Sobota, 17 listopad 2018
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Otwarte zawody Spinningowe na Zakończenie Sezonu -zaproszenie (17 październik 2018)

Koło PZW nr 70 w Przasnyszu zaprasza na otwarte zawody Spinningowe na Zakończenie Sezonu, które odbędą się 28.10.2018 r.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Bal Wszystkich Świętych - zaproszenie (17 październik 2018)

W imieniu organizatorów zapraszamy na Bal Wszystkich Świętych. Spotykamy się 30 października na Różańcu dla dzieci w kościele farnym. Pobłyskującym kolorowymi światełkami korowodem udamy się pod pomnik św. Stanisława Kostki, a następnie ze śpiewem na ustach przejdziemy do Szkoły Podstawowej nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Przasnyszu, gdzie będzie czekała na nas świetna zabawa z Dreams Squad ! Oczywiście, jak co roku, odbędzie się konkurs na najlepszy kostium świętego oraz na najsmaczniejsze danie z dyni! Zachęcamy do przygotowania niepowtarzalnych kostiumów oraz pysznych potraw, które zawalczą o tytuł "Niebiańskiego Smaku". Dla najlepszych zostały przewidziane nagrody
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)III sezon Grand Prix Jednorożca w Badmintonie - zaproszenie (17 październik 2018)

Jednorożecki Klub Badmintona "BadKurp" zaprasza 1. turniej otwierający z kolejny sezon Grand Prix Jednorożca w Badmintonie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Informacja o służbie przygotowawczej w wojsku (17 październik 2018)

Przedstawiciele Sił Zbrojnych RP zapraszają wszystkich zainteresowanych na spotkania informacyjne w sprawie uczestnictwa w słubie przygotowawczej w wojsku polskim. Spotkania takie odbędą się w dniach 24 i 25 października na terenie Przasnysza.

Szczegóły na poniższym plakacie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Karbonowe ramy będą produkowane w Przasnyszu (16 październik 2018)

O tym, że rower jest coraz popularniejszym środkiem transportu, nie trzeba nikogo przekonywać. Coraz więcej osób uprawia również kolarstwo, szuka najlepszych dla siebie rozwiązań i śledzi nowości sprzętowe. Rynek rowerowy jest dziś równie wymagający i innowacyjny, jak motoryzacyjny. Bycie na szczycie oznacza konieczność ciągłych inwestycji.
Bez nich spółka Kross z Przasnysza nie wyrosłaby na jednego z najbardziej liczących się producentów rowerów w Europie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (5)"Doktor Żywago" w Filharmonii Podlaskiej - relacja MBP (16 październik 2018)

13 października 2018 r. ponownie Miejska Biblioteka Publiczna odwiedziła ze swoimi czytelnikami Filharmonię Podlaską. Tym razem był to wyjazd na spektakl pt."Doktor Żywago" według dzieła Borysa Pasternaka - epickiej opowieści o miłości niemożliwej z historią Sowieckiej Rosji w tle.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Muzeum Historyczne prosi o udostępnienie pamiątek (16 październik 2018)

W związku z przygotowywaną wystawą z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę - Muzeum Historyczne w Przasnyszu prosi o udostępnianie pamiątek związanych z procesem odzyskiwania i utrwalania przez Polskę niepodległości w latach 1914-1921.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Złoty jubileusz w Krzynowłodze Małej (ZDJĘCIA) (16 październik 2018)

Czar wspomnień, łzy wzruszenia, radość z przeżywanych wspólnych chwil – zapewne to musieli odczuwać jubilaci z całej gminy Krzynowłoga Mała, którzy w sobotę, 13 października, stawili się na swoje Złote Gody. W tym roku 50-lecie pożycia małżeńskiego mogły świętować aż 22 pary.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Robert Olsztyn - Prezes Volteno nagrodzony za inicjatywy gospodarcze w latach 2013-2018 (15 październik 2018)

Robert Olsztyn - Prezes Volteno otrzymał w dniu dzisiejszym z rąk byłego Prezydenta Bronisława Komorowskiego oraz Prezesa KIGE nagrodę za inicjatywy gospodarcze w latach 2013-2018, to ogromne wyróżnienie i podsumowanie ostatnich 5 lat działalności handlowej.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Z ostatniej chwili: Interwencja Straży Pożarnej w Żabce (15 październik 2018)

fot. eprzasnysz.pl
W dniu dzisiejszym, 15 października 2018 r., ok. godziny 16.00 słuzby ratownicze zostały wezwane do sklepu Żabka przy ul. Żwirki i Wigury w Przasnyszu.
Powodem wezwania były kłęby dymu wydobywające się z zaplecza sklepu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)"Poranek z Biblioteką" - zaproszenie (15 październik 2018)

Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu serdecznie zaprasza na sobotni "Poranek z Biblioteką"
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Wypadek samochodów osobowych w miejscowości Czaplice-Furmany (15 październik 2018)

14 października bieżącego roku około godz. 13:55 doszło do zdarzenia na drodze krajowej w którym udział brały trzy samochody osobowe w miejscowości Czaplice-Furmany gm. Chorzele.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Kolizja motocykla z samochodem osobowym w Przasnyszu (15 październik 2018)

13 października bieżącego roku około godz. 13:25 doszło do zderzenia motocyklisty z samochodem osobowym na skrzyżowaniu ulic Sadowej i Orlika.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Krzynowłoga Mała: Nowy plac zabaw w Kakach-Mroczkach (15 październik 2018)

Huśtawki, sprężynowce, drążki gimnastyczne czy most wiszący — między innymi w takie zabawki został wyposażony plac zabaw, który we wrześniu wyrósł w Kakach-Mroczkach. Ta jedna z największych wsi w naszej gminie wzbogaciła się o kolejne miejsce rekreacji. Miejsce, które szczególnie uradowało najmłodszych.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Wójt potwierdza fakt stałego zamieszkiwania przez Wicestarostę Jarosława Antoniego Tybuchowskiego w miejscowości Krasne (15 październik 2018)

Kilka dni temu na naszym portalu opisywaliśmy sprawę protestu wyborczego jaki złożył jeden z mieszkańców Gminy Krasne, domagając się skreślenia Pana Jarosława Antoniego Tybuchowskiego z rejestru wyborców. Mieszkaniec uzasadniał to tym, że
Wicestarosta na stałe nie zamieszkuje na terenie Gminy Krasne. Sprawa jest o tyle istotna, że Pan Jarosław Antoni Tybuchowski w nadchodzących wyborach samorządowych jest kandydatem na radnego do Rady Powiatu Przasnyskiego z listy Komitetu Wyborczego Polskiego Stronnictwa Ludowego w Okręgu Wyborczym Nr 2 i zajmuje pozycję nr 1 na
liście.
+ czytaj dalejTurnieju Tenisa Stołowego o puchar Sołtysa wsi Duczymin rozstrzygnięty (14 październik 2018)

Za nami III edycja Turnieju Tenisa Stołowego o puchar Sołtysa wsi Duczymin. W tegorocznych rozgrywkach udział wzięło aż 42 zawodników.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Teatr w Akademickim Liceum Ogólnokształcącym w Przasnyszu (13 październik 2018)

Dyrekcja i nauczyciele Akademickim Liceum Ogólnokształcącym doskonale wiedzą, że obcowanie z teatrem pobudza u młodych ludzi myślenie i wyobraźnię, dlatego w środę 26 września uczniowie stanęli oko w oko z aktorami Teatru FORMA z Białegostoku, by przekonać się, co można zyskać dzięki takiemu spotkaniu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Jubileusz Dyskusyjnego Klubu Książki (13 październik 2018)

Dyskusyjny Klub Książki działający przy Miejskiej Bibliotece Publicznej obchodził jubileusz. Właśnie w październiku minęło 5 lat kiedy z inicjatywą powstania Klubu wyszli sami czytelnicy: Pani Joanna Maćkowska i Pan Wojciech Tyniecki.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz News: Przasnysz z nowym statutem     (12 październik 2018)

Budżet obywatelski, debata o stanie samorządu, zasady rejestrowania i upublicznienia wykazów głosowań, zasady transmisji sesji obrad rad za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk, zasady współpracy pracowników biura rady z przewodniczącym rady, przewodniczącymi komisji i radnymi, określenie minimalnej liczebności w klubie radnych... – wszystko to ( i wiele innych rzeczy) zostało zawartych w nowym statucie Miasta Przasnysz.  
+ czytaj dalej + wasze opinie (6)Starosta przegrał z przedsiębiorcą i może mieć ogromne kłopoty (12 październik 2018)

starosta podczas otwarcia pływalni w Chorzelach
Po czterech latach Sąd Okręgowy w Białymstoku zakończył spór między wykonawcą pływalni w Chorzelach Szymonem Perdjon, a Starostą Przasnyskim Zenonem Szczepankowskim – starostwo musi oddać ponad pół miliona złotych!
+ czytaj dalej


« poprzednie 1 2 3 4 5 [ 6 ] 7 8 9 10 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.08 s.