Piątek, 17 listopad 2017
Pogoda na dziś:
temp. -1 °C
temp. odcz. -1 °C
wiatr 8 km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Zaduszki Filmowe - zaproszenie (01 listopad 2017)

Zapraszamy do przasnyskiego Kina za Rogiem na Zaduszki Filmowe
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Uroczyste pożegnanie I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Przasnyszu (01 listopad 2017)

31 października br., był dniem rozstania a zarazem pożegnania dla nadkomisarza Radosława Romanowskiego, który przez rok pełnił funkcję Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Przasnyszu oraz dla młodszego aspiranta Radosława Dybińskiego.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)HOŁD POMORDOWANYM POLICJANTOM (01 listopad 2017)

Wczoraj na cmentarzu parafialnym w Przasnyszu Komendant Powiatowy Policji w Przasnyszu insp. Tomasz Łysiak w obecności Pana Krzysztofa Bieńkowskiego Kierownika Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ciechanowie, mł. asp. Piotra Pacuszki i sierż. szt. Anną Chylińską z przasnyskiej komendy złożył kwiaty pod pomnikiem zamordowanych policjantów.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)NA GROBIE ŚP. PPOR. PAWŁA KRAJEWSKIEGO (01 listopad 2017)

W przeddzień Święta Zmarłych Komendant Powiatowy Policji w Przasnyszu insp. Tomasz Łysiak w obecności Kierownika Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ciechanowie Pana Krzysztofa Bieńkowskiego oraz bryg. Waldemara Białczaka Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu na grobie tragicznie zmarłego w Katastrofie Lotniczej w Smoleńsku PPOR. Pawła Krajewskiego złożyli wiązankę kwiatów od Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Pana Mariusza Błaszczaka
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)JUTRO ZMIANA ORGANIZACYJNA RUCHU DROGOWEGO PODCZAS ŚWIĄT WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH W PRZASNYSZU (31 październik 2017)

Już jutro Święto Zmarłych w związku z tym w Przasnyszu w rejonie cmentarza parafialnego z ruchu drogowego będzie wyłączona część ul. Ostrołęckiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Baranowską do Zakładu Kamieniarskiego p. Smolińskich.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Z NIEWOLI DO NIEPODLEGŁOŚCI - konferencja (31 październik 2017)

27 października 1917 roku, wobec przedstawicieli władz okupacyjnych i oficjalnych reprezentantów innych państw, jeden z członków Rady Regencyjnej wypowiedział słowa o objęciu najwyższej władzy państwowej w Królestwie Polskim. Był to pierwszy akord odzyskiwanej przez Polskę niepodległości.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Dzień Papieski w Krzynowłodze Małej (31 październik 2017)

W tradycję Szkoły Podstawowej w Krzynowłodze Małej wpisało się obchodzenie Dnia Papieskiego. Siedemnasta edycja tego wydarzenia była uroczyście obchodzona 16  października i przebiegała pod hasłem: „Idźmy naprzód z nadzieją”.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)W Krzynowłodze Małej Pamiętali o Naczelniku (31 październik 2017)

„O, Kościuszko, piękny wzorze – jak Ojczyznę miłować! W każdej życia swego porze pragniemy cię naśladować” – pod takim hasłem we wtorek, 15 października, w szkole podstawowej w Krzynowłodze Małej uczczono 200. rocznicę śmierci Tadeusza Kościuszki.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Klub Filmowy zaprasza (31 październik 2017)

Zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Filmowego ALE NAKRĘCONE
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Krzynowłoga Mała: Droga w Chmielonku gotowa! (30 październik 2017)

Modernizacja drogi gminnej w miejscowości Chmielonek stała się faktem. Dzięki finansowemu wsparciu pozyskanemu z Urzędu Marszałkowskiego udało się wykonać niemal kilometrowy odcinek drogi gminnej w tej miejscowości.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Awans na Mazowsze (30 październik 2017)

Dnia 29 października 2017 roku w Ostrołęce zostały rozegrane zawody Rejonowe w piłce nożnej dziewcząt. Powiat Przasnyski reprezentowały dziewczęta z Publicznego Gimnazjum w Jednorożcu, które okazały się bezkonkurencyjne i pewnie awansowały na Mistrzostwa Mazowsza.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Rozstrzygnięcie konkursu „Święci tacy jak my” (30 październik 2017)

Twórcy najlepszych prac nadesłanych na konkurs „Święci tacy jak my” zostaną nagrodzeni 30 października podczas „Balu Wszystkich Świętych” w Szkole Podstawowej nr 2 w Przasnyszu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)DOJAZD NA CMENTARZ KOMUNALNY (28 październik 2017)

1 listopada uruchomiona zostanie linia komunikacyjna ułatwiająca osobom odwiedzającym groby dotarcie na cmentarz komunalny.
+ czytaj dalej + wasze opinie (4)Strażnicy Leśni z Nadleśnictwa Przasnysz – najlepiej strzelającym Posterunkiem (28 październik 2017)

fot. Adam Soemakowicz
9 października 2017 roku na strzelnicy myśliwskiej im. Władysława Komorowskiego w Gutkowie odbyło się strzeleckie szkolenie podnoszące kwalifikacje Straży Leśnej. Szkolenie miało na celu doskonalenie umiejętności strzeleckich oraz przypomnienie zasad bezpiecznego obchodzenia i posługiwania się bronią służbową.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Konkurs plastyczny  “Moje wędrówki po lesie ” (28 październik 2017)

Nadleśnictwo Przasnysz zaprasza wszystkich uczniów szkół podstawowych położonych na terenie Nadleśnictwa Przasnysz do udziału w konkursie plastycznym: “Moje wędrówki po lesie ” Lasy Państwowe w 12 odsłonach
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)POLICYJNA AKCJA „ZNICZ 2017” (28 październik 2017)

Przełom października i listopada to czas wzmożonych działań Policji ukierunkowanych na zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego, zwłaszcza w okresie uroczystości Wszystkich Świętych. W tym czasie znacząco nasila się ruch przy cmentarzach i w okolicach kościołów, a także na drogach dojazdowych do większych miast. Dlatego już od najbliższego piątku znacznie więcej policjantów, niż na co dzień, będzie czuwać nad bezpieczeństwem osób podróżujących po drogach Mazowsza.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Miasto wydzierżawiło teren do handlu pod cmentarzami (28 październik 2017)

5 października przeprowadzony został przetarg na dzierżawę miejsc handlowych przy cmentarzu parafialnym - od strony ul. Orlika oraz przy cmentarzu komunalnym w Sierakowie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)Pierwszy Organizacyjny Spot Wszystkich Samochodów.I Zakończenie Sezonu 2017 (28 październik 2017)

Już jutro (29.10.2017) Vag Przasnysz zaprasza wszystkich fanów motoryzacji na Pierwszy Organizacyjny Spot Wszystkich Samochodów.I Zakończenie Sezonu 2017
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Zaduszki Muzyczne - zaproszenie (27 październik 2017)

Miejski Dom Kultury w Przasnyszu zaprasza na Zaduszki Muzyczne
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Chorzele: Obchody 11 Listopada - zaproszenie (27 październik 2017)

Burmistrz Miasta i Gminy Chorzele zaprasza na uroczyste obchody dnia 11 Listopada
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)


« poprzednie 1 2 3 4 [ 5 ] 6 7 8 9 10 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.19 s.