Poniedziałek, 22 styczeń 2018
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Wieczerza wigilijna w Lesznie (22 grudzień 2017)

W sobotę, 16 grudnia w Lesznie, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Przasnysz przygotowało „Wieczór Wigilijny”. Spotkanie było ostatnim działaniem w ramach projektu pn. „Integracje mieszkańców Gminy Przasnysz poprzez cykl imprez rekreacyjno-kulturalnych”.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Świąteczne spotkania w Bajkowym Przedszkolu (ZDJĘCIA) (22 grudzień 2017)

Święta Bożego Narodzenia to czas niezwykły, związany z tradycjami. W dniach 18-19 grudnia 2017 w Bajkowym Przedszkolu odbyły się świąteczne spotkania połączone z występami przedszkolaków.
+ czytaj dalej„Metro” wciąż fascynuje (22 grudzień 2017)

W połowie grudnia kolejna grupa młodzieży ze Szkoły Podstawowej w Krzynowłodze Małej odwiedziła stolicę. Tym razem jednym z najważniejszych celów tej wyprawy był teatr Studio Buffo, w którym od lat wystawiany jest najbardziej znany polski musical – czyli „Metro”.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Charytatywnie w Bogatem (21 grudzień 2017)

W sobotę, 16 grudnia w miejscowości Bogate zorganizowano koncert charytatywny na rzecz rodziny z Dobrzankowa, a konkretnie dla jej dzieci. Rodzice Olgi i Patryka, w miesiącu październiku jadąc w kierunku Warszawy, uczestniczyli w poważnym wypadku drogowym. Matka przebywa w śpiączce, zaś ojciec zginął na miejscu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Szykują się zmiany na dworcu (21 grudzień 2017)

Dworzec autobusowy wkrótce zmieni oblicze. Zwiastunem zmian w sercu Przasnysza jest projekt uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego pn.: „Centrum”.
+ czytaj dalej + wasze opinie (5)Atrakcyjna wizyta w Warszawie wolontariuszy Festiwalu Fabryka Światła (21 grudzień 2017)

Na zaproszenie Mazowieckiego Instytutu Kultury wolontariusze Festiwalu Fabryka Światła 2017 wybrali się w dniu 18 grudnia 2017r. do Warszawy.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Sylwestrowy Turniej Piłki Nożnej w Jednorożcu (21 grudzień 2017)

16 zespołów wystąpi w Sylwestrowym Turnieju Piłki Nożnej w Jednorożcu, który organizuje KS Mazowsze Jednorożec.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)KPP: Świąteczne paczki (21 grudzień 2017)

Policjanci , pracownicy Policji w Przasnyszu oraz Prokuratorzy z Prokuratury Rejonowej w Przasnyszu przyłączyli się do akcji pomagania potrzebującym
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Spotkanie opłatkowe w przasnyskiej komendzie policji (21 grudzień 2017)

W miniony wtorek w przasnyskiej komendzie policji Zgodnie z wieloletnią tradycją również i w tym roku w okresie poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia w Komendzie Powiatowej Policji w Przasnyszu mundurowi i pracownicy cywilni spotkali się na uroczystym spotkaniu opłatkowym.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)"Paka dla Futrzaka" - zaproszenie (20 grudzień 2017)

Idąc za ciosem zeszłorocznego sukcesu, postanowili po raz kolejny pomóc czworonogom. Patryk Spodobalski, Olga Goś i Mateusz Dąbrowski to przasnyszanie pełni empatii, którzy organizują zbiórkę "Paka dla Futrzaka".
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)VI Miejsko-Powiatowy Przegląd Jasełkowy „Dzisiaj w Betlejem” - zgłoszenia (20 grudzień 2017)

