Wtorek, 22 maj 2018
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej w Czernicach Borowych (04 maj 2018)

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej to jedno z najmłodszych świąt państwowych, ustanowione w 2004 roku, by propagować wiedzę o polskiej tożsamości oraz symbolach narodowych. Barwy biała i czerwona zostały uznane za narodowe po raz pierwszy 3 maja 1792 roku.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Święto Uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Przasnyszu (03 maj 2018)

Tegoroczne obchody Święta Uchwalenia Konstytucji 3 Maja rozpoczęły się od mszy świętej w kościele Św. Wojciecha w Przasnyszu, której przewodniczył ks. proboszcz prał. dr Andrzej Maciejewski.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)Zapowiedź: Dni Chorzel 2018 (03 maj 2018)

Już w sierpniu Dni Chorzel z gwiazdami
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Zapowiedź: Legendarny zespół muzyczny VOO VOO zagra w Chorzelach (03 maj 2018)

Już za dwa miesiące, 1 lipca w Chorzelach, za sprawą TPCh na letniej scenie zagra legendarny zespół muzyczny założony przez Wojciecha Waglewskiego - VOO VOO!
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Promocja książki Barbary Sitek-Wyrembek „Psalmy pisze serce” - zaproszenie (03 maj 2018)

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Przasnyskiej oraz Parafia św. Stanisława Kostki w Przasnyszu zaprasza na spotkanie promocyjne książki Barbary Sitek-Wyrembek „Psalmy pisze serce”, które odbędzie się w niedzielę 6 maja, po mszy św. o godz. 13.00 w kościele ojców pasjonistów w Przasnyszu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Uroczysty apel z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej (03 maj 2018)

W dniu 2 maja 2018 r. o godz. 07.30 na placu Komendy Powiatowej PSP w Przasnyszu odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. W apelu uczestniczyli: Komendant Powiatowy PSP w Przasnyszu, funkcjonariusze Komendy oraz zmiany służbowe JRG.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Uroczyste obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja - zaproszenie (02 maj 2018)

Zaproszenie na uroczyste obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, które odbędą się 3 maja br. Tuż po zakończeniu uroczystości odbędzie się Majówka w Parku Miejskim.

+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Majówka w Parku Miejskim - zaproszenie (02 maj 2018)

Już dziś, w imieniu organizatorów zapraszamy na piknik do parku miejskiego, który odbędzie się tuż po oficjalnych obchodach uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Gala finałowego Międzypowiatowego Konkursu ”Tej, co nie zginęła” (02 maj 2018)

Gala finałowego Międzypowiatowego Konkursu ”Tej, co nie zginęła” z okazji 100 – lecia odzyskania przez Polskę niepodległości rozpoczęła się 24.04.2018r. o godzinie 10.15 w sali koncertowej Muzeum Romantyzmu w Opinogórze.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)DŁUGA DROGA ZA NAMI, CZYLI UCZNIOWIE KENa NA TROPIE PATRIOTYZMU (02 maj 2018)

Uczniowie klasy 2 b z LO im KEN, w tym roku szkolnym wzięli udział w kolejnej edycji ciekawego projektu z zakresu edukacji obywatelskiej nazwanego „Akademią Nowoczesnego Patriotyzmu”. Projekt ten od kilku lat realizuje Klub Jagielloński, a nasze liceum jest jednym z partnerów całego programu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)V Przasnyskie Spotkanie Muzealne (02 maj 2018)

W dniu 26.04.2018 r., już po raz piąty, odbyło się spotkanie z cyklu Przasnyskie Spotkania Muzealne Historia i Pamięć. Tym razem poświęcone mieszkańcom ziemi przasnyskiej pomordowanym w Katyniu, Charkowie i Twerze.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Krzynowłoga Mała: Na pomoc choremu koledze (02 maj 2018)

Szkoła potrafi uczyć nie tylko w salach lekcyjnych. Bardzo ważną lekcję koleżeństwa przeszli w ostatnich dniach uczniowie i cała społeczność szkolna Szkoły Podstawowej w Ulatowie-Adamach. Dyrekcja, nauczyciele i koledzy wsparli swojego chorego kolegę Adasia, zmagającego się z problemami zdrowotnymi.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Konkurs multimedialny "Jak świętowaliśmy 100-lecie niepodległości w Gminie Chorzele" (01 maj 2018)

Burmistrz Miasta i Gminy Chorzele serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie multimedialnym "Jak świętowaliśmy 100-lecie niepodległości w Gminie Chorzele". Pokaż nasz lokalny patriotyzm, wspaniałe wydarzenia, imprezy, koncerty i pikniki.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)U sąsiadów: Tragiczny wypadek na posesji (01 maj 2018)

W miniona niedzielę 29 kwietnia w Ciechanowie doszło do tragicznego wypadku. 3-latka uruchomiła auto, które uderzyło w mężczyznę. Poszkodowany zginął na miejscu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Zawyją syreny - sprawdzenie funkcjonowania powiatowego systemu ostrzegania (01 maj 2018)

Starostwo Powiatowe w Przasnyszu informuje, że w dniach od 30 kwietnia do 9 maja 2018r. na terenie powiatu przasnyskiego odbędzie się sprawdzenie funkcjonowania powiatowego systemu ostrzegania i alarmowania w ramach realizacji Projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego na lata 2014-2020.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Wspólny trening w Jednorożcu (30 kwiecień 2018)

W minioną niedzielę, miłośnicy sportu z "Jednorożec robi co może" zaprosili wszystkich na imprezę biegowo-rowerową pt. "W zdrowym ciele zdrowy duch, popieramy każdy ruch!".
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Harcerski biwak drużynowy "Grasz w zielone? Gram!” (30 kwiecień 2018)

Drużyna harcerska 1 DH Zawiszacy w piątek, 27 kwietnia wzięła udział w biwaku drużynowym pod hasłem „Grasz w zielone? Gram!”. Biwak został zorganizowany dla najmłodszych członków drużyny, czyli zuchów i przygotowany przez starszych kolegów wraz z drużynową Magdaleną Tarczyńską – Klinger.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Kurier Mazowiecki o zalewie w Chorzelach (30 kwiecień 2018)

Zalew w Chorzelach będzie zabezpieczał gminę przed suszą, przy okazji ma szansę stać się miejscem odpoczynku nie tylko latem, ale i zimą. W planach jest budowa trzydziestometrowej góry zjazdowej, co z pewnością podniesie walory turystyczne nie tylko gminy, ale i całego regionu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (8)XVIII Miejsko-Powiatowy Przegląd Keyboardzistów - zgłoszenia (30 kwiecień 2018)

Miejski Dom Kultury im. Stanisława Ostoi-Kotkowskiego w Przasnyszu zaprasza do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich do uczestnictwa w XVIII Miejsko-Powiatowego Przeglądzie Keyboardzistów.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Tragiczny początek majowego weekendu (29 kwiecień 2018)

Majowy weekend zaczął się tragicznie. Jak udało nam się dowiedzieć nieoficjalnie, w dniu wczorajszym na trasie Szczytno - Sasek Mały zginęła 16-letnia Karolina N. z Przasnysza.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)


« poprzednie 1 2 3 4 [ 5 ] 6 7 8 9 10 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.08 s.