Poniedziałek, 22 styczeń 2018
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

ALICJA WĘGORZEWSKA i BOGDAN KIEREJSZY - zaproszenie na koncert (02 styczeń 2018)

6 stycznia 2018 roku, po Mszy Świętej w Kościele Farnym w Przasnyszu (ok. godz. 16.45) dla wszystkich zgromadzonych wystąpi ALICJA WĘGORZEWSKA, światowej sławy mezzosopran, wraz z znakomitym skrzypkiem BOGDANEM KIEREJSZY.
Usłyszymy na żywo najpiękniejsze kolędy i przeboje świąteczne oraz polskie pieśni patriotyczne.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)VII Bezalkoholowy Bal Sylwestrowy - Przasnysz 2017/2018 (02 styczeń 2018)

Za nami już VII Bezalkoholowy Bal Sylwestrowy, zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wspaniałego wydarzenia.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Uroczysta sesja Rady Miejskiej w Chorzelach (31 grudzień 2017)

Koniec roku to czas podsumowań oraz ocen, tego, co udało się dokonać w mijającym roku. To również czas rozważania ambitnych planów na przyszłość. Tak również jest w przypadku naszej gminy, o czym mogli przekonać się wszyscy obecni na uroczystej XLVIII sesji Rady Miejskiej w Chorzelach. Obrady pokazały jak wiele zmian czeka naszych mieszkańców. Oczywiście, będą to zmiany na lepsze!
+ czytaj dalej + wasze opinie (4)Nowy samochód strażacki dla OSP Obrąb (30 grudzień 2017)

Takiego pojazdu może pozazdrościć niejedna ochotnicza straż pożarna w powiecie przasnyskim. W grudniu strażacy z OSP Obrąb odebrali nowiuteńki średni samochód ratowniczo-gaśniczy. Wartość tego nabytku sięga ponad 808 tysięcy złotych.
+ czytaj dalej + wasze opinie (5)Już za tydzień Orszak Trzech Króli (29 grudzień 2017)

Kochani, już za tydzień po raz kolejny spotykamy się na Orszaku Trzech Króli. Tradycyjnie z parafii św. Wojciecha wyruszy czerwony orszak króla Kacpra, z parafii św. Stanisława Kostki niebieski orszak króla Baltazara, a z parafii Chrystusa Zbawiciela zielony orszak króla Melchiora!
+ czytaj dalej + wasze opinie (5)Już wkrótce ruszą nowe inwestycje w Przasnyszu (29 grudzień 2017)

Mirowska, Polna, Skłodowska, Klonowa, Strefa Aktywności przy SP nr 3 i oświetlenie odcinka ulicy Ściegiennego - już wkrótce ruszą nowe inwestycje w Przasnyszu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (12)TPCh podsumowuje rok (29 grudzień 2017)

Drodzy sympatycy naszej wesołej kompanii spod znaku TPCh! Zbliża się koniec roku, zatem czas na kilka słów podsumowania tego, co udało nam się zrobić w odchodzącym już do historii AD 2017.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Zbigniew Sosnowski wśród najbardziej cenionych osób polskiego biznesu (28 grudzień 2017)

Według najnowszego rankingu Forbesa Zbigniew Sosnowski, założyciel i prezes przasnyskiej firmy Kross, zajął 10. miejsce (na 20 wyróżnionych) wśród najbardziej cenionych osób polskiego biznesu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)"Powiesili ich przed Wigilią" - nowa publikacja przasnyszanina (27 grudzień 2017)

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia świat ujrzała najnowsza publikacja Jana Chmielewskiego – przasnyskiego regionalisty i historyka.
+ czytaj dalej + wasze opinie (5)Fundusz Sołecki 2017 w gminie Przasnysz – podsumowanie (27 grudzień 2017)

Kolejny rok w gminie Przasnysz zrealizowano szereg inwestycji związanych z Funduszem Sołeckim. Przasnyska gmina była jedną z pierwszych w powiecie przasnyskim, w której taki Fundusz wprowadzono; po wielu latach jego funkcjonowania można też śmiało powiedzieć, że jego idea sprawdza się w stu procentach.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Uwaga! Jutro policyjne działania pn. "Bezpieczne Przejście" (27 grudzień 2017)

28 grudnia br. przasnyscy policjanci będą prowadzić wzmożone działania pod kryptonimem "Bezpieczne Przejście".
+ czytaj dalej + wasze opinie (10)Sylwestrowy Bal Bezalkoholowy - zaproszenie (27 grudzień 2017)