Miejski Dom Kultury w Przasnyszu zaprasza Przedszkola, Szkoły Podstawowe i Gimnazja z miasta i z terenu powiatu przasnyskiego do udziału w VI Miejsko-Powiatowym Przeglądzie Jasełkowym „Dzisiaj w Betlejem”
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)„Opatrunek na ratunek” w Krzynowłodze Małej (20 grudzień 2017)

„Opatrunek na ratunek” - tak nazywa się akcja Fundacji Pomocy Humanitarnej „Redemptoris Missio”, której celem jest stworzenie profesjonalnego zaplecza dla polskich misjonarzy prowadzących działalność medyczną wśród chorych w najuboższych krajach świata. Po raz pierwszy w tej akcji wzięła udział także Szkoła Podstawowa z Krzynowłogi Małej.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)QUEEN Akustycznie w wykonaniu SILK (20 grudzień 2017)

W sobotę, 16 grudnia w Miejskim Domu Kultury w Przasnyszu odbył się koncert grupy SILK. Formacja wraz z Krzysztofem Gadomskim, dyrektorem przasnyskiego MDK zaprosiła mieszkańców do wysłuchania legendarnych przebojów zespołu QUEEN.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Gala Medalu Stanisława Ostoi – Kotkowskiego (19 grudzień 2017)

W niedzielę, 17 grudnia w Klubie Otwartego Umysłu mieszczącego się w Miejskim Domu Kultury w Przasnyszu odbyła się Gala Medalu Stanisława Ostoi – Kotkowskiego. Na uroczystość przybył Piotr Jeromin, przewodniczący Rady Miasta Przasnysza, Piotr Kaszubowski, prezes Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Przasnyskiej, Jarosław Szmulski, sekretarz miasta Przasnysza, przedstawiciele TPZP oraz wiele innych gości.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)75. rocznica egzekucji przywódców Armii Krajowej Obwodu Przasnysz (19 grudzień 2017)

(fot. archiwum)
W dniu 18 grudnia 2018 r. w Przasnyszu odbyła się uroczystość upamiętniająca 75 rocznicę egzekucji przywódców przasnyskiego obwodu Związku Walki Zbrojnej - Armii Krajowej.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)MOPS: Świąteczne warsztaty w Muzeum Historycznym (19 grudzień 2017)

W czasie adwentu Muzeum przygotowuje specjalne zajęcia dotyczące tradycji związanych z okresem Świąt Bożego Narodzenia.  Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Przasnyszu  dnia 11 grudnia 2017 roku brali udział w warsztatach  bożonarodzeniowych .
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Krzynowłoga Mała: Strażacy opowiedzieli o swoim zawodzie (19 grudzień 2017)

Na początku grudnia Szkołę Podstawową w Romanach-Seborach odwiedzili nietypowi goście. Na zaproszenie pani Elżbiety Krajewskiej, nauczycielki prowadzącej zajęcia z doradztwa zawodowego, do szkoły przybyli strażacy z Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Chorzele: Wigilijne spotkanie z Sołtysami (19 grudzień 2017)

15 grudnia 2017 r. odbyło się wigilijne spotkanie burmistrz Beaty Szczepankowskiej z sołtysami z terenu gminy Chorzele oraz przewodniczącym samorządu mieszkańców Miasta Chorzele.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Klub Rękodzieła "Biblioteka pod szpileczką" (19 grudzień 2017)

W ubiegłą środę odbyło się ostatnie w tym roku spotkanie Klubu Rękodzieła „Biblioteka pod szpileczką” działającego w Filii nr 1. Była to okazja do refleksji nad naszą dotychczasową współpracą i snucia planów na przyszłość.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Wigilia w Szpitalu (18 grudzień 2017)

W czwartek, 14 grudnia w Sali konferencyjnej w Szpitalu im. dr Wojciecha Oczko w Przasnyszu odbyła się doroczna uroczystość wspólnego kolędowania oraz podsumowania rocznej pracy placówki.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)


« poprzednie 1 2 3 4 5 [ 6 ] 7 8 9 10 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.06 s.