Wtorek, 25 wrzesień 2018
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 

 

Narodowe Czytanie "Przedwiośnia" w Jednorożcu - zaproszenie (04 wrzesień 2018)

Gminna Biblioteka Publiczna w Jednorożcu zaprasza na Narodowe Czytanie "Przedwiośnia" Stefana Żeromskiego, które odbędzie się 7 września (piątek) 2018 r. o godz. 11:00
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Pożegnanie lata z kinem w plenerze w Jednorożcu - zaproszenie (04 wrzesień 2018)

Gminna Biblioteka Publiczna w Jednorożcu zaprasza na pożegnanie lata i kino w plenerze
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Narodowe Czytanie w nowej siedzibie Biblioteki - zaproszenie (04 wrzesień 2018)

Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu zaprasza na Narodowe Czytanie "Przedwiośnia" Stefana Żeromskiego, które odbędzie się 8 września (sobota) 2018 r. o godz. 15:30 w NOWEJ SIEDZIBIE biblioteki przy ul. Jarosława Dąbrowskiego 3.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Spartakiada Środowiskowego Domu Samopomocy w Przasnyszu (03 wrzesień 2018)

W środę 29 sierpnia w związku z zakończeniem wakacji nauczyciele ZSP w Przasnyszu - animatorzy boiska ,,Orlik 2012” Jolanta Nowak i Tomasz Krynicki wspólnie z Młodzieżową Radą Miasta  zorganizowali zawody sprawnościowe dla Środowiskowego Domu Samopomocy w Przasnyszu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Warsztaty przyrodniczo-edukacyjne „Młodzi Obserwatorzy Przyrody – tworzymy miasto z klimatem!” (03 wrzesień 2018)

Już 11 września w Przasnyszu odbędą się bezpłatne warsztaty dla opiekunów grup młodzieżowych.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz News: Festiwal baniek mydlanych dla Oliwki Nowickiej (ZDJĘCIA) (03 wrzesień 2018)

Po raz kolejny przasnyszanie wzięli udział w Festiwalu Baniek Mydlanych, który organizowany jest na zakończenie lata. Tym razem wolontariusze i organizatorzy zbierali pieniądze na pomoc dla Oliwii Nowickiej, chorej dziewczynki, która potrzebuje pomocy i bardzo drogiego leczenia.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Bezpieczna droga do szkoły (03 wrzesień 2018)

Policyjne działania „Bezpieczna droga do szkoły” w tym roku zostaną przeprowadzone w dniach 03 – 07 września. Jak zawsze ich celem jest czuwanie nad bezpieczeństwem i porządkiem w ruchu drogowym w rejonach szkół oraz na drogach prowadzących do szkół i placówek oświatowo–wychowawczych w początkowym okresie nauki - po przerwie wakacyjnej.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Rajd Rowerowy dla Niepodległej w Chorzelach - zaproszenie (03 wrzesień 2018)

Chorzelska Fundacja na Rzecz Dzieci i Młodzieży Iskierka serdecznie zaprasza młodzież i dzieci z rodzicami na Rajd Rowerowy dla Niepodległej, który odbędzie się 8 września w Chorzelach.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)RDC: Łosiowisko z MIK-iem: festiwal „Fabryka Światła” (03 wrzesień 2018)

O V Festiwalu Farbryka Światła w Przasnyszu, który rozpoczyna się 8 września w „Łosiowisku” mówili: Milena Stryjewska i Sławosz Balcerzak z Mazowieckiego Instytutu Kultury oraz Tomasz Jakubowski z pracowni batiku „Mamut” w Miejskim Domu Kultury w Przasnyszu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz News: Przasnyskie obchody 79. rocznicy wybuchu II wojny światowej (ZDJĘCIA) (02 wrzesień 2018)

1 września 1939 roku to pamiętna data dla każdego Polaka. O świcie hitlerowcy zaatakowali nasz kraj. Był to atak podstępny, bez wypowiedzenia wojny. Przygotowania do tego zdarzenia trwały od momentu, kiedy to do władzy doszedł Hitler poprzez demilitaryzację Nadrenia i rozbudowanie sił zbrojnych.  Wojnę rozpoczął pancernik Schleswig- Holstein , który otworzył ogień na Westerplatte.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz News: Festiwal Holi w Przasnyszu (ZDJĘCIA) (01 wrzesień 2018)

