Czwartek, 20 lipiec 2017
Pogoda na dziś:
temp. 27 °C
temp. odcz. 28 °C
wiatr 10 km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
 
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Nasz news: Uczniów przasnyskiej "Jedynki" - Kręci Bezpieczeństwo (25 czerwiec 2017)

W ramach Ogólnopolskiej akcji  „Kręci mnie bezpieczeństwo”, która została zainicjowana przez Biuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji, około 30 uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Przasnyszu wybrało się na wycieczkę rowerową do miejscowości Przejmy.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz news: Przasnyska „Dwójka” pożegnała swoich uczniów (ZDJĘCIA) (25 czerwiec 2017)

W piątek, 23 czerwca uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2  im. Henryka Sienkiewicza w Przasnyszu pożegnali rok szkolny 2016/2017.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nowy czarny punkt w powiecie przasnyskim (24 czerwiec 2017)

W tym roku na Mazowszu doszło już do 10 utonięć. Aby uczulić wypoczywających nad wodą na czyhające na nich zagrożenia, samorząd województwa mazowieckiego wspólnie z policją oznacza najbardziej niebezpieczne miejsca tzw. czarnymi punktami wodnymi. W tym roku pojawi się kolejnych 8 tablic ostrzegawczych. W sumie na terenie naszego regionu będzie ich już 140.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nagrodzeni w konkursie "Lekcje o Mazowszu" (23 czerwiec 2017)

W dniu 21 czerwca 2017 r. w Urzędzie Marszałkowskim w Warszawie odbyło się podsumowanie konkursu "LEKCJE O MAZOWSZU". Wśród wyróżnionych są mieszkańcy powiatu przasnyskiego.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Jednorożec: Rodzinny festyn patriotyczny (23 czerwiec 2017)

25 czerwca 2017 to po raz kolejny dzień, w którym pamięć o powstańcach z Polskiej Kępy (Drążdżewo Nowe) ożywi się na nowo!
Ku czci poległych, walczących i w duchu kształtowania świadomego patriotyzmu Kółko rolnicze Posilenie organizuje rodzinny festyn patriotyczny - tym razem w niedzielę.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, przychodźcie, przyjeżdżajcie ze znajomymi - uczmy się patriotyzmu od siebie nawzajem!

+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Przasnyscy policjanci zlikwidowali nielegalną plantację marihuany na terenie powiatu przasnyskiego. (23 czerwiec 2017)

Policjanci z WK KPP w Przasnyszu w miejscowości Łanięta gm. Przasnysz ujawnili nielegalną plantację marihuany na której rosło 275 krzewów konopi indyjskich co daje ponad 6 kg. narkotyku o czarnorynkowej wartości blisko 302 tyś. złotych.
+ czytaj dalej + wasze opinie (8)Rajd rowerowy na koniec roku w Krzynowłodze Małej (23 czerwiec 2017)

Tuż przed zakończeniem roku szkolnego uczniowie kl. VI szkoły podstawowej w Krzynowłodze Małej, pod opieką wychowawczyni Iwony Czajkowskiej oraz kilku rodziców, wybrali się na wycieczkę rowerową drogami naszej gminy.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nowi żołnierze złożyli przysięgę wojskową w 2. Ośrodku Radioelektronicznym (23 czerwiec 2017)

W dniu 16 czerwca 2017 roku w 2. Ośrodku Radioelektronicznym odbyła się uroczystość związana ze złożeniem Przysięgi Wojskowej przez żołnierzy służby przygotowawczej.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)mojeChorzele.pl: Już 2 lipca rusza Kino Letnie pod Chmurką (23 czerwiec 2017)

Już w te wakacje w naszym powiecie rusza kino plenerowe! Po raz pierwszy, na świeżym powietrzu będziecie mogli obejrzeć filmy produkcji HBO EUROPE.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Paweł Mazurkiewicz trenerem MKS Przasnysz (23 czerwiec 2017)

Trenerem drużyny seniorów MKS Przasnysz został w dniu 22.06.2017 Paweł Mazurkiewicz. Zastąpi on na tym stanowisku Pawła Wolińskiego i Krzysztofa Butryna.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)PROFESJONALNE WYKONANIA NA PRZEGLĄDZIE ARTYSTYCZNYM "POKAŻ SWÓJ TALENT!" (23 czerwiec 2017)

