Środa, 25 kwiecień 2018
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Pożar w mieszkaniu na IV piętrze budynku wielorodzinnego (07 kwiecień 2018)

06 kwietnia bieżącego roku około godz. 21:40 doszło do pożaru w kuchni na IV piętrze w budynku wielorodzinnym w miejscowości Przasnysz na ul. Sosnowej.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Dachowanie samochodu osobowego w Bartnikach (07 kwiecień 2018)

06 kwietnia bieżącego roku około godz. 19:20 doszło do wypadku drogowego samochodu osobowego w miejscowości Bartniki gm. Przasnysz. (eCall – system powiadomił o wypadku drogowym)
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)Charytatywny kiermasz wielkanocny w "Jedynce" (07 kwiecień 2018)

27 marca w Małej i Dużej "Jedynce" w Przasnyszu zorganizowany został kiermasz wielkanocny. W trakcie sprzedaży można było zakupić pyszne ciasta i dekoracje świąteczne: jajka, króliczki, kurczaczki, baranki, koszyczki oraz stroiki.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Pożar samochodu osobowego w miejscowości Borkowo Boksy (07 kwiecień 2018)

06 kwietnia bieżącego roku około godz. 05:25 w miejscowości Borkowo Boksy gm. Czernice Borowe doszło do pożaru samochodu osobowego.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Czy warto postawić na poligon doświadczalno – wdrożeniowy w Sierakowie? (06 kwiecień 2018)

We wtorek, 3 kwietnia w Starostwie Powiatowym w Przasnyszu odbyła się sesja, w której uczestniczyli przedstawiciele władz Politechniki Warszawskiej. Celem wizyty było omówienie projektu uczelnianego „Poligon doświadczalno – wdrożeniowy w powiecie przasnyskim. Zintegrowane laboratorium badawcze systemów bezzałogowych".
+ czytaj dalejI Bieg z Książką "ROZBIEGANI! ROZCZYTANI! PATRIOTYCZNI!" w Chorzelach - zaproszenie (06 kwiecień 2018)

Czy można połączyć aktywność sportową i promocję czytelnictwa? Oczywiście! W tym roku udowodni to Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Chorzelach, która po raz pierwszy organizuje imprezę biegową. Już 11 maja 2018 roku na Stadionie Miejskim w Chorzelach zapraszamy do I Biegu z Książką "ROZBIEGANI! ROZCZYTANI! PATRIOTYCZNI!".
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Siatkarki z przasnyskiej "Trójki" będą gośćmi programu telewizyjnego „Pytanie na śniadanie" (06 kwiecień 2018)

Uczennice z S.P nr 3 w Przasnyszu zostały zaproszone do telewizji śniadaniowej TVP2 „Pytanie na śniadanie” i pojawią się w niej już 14.04.2018.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież Zapobiega Pożarom” (06 kwiecień 2018)

Eliminacje powiatowe XLI (41) edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież Zapobiega Pożarom” odbyły się 28 marca 2018r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Wypadek w Bogatem (05 kwiecień 2018)

Dzisiaj tuż po godz. 5 rano na drodze krajowej K 57 w miejscowości Bogate (powiat przasnyski) doszło do zderzenia czołowego samochodu osobowego z pojazdem dostawczym.
+ czytaj dalej + wasze opinie (8)Zbiórka przedmiotów na Bazarek "Paczka dla Bohatera" (05 kwiecień 2018)

Za sprawą przasnyszanina, Patryka Spodobalskiego, w naszym mieście ruszyła zbiórka przedmiotów na Bazarek "Paczka dla Bohatera". Będzie ona trwać do 25 kwietnia br.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Film "Z dala od orkiestry" - zaproszenie (05 kwiecień 2018)

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Chorzelach zaprasza 08 kwietnia 2018 r.(niedziela) o godz. 19:00 na seans filmu "Z dala od orkiestry", który odbędzie się w remizie w Rycicach. Wstęp dla wszystkich chętnych bezpłatny.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Uczniowski wyjazd „z potrzeby serca” (05 kwiecień 2018)