Święto Kolorów, czyli Festiwal Holi 31 sierpnia przybył również do Przasnysza. Na stadionie zwanym "Wembley" pojawiło się wielu mieszkańców miasta chcących wziąć udział w zabawie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (5)Dachowanie samochodu osobowego w miejscowości Jednorożec (01 wrzesień 2018)

31 sierpnia bieżącego roku około godz. 17:05 doszło do wypadku drogowego samochodu osobowego w miejscowości Jednorożec na trasie drogi powiatowej Drążdżewo - Jednorożec.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Wypadek dwóch samochodów osobowych w miejscowości Sierakowo (01 wrzesień 2018)

31 sierpnia bieżącego roku około godz. 13:10 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych w Sierakowie na drodze krajowej.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz News: WEEKEND zaprosił do tańca w Bogatem (ZDJĘCIA) (01 wrzesień 2018)

Podczas dożynek powiatowo – gminnych w Bogatem na scenie wystąpił zespół WEEKEND. Na jego występ czekały tłumy fanów, którzy wspólnie z zespołem śpiewali i tańczyli.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)GRH 14PSS w Verdun we Francji (ZDJĘCIA) (31 sierpień 2018)

W dniach 22 - 27 sierpnia GRH 14 Pułk Strzelców Syberyjskich wraz z kolegami z Giżycka, Warszawy, Iłży i Kaliningradu przebywała w Verdun we Francji. Po 28 godzinach jazdy z Przasnysza przez Warszawę- Iłżę- Wrocław - Drezno - Frankfurt nad Menem- Metz dotarliśmy do Verdun a dokładnie do koszar Miribel, gdzie w czasie bitwy pod Verdun mieściła się francuska kwatera główna. I teraz po 100 latach koszary zapełniły się ponad 1000 - cem żołnierzy z 19 krajów.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz News: "Gesek" w Bogatem (31 sierpień 2018)

"GESEK” to zespół disco polo, który zagrał na tegorocznych dożynkach powiatowo – gminnych w Bogatem. Jest to kolejna gwiazda, która zrodziła się dzięki telewizyjnym programom muzycznym dającym szansę wybić się młodym ludziom.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz News: Festyn na zakończenie lata z MDK-em (ZDJĘCIA) (31 sierpień 2018)

Krzysztof Gadomski Dyrektor Miejskiego Domu Kultury wraz z Bankiem Spółdzielczym w Ciechanowie zaprosili najmłodszych mieszkańców Przasnysza na festyn podsumowujący Akcję Lato z MDK 2018.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Doroczne Święto Plonów już za nami - relacja z UG Przasnysz (31 sierpień 2018)

fot. UG Przasnysz
Ostatni weekend sierpnia w Gminie Przasnysz może kojarzyć się tylko z jednym: Dożynkami Powiatowo-Gminnymi, organizowanymi wspólnie ze Starostwem Powiatowym. I tym razem nie mogło być inaczej – oba samorządy zaprosiły do wspólnego świętowania do Bogatego.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Ostatni weekend wakacji – wracaj bezpiecznie (31 sierpień 2018)

Okres od 31 sierpnia do 2 września 2018 r. to czas wzmożonych powrotów do domów z wakacyjnego wypoczynku. W tym czasie, na drogach całego Mazowsza zwiększona liczba policjantów czuwać będzie nad bezpieczeństwem podróżujących prowadząc działania prewencyjno-kontrolne „Ostatni weekend wakacji”. Funkcjonariusze przede wszystkim zadbają o płynność ruchu na głównych ciągach komunikacyjnych, szczególnie w miejscach występowania znaczących utrudnień.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Podsumowanie policyjnych działań pod kryptonimem „SMOG” (30 sierpień 2018)

Wczoraj przasnyscy policjanci prowadzili działania "SMOG", w trakcie których kontrolowali przede wszystkim stan techniczny pojazdów, zwracali szczególną uwagę na prawidłowe działanie układów wydechowych w kontrolowanych pojazdach, co ma duży wpływ na zwiększoną emisję spalin oraz nadmierne zadymienie powietrza.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)


« poprzednie 1 2 3 4 [ 5 ] 6 7 8 9 10 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.08 s.