Środa, 25 kwiecień 2018
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Jednorożec robi co może zaprasza na trening w Jednorożcu (04 kwiecień 2018)

Jednorożec robi co może zaprasza na trening w Jednorożcu, który odbędzie się w dniu 29.04.2018 r.
W zdrowym ciele zdrowy duch, popieramy każdy ruch. Nie czekaj na kanapie na zdrowie, wpadnij i poszukaj zdrowia z nami !!!
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)"Muzeum na kółkach" zawita do Chorzel (03 kwiecień 2018)

Towarzystwo Przyjaciół Chorzel zaprasza do udziału w niezwykłym spotkaniu z historią!!!
Już w połowie kwietnia do Chorzel zawita "Muzeum na kółkach". To mobilny projekt Muzeum Żydów Polskich, jednego z najlepszych polskich muzeów stworzonych w ostatnich latach.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)„Narkotyki, dopalacze – nie tędy droga” – młodzieżowa debata w Krzynowłodze Małej (03 kwiecień 2018)

Bardzo ważne wydarzenie miało miejsce tuż przed świętami wielkanocnymi w Szkole Podstawowej w Krzynowłodze Małej. Z inicjatywy dyrekcji, nauczycieli i Rady Rodziców odbyła się tu debata poświęcona zagrożeniom dla dzieci i młodzieży płynącym z dostępności narkotyków i dopalaczy. Udział w debacie wziął m.in. wójt Jerzy Humięcki.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Bezpłatne szkolenia dla młodzieży (03 kwiecień 2018)

MŁODZIEŻOWE CENTRUM KARIERY W PRZASNYSZU ZAPRASZA DO UDZIAŁU W BEZPŁATNYCH SZKOLENIACH ZAWODOWYCH OSOBY, BEZROBOTNE W WIEKU 18-25 LAT
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Wypadek samochodu osobowego w Przasnyszu (02 kwiecień 2018)

02 kwietnia bieżącego roku około godz. 14:00 doszło do wypadku drogowego samochodu osobowego w Przasnyszu na ulicy Józefa Piłsudskiego.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Dachowanie samochodu osobowego w miejscowości Łaz (02 kwiecień 2018)

02 kwietnia bieżącego roku około godz. 07:50 doszło do wypadku drogowego samochodu osobowego na trasie drogi wojewódzkiej Chorzele-Zaręby w miejscowości Łaz gm. Chorzele.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)Dachowanie samochodu osobowego w miejscowości Gostkowo (02 kwiecień 2018)

01 kwietnia bieżącego roku około godz. 18:50 doszło do wypadku drogowego samochodu osobowego na trasie drogi powiatowej Przasnysz-Krasne w miejscowości Gostkowo gm. Przasnysz.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)ROZLICZ SWÓJ PIT PRZEZ INTERNET (02 kwiecień 2018)

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Przasnyszu zachęca do składania zeznań online!
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Rolnik szuka żony 5. Jest kandydat spod Przasnysza! (02 kwiecień 2018)

Krzysztof Zembrzuski (lat 26 lat) urodził się w Przasnyszu. Skończył Technikum Agrobiznesu. Pragnie być szczęśliwym i zdrowym człowiekiem. Poważnie myśli o inwestowaniu w swój park maszyn rolniczych. Mieszka z rodzicami, mama Bożena ma 59 lat i pracuje na gospodarstwie. Tata Edward ma 64 lata, pracuje na gospodarstwie, którego jest właścicielem. Kandydat ma trójkę starszego rodzeństwa, które pozakładało rodziny.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Wielka Sobota w przasnyskich Parafiach - sprawdź godziny święceń pokarmów (31 marzec 2018)

Tradycyjnie w Wielką Sobotę dokonywany jest obrzęd poświęcenia pokarmów spożywanych następnie podczas śniadania w Niedzielę Wielkanocną. W przasnyskich parafiach od rana do godzin popołudniowych trać będzie poświęcenie pokarmów i adoracja Grobu Pańskiego.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Poznaj Fundację Pelikan z Przasnysza (30 marzec 2018)

Fundacja Pelikan powstała w 2013 roku, by stwarzać dzieciom jak najlepsze warunki rozwoju i edukacji. Naszym celem jest wyrównywanie szans dzieci oraz wsparcie dla osób, które znalazły się w ciężkiej sytuacji życiowej (więcej na temat celów fundacji przedstawia nasz statut dostępny na stronie www.fundacjapelikan.pl).
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Zajęcia Nordic Walking - zaproszenie (30 marzec 2018)

7 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia, tegoroczne hasło brzmi ZDROWIE DLA WSZYSTKICH, w związku z tym zapraszamy wszystkich chętnych na Nordic Walking.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Mówili o bezpieczeństwie oraz podsumowali swoje dokonania (30 marzec 2018)

Ostatniego dnia zajęć szkolnym, tuż przed przerwą świąteczną, w Szkole Podstawowej im. Janiny Sieklickiej w Czernicach Borowych odbył się apel, na który uczniów zaprosiła Małgorzata Góralczyk, dyrektor tej placówki. Tematem jego były nadchodzące Święta Wielkanocne.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Zagadki i rebusy na Pierwszy Dzień Wiosny (30 marzec 2018)

Tradycyjnie, 21 marca w całym kraju dzieci świętują nadejście kalendarzowej wiosny. Tak tez się stało w Szkole Podstawowej im. Św. Stanisława Kostki w Rostkowie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Olimpijska próba Mariusza z Krzynowłogi Małej (30 marzec 2018)

Uczeń klasy II gimnazjum w Krzynowłodze Małej, Mariusz Żmijewski, reprezentował powiat przasnyski w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zdrowego Stylu Życia organizowanej corocznie przez Mazowiecki Oddział Okręgowy PCK w Warszawie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Patriotyczna droga krzyżowa w Rostkowie (30 marzec 2018)

W ostatni piątek, 23 marca uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Św. Stanisława Kostki w Rostkowie wzięli udział w patriotycznej drodze krzyżowej w swoim kościele parafialnym.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Skarpetkowe zajączki w Czernicach Borowych (30 marzec 2018)

W Szkole Podstawowej im. Janiny Sieklickiej w Czernicach Borowych w ramach zajęć lekcyjnych odbyły się warsztaty wielkanocne, które poszerzały ich talenty i kreatywność.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Spotkanie Wielkanocne w Jednorożcu (30 marzec 2018)

Tradycyjnie w Wielkim Tygodniu, poprzedzającym Dzień Zmartwychwstania Pańskiego, odbywają się uroczystości związane ze Świętami Wielkiej Nocy. Jest to jedno z najważniejszych świąt obchodzonych w kulturze chrześcijańskiej.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Krzynowłoga Mała stoi projektami (30 marzec 2018)

W Pierwszy Dzień Wiosny w Szkole Podstawowej w Krzynowłodze Małej uczniowie oraz nauczyciele podsumowali projekty przygotowane przez uczniów i ich nauczycieli.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Dachowanie samochodu osobowego w miejscowości Brzeski Kołaki (29 marzec 2018)

29 marca bieżącego roku około godz. 07:44 doszło do wypadku drogowego samochodu osobowego na trasie drogi Chorzele - Jednorożec w miejscowości Brzeski Kołaki gm. Chorzele.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)


« poprzednie 1 2 3 4 5 [ 6 ] 7 8 9 10 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.08 s.