Piękne chwile przeżyli uczestnicy i publiczność IX Przeglądu Artystycznego "Pokaż swój talent", który odbył się 21 czerwca br. w Jednorożcu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Utrudnienia w ruchu drogowym – gmina Krzynowłoga Mała (23 czerwiec 2017)

W związku z organizacją zawodów sportowych pod nazwą KORONA ZIEMI PRZASNYSKIEJ w dniu 25.06.2017 r. na terenie gminy KRZYNOWŁOGA MAŁA nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Wernisaż wystawy Rafała Jaworskiego - zaproszenie (22 czerwiec 2017)

Muzeum Historyczne w Przasnyszu zaprasza na wernisaż wystawy ikon, obrazów, poezji Rafała Jaworskiego "Dotknąć sacrum w obrazie, w poezji", połączony z prezentacją poezji autora wystawy.  
Wernisaż odbędzie się w dniu 30 czerwca 2017 r. o godz. 17.00 w siedzibie Muzeum w Przasnyszu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)SP2: Klasa IIc odwiedza kolegę (22 czerwiec 2017)

Dnia 14.06.17r w środę uczniowie klasy II c Szkoły Podstawowej nr 2 wybrali się w odwiedziny do swojego kolegi Sebastiana, który przeszedł zabieg operacyjny w Ciechanowie. Było to wyjątkowe spotkanie, pełne wzruszeń i emocji.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Krzynowłoga Mała: Ostatni taki bal… (22 czerwiec 2017)

W pierwszą sobotę czerwca w Zespole Szkół w Krzynowłodze Małej witano nadejście pierwszego letniego miesiąca i jednocześnie żegnano absolwentów trzecich klas gimnazjum. Był to zarazem jeden z ostatnich balów gimnazjalnych, które przyjdzie świętować w tej placówce.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)VII Gminny Konkurs Ortograficzny w Bogatem rozstrzygnięty (22 czerwiec 2017)

Już po raz siódmy w Zespole Szkół im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Bogatem odbył się gminny konkurs ortograficzny „O Złote Pióro Wójta Gminy Przasnysz”.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)KENIJCZYCY W STOLICY DOLNEGO ŚLASKA (21 czerwiec 2017)

Co prawda nie była to wyprawa na drugi kraniec Europy, ale uczniowie klas II c i II a musieli się trochę nasiedzieć w autokarze, by dotrzeć do celu swej wędrówki. Drugoklasiści LO im. KEN za cel czerwcowej podróży obrali sobie Wrocław, stolicę Dolnego Śląska.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)PG: Młodzi elektrycy z II c (21 czerwiec 2017)

Zabawa prądem bywa niebezpieczna. Na szczęście klasa II c z Publicznego Gimnazjum w Przasnyszu, pod czujnym okiem pani Wandy Sawickiej, pokonała strach.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Spotkanie z Szekspirem i Elżbietą w Krasnem (21 czerwiec 2017)

Dzieła William Shakespeare nadal intrygują czytelników, bawią i wzruszają publiczność teatralną na całym świecie. Stąd pomysł, aby w Publicznym Gimnazjum im. Ludwika Krasińskiego w Krasnem zrealizować projekt edukacyjny pt. „Dlaczego Szekspir jest uznawany za geniusza teatru?”.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Dzień Brytyjski w przasnyskiej "Jedynce" (21 czerwiec 2017)

14 czerwca w Szkole Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Przasnyszu odbył się Dzień Brytyjski. Głównym celem Dnia Brytyjskiego (British Day) zorganizowanego w „Jedynce” było motywowanie uczniów do poszerzania wiedzy na temat Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Płn. Popularyzacja i wzbogacenie wiedzy o kulturze, historii, geografii, życiu codziennym w tych krajach oraz podnoszenie kompetencji uczniów w zakresie opanowania języka angielskiego.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)


« poprzednie 1 2 3 4 5 [ 6 ] 7 8 9 10 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.06 s.