Tuż przed świętami wielkanocnymi uczniowie klasy IIb gimnazjum przy Szkole Podstawowej w Krzynowłodze Małej oraz klasy VII Szkoły Podstawowej w Romanach-Seborach wspólnie z wychowawcami: Agnieszką Urbańską i Rafałem Czaplickim wybrali się na krótką, ale niezapomnianą przez wszystkich uczestników wycieczkę o charakterze wychowawczo-rekreacyjo-integracyjnym.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Zaniedbany przasnyski Cmentarz Żydowski (05 kwiecień 2018)

fot. archiwum UM
Cmentarz żydowski przy ulicy Leszno powinien być nie tylko darzony szacunkiem, ale także systematycznie porządkowany. Niestety, tak się nie dzieje, bo Fundacja Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego - która jest właścicielem tego terenu, ani myśli sprzątać.
+ czytaj dalej + wasze opinie (8)Uroczystość przekazania i poświęcenia samochodu dla OSP Krasne - zaproszenie (04 kwiecień 2018)

Wójt Gminy Krasne oraz Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Krasnem mają zaszczyt zaprosić Mieszkańców Gminy Krasne oraz sympatyków OSP Krasne na uroczystość przekazania i poświęcenia nowego samochodu ratowniczo - gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Krasnem w dniu 28 kwietnia 2018 r.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)POLICJANCI URATOWALI ŻYCIE MŁODEGO MĘŻCZYZNY (04 kwiecień 2018)

Szybka i zdecydowana reakcja przasnyskich policjantów pozwoliła na uratowanie życia młodego mężczyzny mieszkańca Przasnysza, który chciał popełnić samobójstwo.

+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Pożar samochodu osobowego w Przasnyszu (04 kwiecień 2018)

04 kwietnia bieżącego roku około godz. 06:15 w Przasnyszu na ul. Makowskiej doszło do pożaru samochodu osobowego. Przed przybyciem jednostki ochrony przeciwpożarowej próba gaszenia pojazdu przy użyciu trzech gaśnic samochodowych nie powiodła się.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Rodzinne Amatorskie Sztafety Pływackie w Chorzelach - zaproszenie (04 kwiecień 2018)

Urząd Miasta i Gminy w Chorzelach zaprasza wszystkich chętnych na Rodzinne Amatorskie Sztafety Pływackie o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Chorzele
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Trwa nabór dzieci do żłobka miejskiego (04 kwiecień 2018)

Jeszcze do do 20 kwietnia br. trwa nabór do żłobka dzieci w wieku do 3 lat. Do tej pory wpłynęło 19 wniosków o przyjęcie dziecka do miejskiego żłobka.
Jeśli wpłynie co najmniej 35 wniosków, po 20 kwietnia, radni będą mogli podjąć uchwałę o realizacji aż dwóch projektów dotyczących żłobka na które Miasto Przasnysz otrzymało dofinansowanie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)Artykuł Przasnyszanina na angielskojęzycznych stronach MSZ (04 kwiecień 2018)

fot. screen
Na angielskojęzycznych stronach MSZ ukazał się artykuł Przasnyszanina dr Waldemara Krzyżewskiego dotyczący Kardynała Aleksandra Kakowskiego pochodzącego spod Przasnysza. Zachęcamy do odwiedzin i przekazania linku zagranicznym znajomym. Promujmy wiedzę o naszym rodaku również poza granicami Polski.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Koncert Pieśni Wielkanocnych - zaproszenie (04 kwiecień 2018)

Ksiądz Kanonik Andrzej Kron oraz Stowarzyszenie Koła Gospodyń Wiejskich serdecznie zapraszają na Koncert Pieśni Wielkanocnych
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)


« poprzednie 1 2 3 4 [ 5 ] 6 7 8 9 10 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.08 s.