Zapraszamy na Sylwestrowy Bal Bezalkoholowy, który poprowadzi Wodzirej Karol Stolarski.
Patronat medialny nad imprezą objął portal ePrzasnysz.pl
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)FINAŁ AKCJI „POMAGAMY 2017” (26 grudzień 2017)

W dniach od 06.12. do 14.12.2017r. we wszystkich sołectwach parafii Bogate, a także wśród mieszkańców Leszna i Annopola, wśród radnych Gminy Przasnysz i pracowników Urzędu Gminy Przasnysz oraz Klubu Seniora z Bogatego dokonano zbiórki pieniężnej na rzecz rodzeństwa z Dobrzankowa, których rodzice ulegli tragicznemu w skutkach wypadkowi.
Zebrano niebagatelna kwotę 27 800, 00 zł.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)Uroczysta sesja z okazji 590-lecia nadania Przasnyszowi praw miejskich (26 grudzień 2017)

W czwartek, 21 grudnia odbyła się uroczysta sesja Rady Miasta Przasnysza na której zakończono obchody 590. rocznicy nadania praw miejskich. W uroczystości wziął udział Krzysztof Bieńkowski, kierownik delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego, Zenon Szczepankowski, starosta przasnyski, a także organizator, czyli Waldemar Trochimiuk, burmistrz miasta Przasnysza wraz z radnymi miejskim, przedstawicielami różnych instytucji i organizacji.
+ czytaj dalej + wasze opinie (11)Wigilia miejska (24 grudzień 2017)

Po raz kolejny Waldemar Trochimiuk, burmistrz miasta Przasnysza zaprosił mieszkańców na Wigilie Miejską. Pod ratuszem, w centrum Przasnysza spotkała się duża grupa przasnyszan.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Wigilia harcerska (24 grudzień 2017)

W czwartek, 21 grudnia w Szkole Podstawowej nr 1 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Przasnyszu spotkali się harcerze, aby w miłej i przyjaznej atmosferze spędzić wieczór wigilijny.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Przasnyska Kapela Podwórkowa ma już 40 lat! (23 grudzień 2017)

Przasnyska Kapela Podwórkowa jest najstarszym zespołem przasnyskim. Podczas swojej wieloletniej działalności kapela dała niezliczoną ilość występów i koncertów na terenie Mazowsza i kraju. W jej repertuarze można znaleźć zarówno standardy muzyki podwórkowej (kapel warszawskich i lwowskich), jak i utwory własne. Refleksyjne, czasem zabawne teksty, opisujące zwyczaje i tradycje Przasnysza, w połączeniu ze skoczną muzyką, tworzą melodyjne i łatwo wpadająca w ucho przeboje.
+ czytaj dalej + wasze opinie (4)Jasełka w Rostkowie (23 grudzień 2017)

W poniedziałek, 18 grudnia w Szkole Podstawowej w Rostkowie społeczność szkolna zorganizowała jasełka bożonarodzeniowe.
+ czytaj dalejKrzynowłoga Mała: Jest taki dzień... (23 grudzień 2017)

Ten znany utwór Czerwonych Gitar był jednym z motywów muzycznych spotkania wigilijnego, które we środę, 20 grudnia, zorganizował dla społeczności gminnej wójt Jerzy Humięcki. Licznie przybyli mieszkańcy, przedstawiciele szkół, instytucji publicznych, duchowni, przyjaciele gminy… Podniosła atmosfera wzmocniona występem Młodzieżowej Orkiestry Dętej – tak będziemy wspominać tegoroczną Wigilię w naszej gminie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)BEZPIECZNE ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA – DZIAŁANIA MAZOWIECKIEJ POLICJI (22 grudzień 2017)

Zbliżający się okres Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku, to czas wzmożonego ruchu. To okres gdy mnóstwo osób wyjeżdża by wypocząć lub spotkać się z rodzinami. Na drogach pojawia się znacznie więcej pojazdów niż zwykle, więcej też jest pieszych często zaaferowanych zakupami. To wszystko w połączeniu ze zmiennymi, często bardzo niekorzystnymi o tej porze roku warunkami drogowymi i wcześnie zapadającym zmrokiem, może powodować sytuacje zagrażające bezpieczeństwu w ruchu drogowym.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)


« poprzednie 1 2 3 4 [ 5 ] 6 7 8 9 10 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.06 s.