Piątek, 17 listopad 2017
Pogoda na dziś:
temp. -1 °C
temp. odcz. -1 °C
wiatr 8 km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Krasne: Mistrzostwa Polski Seniorów Open i Kata oraz Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Lublinie (07 listopad 2017)

Mistrzostwa Polski Seniorów Open i Kata oraz Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Lublinie (21.10.2017 r.) już za nami. W turnieju wzięło udział 243 zawodników z 64 klubów zrzeszonych w Polskim Związku Karate. Jesteśmy dumni, że po raz pierwszy w historii nasz klub mógł wystawić zawodników na najważniejszej imprezie, jaką były Mistrzostwa Polski.
Mimo początku okresu przygotowawczego i niewyleczonych kontuzji nasi zawodnicy - Aleksandra Trzepanowska i Jakub Kraśniak - spisali się na medal!
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Z OSTATNIEJ CHWILI: Ciężarówką wjechał do rowu (07 listopad 2017)

Na drodze krajowej nr 57 relacji Przasnysz-Chorzele, dokładnie na zakręcie przy stacji paliw Delfin, doszło do zdarzenia drogowego. Droga jest przejezdna.
+ czytaj dalej + wasze opinie (4)Spotkanie z muzyką w Bogatem (07 listopad 2017)

Dzieci z Punktu i Oddziału Przedszkolnego w Bogatem w piękny październikowy dzień miały możliwość gościć niezwykłego człowieka, a był nim profesor muzyki Pan Paweł Rok, który przybył z bardzo niespotykanym instrumentem muzycznym – wiolonczelą.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Wielki sukces uczennicy z Krasnego, Dominiki Gos (07 listopad 2017)

13 października br. w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbył się uroczysty finał kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2017. W tym roku ZTU towarzyszyło hasło „Na skrzydłach przyjaźni”. Patronat honorowy nad kampanią objęli Minister Edukacji Narodowej oraz Minister Sportu i Turystyki.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Przasnyskie Zaduszki Muzyczne (06 listopad 2017)

W niedzielny wieczór mieszkańcy Przasnysza mieli okazję uczestniczyć w niezwykłym Koncercie Zaduszkowym, który zorganizował Miejski Dom Kultury w Przasnyszu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Rok 2018 - Rokiem Św. Stanisława Kostki (06 listopad 2017)

Dostojnicy kościelni uznali, że młodzieniec z Rostkowa jest „chlubą kraju i diecezji”, którą trzeba się pochwalić przed Kościołem w Polsce z okazji 450. rocznicy jego narodzin dla nieba. Z tej okazji rok 2018 będzie Rokiem św. Stanisława Kostki.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Setne urodziny mieszkanki Przasnysza - Pani Heleny Sepczyńskiej (06 listopad 2017)

4 listopada mieszkanka naszego miasta – pani Helena Sepczyńska, obchodziła swoje setne urodziny. Z tej okazji szacowną Jubilatkę odwiedziła zastępca burmistrza – Wiesława Helwak. W imieniu burmistrza miasta, mieszkańców Przasnysza oraz swoim własnym życzyła jej dużo zdrowia i wielu kolejnych lat życia.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Przasnyska Szkoła Muzyczna bogatsza o czteromanuałowy instrument (06 listopad 2017)

Szkoła Muzyczna I stopnia w Przasnyszu jest już posiadaczem nowego, elektronicznego instrumentu. Choć zdania są podzielone, to sami przyznają na swoim fanpage'u, że na ich szkolne potrzeby – jest to rozwiązanie idealne, wręcz wymarzone. W małych pomieszczeniach lekcyjnych nie sposób sobie wyobrazić żywego instrumentu dającego tak wiele możliwości młodym adeptom nauki gry na organach. Doskonale wiemy, że jest to instrument elektroniczny i to „żywe” instrumenty są naszym głównym celem nauki.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)KONFERENCJA DLA ZULI (04 listopad 2017)

fot. Mariusz Rostkowski
Pokazy pracy maszyn na specjalnym polu manewrowym oraz pokazy pracy maszyn w lesie - to wszystko można było zobaczyć na kolejnej Konferencji dla zuli.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Joanna Kulpanowska z Bogatego w finale projektu "Malowane Lato" (04 listopad 2017)

