Sobota, 17 listopad 2018
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Nasz News: Głazy pamięci na Wojskowej (22 październik 2018)

29 listopada w parku przy ulicy Wojskowej zostanie uroczyście odsłonięty pomnik. Będzie to pomnik poświęcony działalności żołnierzy Polskiej Organizacji Wojskowej, którzy uczestniczyli w odzyskiwaniu niepodległości w latach 1917-1918, wojnie bolszewickiej 1919-1920 roku, walczyli we wrześniu 1939 roku, brali udział w działalności Polskiego Państwa Podziemnego, w akcjach oddziałów ZWZ- AK, NSZ oraz w Powstaniu Warszawskim w 1944 roku.  
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)Spot Charytatywny oraz Gala Disco Polo - zaproszenie (22 październik 2018)

28 października w Rynku Miejskim odbędzie się Spot Charytatywny dla Dominika oraz Gala Disco Polo z gwiazdą wieczoru - Bayer Full
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Klub Filmowy zaprasza (22 październik 2018)

Zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Filmowego ALE NAKRĘCONE
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Bardzo dobre wyniki PIS-u w powiecie przasnyskim. W mieście Przasnysz i w Jednorożcu kandydaci zawalczą w II turze. (22 październik 2018)

Wyniki wyborów samorządowych 2018 są bardzo zaskakujące. Partia Prawo i Sprawiedliwość osiągnęła bardzo dobre wyniki zarówno w powiecie, jak i w wyborach do Sejmiku Województwa Mazowieckiego.
+ czytaj dalej + wasze opinie (8)Nowa Rada Miejska Przasnysza - 2018: (22 październik 2018)
Prezentujemy osoby, które zdobyły mandat radnych w mieście Przasnysz...
+ czytaj dalej + wasze opinie (6)Będzie druga tura w wyborach Burmistrza Przasnysza: Chrostowski - Grabowski (22 październik 2018)

Ł. Chrostowski / G. Grabowski
Łukasz Chrostowski oraz Grzegorz Grabowski weszli do kolejnego etapu wyborczego w Wyborach na Burmistrza Miasta Przasnysz. Tuż za podium uplasował się Andrzej Dołęga. Kolejni kandydaci zdobyli już nikłe poparcie...
+ czytaj dalej + wasze opinie (62)Pożar samochodu i śmiertelny wypadek w miejscowości Plewnik (22 październik 2018)

19 października bieżącego roku około godz. 07:05 doszło do pożaru samochodu osobowego na drodze krajowej w miejscowości Plewnik gm. Krzynowłoga Mała na trasie Przasnysz - Chorzele.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Bezpłatny spektakl dla dzieci - zaproszenie (22 październik 2018)

Miejski Dom Kultury w Przasnyszuz zaprasza na bezpłatny spektakl dla dzieci pt."Przygody Marcelianka Majstra-Klepki
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Sprawiedliwy fundusz dla OSP w gminie Krzynowłoga Mała (ZDJĘCIA) (22 październik 2018)

Gmina Krzynowłoga Mała znalazła się w gronie samorządów, które otrzymały dofinansowanie z tzw. Funduszu Sprawiedliwości utworzonego przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Środki te pochodzą z kolei z grzywien wpłaconych przez wszystkie osoby ukarane za popełnione wykroczenia i zostaną przeznaczone na pomoc ofiarom przestępstw drogowych.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz News: Święto drzewa w Czernicach Borowych (ZDJĘCIA) (22 październik 2018)

W październiku obchodzone jest Święto Drzewa, które na stale jest wpisane w kalendarz szkolnych wydarzeń w Szkole Podstawowej im. Janiny Sieklickiej w Czernicach Borowych.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Kampania Białych Serc w Rostkowie (19 październik 2018)

W poniedziałek, 15 października w Szkole Podstawowej im. Św. Stanisława Kostki w Rostkowie odbyła się XIV Kampania Białych Serc. Akcja w tym roku odbyła się pod hasłem "100% DLA ŻYCIA".
+ czytaj dalejPierwsze spotkanie Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki - zaproszenie (19 październik 2018)

Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu serdecznie zaprasza młodzież powyżej 14 roku życia na pierwsze spotkanie wznowionego Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki
Tu nie tylko dyskutujemy, tu DZIAŁAMY
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Gala Medalowa z okazji Święta Edukacji Narodowej w Krzynowłodze Małej (19 październik 2018)

Szkoła Podstawowa w Krzynowłodze Małej miała w tym roku szczególne powody, aby radośnie świętować Dzień Edukacji Narodowej. W ostatnich miesiącach bowiem placówkę spotykały jedynie same dobre rzeczy.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Wypadek samochodu osobowego w Przasnyszu (19 październik 2018)

18 października bieżącego roku około godz. 18:35 doszło do wypadku drogowego samochodu osobowego w miejscowości Przasnysz na ul. Królewieckiej.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Jednorożec: Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca (19 październik 2018)

16 października obchodzimy Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca i z tej okazji co roku w połowie października organizowany jest rekord w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej przez jak największą ilość osób. Głównym celem tej akcji jest wspólne promowanie w całej Polsce nauki pierwszej pomocy.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Konkurs plastyczny “Moje wędrówki po lesie ” Lasy Państwowe w 12 odsłonach (19 październik 2018)

Nadleśnictwo Przasnysz zaprasza wszystkich uczniów szkół podstawowych położonych na terenie Nadleśnictwa Przasnysz do udziału w konkursie plastycznym: “Moje wędrówki po lesie ” Lasy Państwowe w 12 odsłonach.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz News: Lecą piłki za siatkę (18 październik 2018)

Stadion w Przasnyszu tętni życiem. Pędzą tu wszyscy, którzy są spragnieni sportowych emocji i dbają o swoją formę. Przychodzą też dzieciaki, bo wszystkie osiedla są obstawione tabliczkami z napisem „zakaz gry w piłkę”. Boisko jest otwarte dla wszystkich, są grupy zorganizowane i nieformalne, jedni trenują systematycznie, inni od czasu do czasu. Sportowy duch nie wszystkich jednak cieszy, sąsiedzi stadionu skarżą się na piłki przelatujące przez ogrodzenie i latarnie, które rozświetlają im wieczory.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Pracownia batiku MAMUT podbili serca mieszkańców Raszyna (18 październik 2018)

Artyści zrzeszeni w Pracowni batiku MAMUT podbili serca mieszkańców Raszyna. Wernisaż ich prac odbył się 14 października w Galerii Q działającej w Centrum Kultury Raszyn, tuż przed benefisem Andrzeja Poniedzielskiego.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Radny Krzysztof Bieńkowski krytykuje starostwo za wydanie 17 milionów na kryte lodowisko zamiast basenu i to tuż przed wyborami (18 październik 2018)
Radny powiatowy Krzysztof Bieńkowski skrytykował decyzję o przeznaczeniu aż 17 milionów złotych z budżetu powiatu na budowę krytego lodowiska, którego nie oczekiwali mieszkańcy. Zdaniem radnego wystarczyło połączyć siły z miastem Przasnysz, które chciało zbudować kompleks basen+lodowisko za 25 milionów złotych. Film pojawił się w sieci tydzień temu, a dziś rozstrzyga się sprawa przetargu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (25)Trwają specjalistyczne szkolenia Terytorialsów (ZDJĘCIA) (17 październik 2018)

Żołnierze 5. Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej weszli w drugi etap cyklu szkolenia Terytorialsów, czyli szkolenie specjalistyczne. Podczas szkoleń rotacyjnych odbywających się w weekendy Terytorialsi szkolą się w 15 specjalnościach. Powstały grupy szkolące dowódców, strzelców wyborowych, saperów, medyków, radiotelefonistów czy snajperów.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)


« poprzednie 1 2 3 4 [ 5 ] 6 7 8 9 10 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.11 s.