Poniedziałek, 16 lipiec 2018
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Gmina Przasnysz liderem gospodarności w powiecie! (28 czerwiec 2018)

Ministerstwo Finansów opublikowało właśnie ranking najbardziej i najmniej zadłużonych gmin w naszym kraju. Z zestawienia obejmującego okres do końca 2017 roku wynika, że w powiecie przasnyskim najlepiej z obsługą zadłużenia samorządowego radzi sobie właśnie nasza gmina.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Wizyta biskupa Mirosława Milewskiego w Rostkowie (28 czerwiec 2018)

W czerwcu parafię w Rostkowie odwiedził biskup płocki Mirosław Milewski. Wizytacja rozpoczęła się od mszy świętej, którą celebrował Adam Chmielewski. Na początku mszy biskupa przywitali mieszkańcy Rostkowa wraz z przedstawicielami Szkoły Podstawowej im. św. Stanisława Kostki.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Wakacje z Biblioteką w Jednorożcu - zaproszenie (28 czerwiec 2018)

Gminna Biblioteka Publiczna w Jednorożcu zaprasza na zajęcia wakacyjne
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Gaz coraz bliżej (28 czerwiec 2018)

fot. Anna Suchcicka/UM Przasnysz
27 czerwca w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury odbyło się spotkanie, zorganizowane z inicjatywy burmistrza Przasnysza Waldemara Trochimiuka, z przedstawicielami Polskiej Spółki Gazowniczej w sprawie gazyfikacji miasta.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)Dzień z życia średniowiecznej osady w Grudusku (27 czerwiec 2018)

fot. Paweł Kuskowski
17.06.2018 w Grudusku można było przeżyć Dzień z życia średniowiecznej osady.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Wakacje w MDK Przasnysz - zaproszenie (27 czerwiec 2018)

Zapraszamy na wakacyjne zajęcia w MDK
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Relacja z 10-lecia nadania herbu Gminie Czernice Borowe (27 czerwiec 2018)

W dniu 23 czerwca 2018 r. Gmina Czernice Borowe obchodziła 10-lecie nadania herbu. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą koncelebrowaną w kościele parafialnym w Czernicach Borowych, której przewodniczył ks. prałat Tadeusz Niestępski. Okolicznościowe kazanie wygłosił ks. Michał Gaszczyński – Proboszcz Parafii Czernice Borowe.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Budynek Miejskiego Przedszkola nr 1 zostanie dostosowany dla osób niepełnosprawnych (27 czerwiec 2018)

fot. przedszkole1przasnysz.edu.pl
Winda i podjazd, które pojawią się w Przedszkolu nr 1 są powiązane z remontami koniecznymi, by w budynku zaczął funkcjonować oddział żłobka.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Oaza Dzieci Bożych na wycieczce do Warszawy (27 czerwiec 2018)

23 czerwca 2018 roku, na zakończenie roku oazowego i na powitanie wakacji, Oaza Dzieci Bożych z Rzymskokatolickiej parafii św. Wojciecha w Przasnyszu wraz z Animatorkami, pojechała na wycieczkę do Warszawy.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Zapraszamy na podchody!!! Znajdź skarb NGO (27 czerwiec 2018)

Należysz do Organizacji Pozarządowej, jesteś aktywną mieszkanką, mieszkańcem. Weź udział w zapomnianych już nieco, przez młodsze pokolenie, podchodach. Zmagania odbędą się parku miejskim a pytania i zadania związane będą z trzecim sektorem i codzienną pracą w organizacji pozarządowej. Sprawdź swoją wiedzę.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Ależ się działo – GalowiSKO 2018 w Krzynowłodze Małej (26 czerwiec 2018)

Po raz drugi uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Krzynowłodze Małej brali udział w mijającym roku szkolnym w programie TalentowiSKO. I po skromnym debiucie tym razem mogli kończyć sezon z podniesionymi głowami.
Dlatego na podsumowaniu projektu, które odbyło się 14 czerwca w Chorzelach, reprezentantom szkoły humory dopisywały.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Mistrzostwa 2. Ośrodka Radioelektronicznego w pokonywaniu ośrodka sprawności fizycznej (26 czerwiec 2018)

