Czwartek, 20 lipiec 2017
Pogoda na dziś:
temp. 27 °C
temp. odcz. 28 °C
wiatr 10 km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
 
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Wakacje z Biblioteką rozpoczęte! (04 lipiec 2017)

Zgodnie z zapowiedzią - w poniedziałek, 3 lipca, w Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Przasnyszu rozpoczęły się "Wakacje w bibliotece". Pierwszy dzień naszych spotkań spędziliśmy na odkrywaniu zalet zdrowej żywności.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz news: Turniej sołectw "Sołtysiada 2017" (ZDJĘCIA) (03 lipiec 2017)

W niedzielne popołudnie, w miejscowości Bogate, siedem sołectw z terenu gminy Przasnysz wzięło udział w rozgrywkach pod nazwą „Sołtysiada”. Planowo impreza miała się odbyć w miejscowości Lisiogóra, lecz ze względu na warunki atmosferyczne została przeniesiona.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Odszedł radny powiatowy Piotr Marchliński (03 lipiec 2017)

Z głębokim żalem przyjęliśmy informację o śmierci Piotra Marchlińskiego, sołtysa sołectwa Mirów i radnego powiatu przasnyskiego. Pan Piotr na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Msza pogrzebowa odbędzie się we wtorek, 4 lipca, o godzinie 11.00 w kościele parafialnym pw. św. Jana Chrzciciela w Węgrze.
+ czytaj dalej + wasze opinie (5)Nasz news: Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze w Łaniętach (ZDJĘCIA) (03 lipiec 2017)

W minioną niedzielę, 2 lipca na boisku wiejskim w Łanięta, 5 jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Krzynowłoga Mała wzięło udział w Gminnych Zawodach Sportowo-Pożarniczych.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Konkurs pn. "Polska wieś - dziedzictwo i przyszłość" (03 lipiec 2017)

Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa we współpracy z Wydawnictwem Naukowym Scholar ogłosiła IX edycję konkursu „Polska wieś - dziedzictwo i przyszłość”. Patronat honorowy nad konkursem objął Polski Komitet ds. UNESCO.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz news: Adam Struzik, marszałek województwa mazowieckiego, podpisał umowy i listy intencyjne (ZDJĘCIA) (03 lipiec 2017)

W sobotę, 1 lipca Starostwo Powiatowe w Przasnyszu zwołało sesję nadzwyczajną Rady Powiatu. Przyczyna była jedna. Przybył na nią Adam Struzik, marszałek województwa mazowieckiego i Elżbieta Szymanik - zastępca dyrektora Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych ds. EFS, aby podpisać bardzo ważne umowy.
+ czytaj dalej + wasze opinie (8)MBP: Historie w kadrze zatrzymane - prośba o zdjęcia (03 lipiec 2017)

Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu zwraca się z prośbą do mieszkańców miasta o pomoc w organizacji wystawy fotograficznej ”Historie w kadrze zatrzymane” - wystawa zdjęć przasnyszan.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Wakacje w mieście - program (02 lipiec 2017)

Wakacje już się zaczęły - a Ty nie wiesz gdzie spędzić czas?
Zobacz jakie atrakcje czekają na Ciebie w Twoim mieście
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz news: Sławomir Niestępski, komendant przasnyskich strażaków odszedł na emeryturę (ZDJĘCIA) (01 lipiec 2017)

Sławomir Niestępski przez 37 lat bezustannie pracował na rzecz społeczeństwa jako strażak, ratując życie wielu ludziom. Przez 25 lat pełnił funkcję Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu. Do chwili obecnej w komendzie pracuje 48 strażaków, których przyjmował do pracy.
+ czytaj dalej + wasze opinie (7)Bogate: Wakacje w Bibliotece - zaproszenie (01 lipiec 2017)

Gminna Biblioteka Publiczna w Bogatem zaprasza wszystkie dzieci na zajęcia wakacyjne.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Festyn "Powitanie Lata 2017" - zaproszenie (01 lipiec 2017)

Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu oraz Spółdzielnia Mieszkaniowa w Przasnyszu zapraszają wszystkie dzieci na festyn "Powitanie Lata 2017", który odbędzie się 4 lipca (wtorek) o godz. 11:00 na boisku (wembley) Osiedle Orlika.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Krzynowłoga Mała: Jest w orkiestrach dętych jakaś siła… (01 lipiec 2017)

To, jak powinna sobie radzić początkująca organizacja pozarządowa, a także jaka jest recepta na zwiększenie dostępności do kultury w małych miejscowościach — od kilku miesięcy pokazuje Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Gminy Krzynowłoga z jej prezesem, Sylwestrem Stolarczykiem.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)PODSUMOWANIE AKCJI „ŁAPKI NA KIEROWNICĘ” (01 lipiec 2017)

Kiedy kierujący w czasie jazdy korzysta z telefonu wyłącza swoją uwagę średnio na 5 sekund. Rozprasza się odbierając rozmowę, wysyłając sms-a czy przeglądając portale. W tym czasie, jadąc z prędkością 50km/h jego pojazd pokonuje, bez żadnej kontroli, odcinek aż 70 metrów!
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)NIELEGALNA BROŃ I WYROBY TYTONIOWE W CHORZELACH (30 czerwiec 2017)

W czwartek (28 czerwca br.) w Chorzelach policjanci z Wydziału Kryminalnego KPP w Przasnyszu zajmujący się przestępstwami gospodarczymi zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 31 i 38 lat, którzy posiadali wyroby tytoniowe bez polskich znaków akcyzy oraz broń palną.
+ czytaj dalej + wasze opinie (5)Z OSTATNIEJ CHWILI: Drzewo runęło na ul św Stanisława Kostki (30 czerwiec 2017)

Kolejne drzewo runęło na ul. św. Stanisława Kostki
+ czytaj dalej + wasze opinie (10)Nasz news: Pożegnanie I Rady Seniorów Miasta Przasnysz (30 czerwiec 2017)

W czerwcu 2015 roku w Przasnyszu została po raz pierwszy powołana Rada Seniorów, której kadencja właśnie dobiegła końca.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Malowane Lato w Bogatem - zaproszenie (30 czerwiec 2017)

Gminna Biblioteka Publiczna im. J. Narzymskiego w Bogatem wespół z Mazowieckim Instytutem Kultury będą prowadzić program animacyjny dla dzieci i młodzieży pt. "Malowane Lato". Projekt będzie trwał w siedzibie biblioteki w Bogatem na przełomie lipca i sierpnia. Serdecznie zapraszamy!
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Najlepsi uczniowie ALO w Przasnyszu na obozie na Mazurach! (30 czerwiec 2017)

Ostatnie dni roku szkolnego dla uczniów z Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Przasnyszu obfitowały w wyjątkowo intensywne przeżycia. Uczniowie, którzy uzyskali najwyższe średnie z każdej z klas wyjechali bowiem na 4-dniowy obóz rekreacyjny połączony z wieloma atrakcjami, takimi jak gry terenowe, survival, paintball czy pływanie żaglami po mazurskich jeziorach.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Klub Filmowy zaprasza (30 czerwiec 2017)

Zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Filmowego ALE NAKRĘCONE
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Krzynowłoga Mała: Ogrodzenie i nowe bramki na boisku (29 czerwiec 2017)

Gmina Krzynowłoga Mała przystąpiła do grodzenia placu w miejscowości Ożumiech. Na placu tym znajduje się ogólnodostępne boisko do piłki nożnej, dlatego przygotowywane ogrodzenie zwiększy bezpieczeństwo dzieci, które korzystają z tego placu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)


« poprzednie 1 2 3 [ 4 ] 5 6 7 8 9 10 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.08 s.