Wtorek, 25 wrzesień 2018
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 

 

Nasz News: Apel Pamięci w Czernicach Borowych (08 wrzesień 2018)

W dniu 1 września, w 79. Rocznicę wybuchu II wojny światowej społeczność lokalna gminy Czernice borowe wraz z uczniami ze szkoły podstawowej i drużyną harcerską wzięli udział w Apelu Pamięci. Był on wyrazem przywiązania lokalnej społeczności do historii i tradycji.  
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Wypadek samochodu osobowego w miejscowości Ulatowo-Pogorzel (08 wrzesień 2018)

7 września bieżącego roku około godz. 17:40 samochód osobowy Opel Vectra uderzył w barierę energochłonną mostu na rzece Ulatówka i wypadł z jezdni w miejscowości Ulatowo-Pogorzel gm. Jednorożec.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Wypadek motocykla z samochodem dostawczym w miejscowości Mchówko (08 wrzesień 2018)

7 września bieżącego roku około godz. 12:35 doszło do zderzenia motocyklisty z samochodem dostawczym na trasie drogi krajowej Przasnysz – Chorzele w miejscowości Mchówko gm. Przasnysz.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz News: Inauguracja roku szkolnego w Rostkowie (08 wrzesień 2018)

W dniu 3 września uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Św. Stanisława Kostki wraz z rodzicami i gronem pedagogicznym wzięli udział w inauguracji roku szkolnego 2018/2019.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz News: Północ spadła z porządku (07 wrzesień 2018)

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego pn. Północ III miał zostać „klepnięty” 30 sierpnia. Ostatecznie jednak nie trafił do porządku obrad. Szereg zastrzeżeń miał radny Jarosław Włodarczyk: - Nie ma melioracji, placów zabaw ani terenów rekreacyjnych, no i domy - być może, zaczną rosnąć w korytarzu lądowań – gardłował się radny
+ czytaj dalej + wasze opinie (6)Narodowe Czytanie "Przedwiośnia" w Chorzelach - zaproszenie (07 wrzesień 2018)

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Chorzelach zaprasza mieszkańców na Narodowe Czytanie "Przedwiośnia" Stefana Żeromskiego
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Dzień Sportu na kompleksie boisk "Orlik 2012" - zaproszenie (07 wrzesień 2018)

Zapraszamy 09 września już od godz. 10.00 na Dzień Sportu organizowany na kompleksie boisk "Orlik 2012"
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Rajd "Rower z Aureolą" - zaproszenie (07 wrzesień 2018)

Parafia Św. Wojciecha w Przasnyszu serdecznie zaprasza mieszkańców na rajd rowerowy "Rower z Aureolą", który odbędzie się 09 września 2016 r. o godz. 14.00
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Akademia nauki zaprasza na dni otwarte! (06 wrzesień 2018)

Już w piątek i sobotę w Przasnyszu będzie można odwiedzić "Akademię Nauki" by poznać szczegóły ciekawych zajęć rozwijających dla dzieci i młodzieży.
+ czytaj dalejNasz News: Przasnyski Klaster Odnawialnych Źródeł Energii (06 wrzesień 2018)

Przasnyski Klaster Odnawialnych Źródeł Energii stawia pierwsze kroki. Wiadomo już, że partnerami współtworzącymi klaster będą: Miasto Przasnysz, Gmina Przasnysz, Gmina Jednorożec, Gmina Krasne, Gmina Krzynowłoga Mała oraz Grupa Perpetum Energia, w skład której wchodzą spółki Perpetum Energia, MAF Energy oraz Photovoltaic Solar Polska.
+ czytaj dalej + wasze opinie (6)Obiecujący sondaż IBRIS. Aż w 12. na 16. województw wybory do sejmików wygra Prawo i Sprawiedliwość (06 wrzesień 2018)

Aż w 12. na 16. województw wybory do sejmików wygra Prawo i Sprawiedliwość  — wynika z sondażu IBRIS „Jaka Polska po wyborach”.
+ czytaj dalej + wasze opinie (21)Narodowe Czytanie w Czernicach Borowych - zaproszenie (06 wrzesień 2018)

Gminna Biblioteka Publiczna w Czernicach Borowych zaprasza do udziału w Narodowym Czytaniu "Przedwiośnia" Stefana Żeromskiego
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Zaproszenie na uroczyste odsłonięcie muralu św. Stanisława Kostki (05 wrzesień 2018)

Miejski Dom Kultury im. Stanisława Ostoi-Kotkowskiego w Przasnyszu zaprasza na uroczyste odsłonięcie muralu poświęconego św. Stanisławowi Kostce w dniu 15 września 2018r. o godz. 10.15.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Nasz News: Miasto wyprowadza się z budynku przy ul. św. Stanisława Kostki (05 wrzesień 2018)

Budynek położony przy ulicy świętego Stanisława Kostki 5 stanowi współwłasność powiatu, gminy Przasnysz i miasta Przasnysz. Do miasta Przasnysz należy 20 proc. nieruchomości, co oznacza lokale użytkowe o powierzchni blisko 520 m kw. Wszystkie te metry miasto chce sprzedać.
+ czytaj dalej + wasze opinie (4)Policyjne podsumowanie działań „NURD” w Przasnyszu (05 wrzesień 2018)

Przasnyska drogówka podsumowała wtorkowe działania „Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego”.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Nabór na zajęcia prowadzone w MDK Przasnysz (05 wrzesień 2018)

Miejski Dom Kultury w Przasnyszu ogłasza nabór na zajęcia prowadzone w MDK
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Konkurs: Moje symbole patriotyzmu (05 wrzesień 2018)

Czym jest patriotyzm? Czym jest dla mnie patriotyczna postawa? Jakie zachowania można nazwać patriotycznymi? Mieszkańcy województwa mazowieckiego, którzy uwiecznią odpowiedź na te pytania w krótkim filmie, mają szansę na wygranie atrakcyjnych nagród. Mazowiecki Urząd  Wojewódzki ogłosił kolejny konkurs związany ze 100-leciem odzyskania przez Polskę niepodległości!
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Podłączenie gazociągu w Przasnyszu już we wrześniu ? (VIDEO) (04 wrzesień 2018)

Doprowadzenie gazu do Przasnysza jest już na finiszu! Po latach obiecywania dopiero teraz staje się to faktem. Właśnie dobiega końca budowa ostatniego odcinka nitki gazociągu prowadzącego do powiatu przasnyskiego.
Poinformował o tym Krzysztof Bieńkowski w materiale wideo...
+ czytaj dalej"Czyste Powietrze" w Krzynowłodze Małej - zaproszenie na spotkanie (04 wrzesień 2018)

Ruszył cykl spotkań w gminach dotyczący realizacji Programu priorytetowego „Czyste Powietrze”. Spotkania z mieszkańcami będą prowadzone na terenie całego kraju. Resort środowiska chce poinformować jak prawidłowo ubiegać się o dofinansowanie na termomodernizację budynku oraz wymianę przestarzałych źródeł ciepła.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Dumni z Polskości w Krzynowłodze Małej - zaproszenie na uroczystości (04 wrzesień 2018)

Zapraszamy 20 września do Krzynowłogi Małej na cykl uroczystości - "DUMNI Z POLSKOŚCI"
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)


« poprzednie 1 2 3 [ 4 ] 5 6 7 8 9 10 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.08 s.