasza na Trening Boksu
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)


« poprzednie 1 2 3 4 5 [ 6 ] 7 8 9 10 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.09 s.