W dniu 30 października 2017 roku w Pałacu w Chrzęsnem miał miejsce finał projektu Mazowieckiego Instytutu Kultury pn.: Malowane Lato – z literaturą w tle. Komisja artystyczna nagrodziła i wyróżniła prace plastyczne uczestników wakacyjnych spotkań. Wśród wyróżnionych znalazła się praca Joanny Kulpanowskiej z Bogatego.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Uroczyste obchody z okazji 11 Listopada z Koncertem - Narodowe Święto Niepodległości 2017 w Krzynowłodze Małej (04 listopad 2017)

Wójt Gminy Krzynowłoga Mała, Przewodniczący Rady Gminy oraz Proboszcz Parafii p.w. św. Dominika w Krzynowłodze Małej zapraszają na uroczystą Mszę św. z okazji 99 rocznicy odzyskania niepodległości, oraz "Koncert - Narodowe Święto Niepodległości 2017" w wykonaniu Młodzieżowej Orkiestry Dętej.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)PODSUMOWANIE AKCJI "ZNICZ 2017" (04 listopad 2017)

Od piątku 27 października do 2 listopada br. na terenie całego kraju jak również na terenie powiatu przasnyskiego prowadzone były wzmożone działania policyjne pod kryptonimem "ZNICZ 2017".
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości w Przasnyszu - zaproszenie (03 listopad 2017)

Zapraszamy na uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości, które odbędą się 10 listopada w Przasnyszu
+ czytaj dalej + wasze opinie (7)„Wczoraj przedszkolaki, dziś pierwszaki”, czyli pasowanie na ucznia w Ulatowie-Adamach (03 listopad 2017)

„Ślubuję uroczyście! Ślubuję być dobrym Polakiem, dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły. Będę uczyć się, być dobrym kolegą, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom” – tymi słowami uczniowie klasy pierwszej ze Szkoły Podstawowej w Ulatowie-Adamach przywitali się oficjalnie ze społecznością szkolną.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)ZŁOTE GODY W JEDNOROŻCU (03 listopad 2017)

W piątek 27 października 2017 r. w niezwykle uroczystej oprawie pięć z dziesięciu zaproszonych par małżeńskich z terenu gminy Jednorożec świętowało Złote Gody - jubileusz pięćdziesięciolecia pożycia małżeńskiego. Z przyczyn zdrowotnych nie mógł się zjawić pełen komplet gości. Świętowanie rozpoczęła uroczysta Msza św. w kościele parafialnym w Jednorożcu celebrowana przez ks. kan. Andrzej Krona.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Przasnyski "Bal Wszystkich Świętych" (02 listopad 2017)

Po raz czwarty Fundacja Scalam wraz z wolontariuszami Dekanatu Przasnyskiego i parafią św. Wojciecha w Przasnyszu zorganizowali "Bal Wszystkich Świętych".
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Black Dragons na boisku (02 listopad 2017)

W sobotnie południe, po raz kolejny mogliśmy oglądać i emocjonować się na meczu naszych przasnyskich, niepełnosprawnych sportowców z drużyny Black Dragons. Walczyli oni bowiem o zwycięstwo z drużyną KSN START Warszawa.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)„MOJA SZKOŁA” – rozstrzygnięcie konkursu w Ulatowie-Admach (02 listopad 2017)

W tym roku Szkoła Podstawowa w Ulatowie-Adamach obchodzi 60-lecie oddania budynku do użytku. Z tej okazji w szkole zorganizowano dla uczniów konkurs plastyczny pt. „Moja Szkoła”.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Krzynowłoga Mała: „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny!” (02 listopad 2017)

20 października w Szkole Podstawowej w Ulatowie-Adamach odbyło się spotkanie z pracownikami Urzędu Marszałkowskiego w ramach programu pt: „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny!”. W tym spotkaniu udział wzięli uczniowie klasy pierwszej wraz z wychowawczynią i dyrekcją szkoły.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Kolejne Miejsce Pamięci Narodowej na terenie Gminy Czernice Borowe zostało odrestaurowane (01 listopad 2017)

W ostatnim czasie zakończony został remont Grobu Nieznanego Żołnierza na cmentarzu parafialnym w Węgrze.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)


« poprzednie 1 2 3 [ 4 ] 5 6 7 8 9 10 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.17 s.