W ramach współzawodnictwa sportowego pododdziałów dniu 21.06.2018 roku odbyły się mistrzostwa w pokonywaniu ośrodka sprawności fizycznej.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Zmiana na stanowisku skarbnika w Urzędzie Miasta (26 czerwiec 2018)

Pani Zofia Zatońska, wieloletni skarbnik Miasta Przasnysz, z dniem 27 lipca 2018 roku, przechodzi na emeryturę. Zastąpi ją pani Iwona Domańska – obecny kierownik Referatu Finansowo-Księgowego Miasta Przasnysz.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Młodzieżowa Orkiestra Dęta w Krzynowłodze Małej z "GRAND PRIX" Żuromina (25 czerwiec 2018)

Spośród 15 orkiestr, to Młodzieżowa Orkiestra Dęta w Krzynowłodze Małej zdobyła nagrodę główną - "GRAND PRIX" Żuromina.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Podsumowanie II Grand Prix Jednorożca w badmintonie (sezon 2017/2018) (25 czerwiec 2018)

Od września 2017 do czerwca 2018 roku organizowana była druga edycja otwartych turniejów badmintona pod nazwą „II Grand Prix Jednorożca w badmintonie” (sezon 2017/2018). Organizatorem turniejów był Jednorożecki Klub Badmintona „BadKurp”. Cykl składał się z pięciu turniejów, rozgrywanych w hali widowiskowo-sportowej przy Zespole Placówek Oświatowych w Jednorożcu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Piknik „Dzień Sąsiada” (25 czerwiec 2018)

W ramach działań animacyjno- aktywizujących, które od maja 2017 r.  prowadzone są na osiedlu przy ul. Zawodzie, 21.06.2018 r. odbył się piknik pod hasłem „DZIEŃ SĄSIADA”, zorganizowany przez pracowników socjalnych MOPS Przasnysz, Centrum Animacji i Wsparcia Społeczności Lokalnej oraz mieszkańców osiedla.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Bezpieczne Wakacje 2018r (25 czerwiec 2018)

Wakacje to szczególny czas dla całej rodziny. Lipiec i sierpień to okres urlopowych wyjazdów, wypoczynku w górach i nad wodą, a jednocześnie czas intensywnych rolniczych prac polowych. Bez względu na to, jak planujemy spędzić najbliższe miesiące, zadbajmy o bezpieczeństwo nasze i naszych bliskich. Nad bezpieczeństwem osób podróżujących i wypoczywających na terenie całego kraju jak co roku czuwać będą policjanci.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)GRH 14 Pułk Strzelców Syberyjskich z Przasnysza w 10 edycji militariady (25 czerwiec 2018)

W dniach 16 - 17 czerwca GRH 14 Pułk Strzelców Syberyjskich z Przasnysza brała udział w 10 edycji militariady na poligonie w Nowej Dębie na Podkarpaciu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Zapraszamy na 38. Rajd Polskie Safari (24 czerwiec 2018)

Zarząd Automobilklubu Polski powierzył mi w tym roku funkcję Dyrektora 38. Rajdu Polskie Safari. I choć przy organizacji imprez sportowych i turystycznych, w tym rund mistrzostw świata, Europy czy Polski,pracuję już od ponad 30 lat, to jednak kierowanie zespołem w RMPST i RPPST jest dla mnie zupełnie nowym wyzwaniem. Wraz z koleżankami i kolegami z AP oraz Auto Moto Klub Rzemieślnik w Przasnyszu, którego działacze są współorganizatorami zawodów zrobimy wszystko, aby nasze zawody wypadły okazale. W ubiegłym roku zawodnicy, dziennikarze i kibice wyjeżdżali do domu zadowoleni – jestem przekonany, że tak będzie i tym razem!
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)ENGLISH DAY w Szkole Podstawowej nr 1 w Przasnyszu (24 czerwiec 2018)

20 czerwca 2018r. w Szkole Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Przasnyszu hucznie obchodzono Dzień Angielski. Z tej okazji wszyscy uczniowie placówki uczestniczyli w wydarzeniu składającym się z trzech części.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)


« poprzednie 1 2 3 4 [ 5 ] 6 7 8 9 10 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.08 s.