Wtorek, 26 wrzesień 2017
Pogoda na dziś:
temp. 14 °C
temp. odcz. 12 °C
wiatr 17 km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Umowa na remont nowej siedziby Biblioteki podpisana (13 wrzesień 2017)

12.09.2017 umowę na wykonanie zadania: "Przebudowa budynku ze zmianą sposobu użytkowania wraz z wyposażeniem dla potrzeb Miejskiej Biblioteki Publicznej w Przasnyszu" podpisali: Małgorzata Sobiesiak - dyrektor MBP i Daniel Boćkowski - Zakład Budowlany s.c. Daniel i Józef Boćkowscy.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Niedzielny Festiwal Fabryka Światła (ZDJĘCIA) (12 wrzesień 2017)

Drugi dzień Festiwalu Fabryka Światła obfitował także w moc wrażeń. Na najmłodszych czekał kącik zabaw natomiast z Teatrem Makata zorganizowano warsztaty gry na Wielkich Bębnach.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Weekend na podwójnym gazie (12 wrzesień 2017)

W trakcie ostatniego weekendu, policjanci pełniący służbę na terenie powiatu przasnyskiego zatrzymali, aż dziewięciu kierujących pod wpływem alkoholu. Pomimo regularnie prowadzonych kontroli stanu trzeźwości przez policję oraz wprowadzaniu coraz to surowszych sankcji za jazdę pod wpływem alkoholu lub środków działających podobnie - nie odstrasza to niektórych od zasiadania za kierownicą „po kieliszku”.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)II Grand Prix Jednorożca w badmintonie - zaproszenie (12 wrzesień 2017)

Jednorożecki Klub Badmintona "BadKurp"‎ zaprasza na II Grand Prix Jednorożca w badmintonie
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)OSP Mchowo najlepsze w gminie (12 wrzesień 2017)

Strażacy z OSP w Mchowie właśnie udowodnili, że nie mają sobie równych – przynajmniej w tym roku – wśród wszystkich straży pożarnych z terenu gminy Przasnysz. W zawodach pożarniczych rozegranych w sobotę, 9 września, okazali się bezkonkurencyjni.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)"Biegli po wolność" w kolorowym biegu (12 wrzesień 2017)

Przasnyskie Stowarzyszenie "ORLIK" w ramach projektu przeciwdziałania narkomani zorganizował I Przasnyski Kolorowy Bieg pn."Biegnij po wolność". Odbył się on podczas drugiego dnia Festiwalu Światła.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)V Rodzinny Rajd Rowerowy "Rower z Aureolą" już za nami (11 wrzesień 2017)

10 września odbył się Rodzinny Rajd Rowerowy "Rower z Aureolą". Tradycyjnie uczestnicy wyruszyli spod Fary, aby wspólnie udać się do pobliskiego Rostkowa.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Przasnyskie Narodowe Czytanie 2017 (11 wrzesień 2017)

9 września na przasnyskim Rynku czytaliśmy „Wesele" Stanisława Wyspiańskiego Było to piąte, organizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Przasnyszu Narodowe Czytanie, które odbywało się w ramach Festiwalu Fabryka Światła.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Gmina Przasnysz liderem w kraju! (11 wrzesień 2017)

Rzadko kiedy gminy z Mazowsza mogą liczyć na takie wyróżnienia. Dlatego tym większa radość może płynąć z faktu, że to właśnie Gmina Przasnysz wygrała ranking „Gospodarny Samorząd” w kategorii gmin wiejskich. Nagrodę odebrała wójt Grażyna Wróblewska podczas międzynarodowego forum gospodarczego, które odbywało się w Krynicy.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)100 lat Harcerstwa na Ziemi Przasnyskiej (Chojnowo) - VIDEO (11 wrzesień 2017)

Przedstawiamy relację video z 100. rocznicy powstania Harcerstwa na Ziemi Przasnyskiej (02.09.2017). Podczas wydarzenia odbyły się dwie inscenizacje historyczne "Hej Kto Polak Na Bagnety" przedstawiające epizody z okresu wojny polsko-bolszeiwckiej 1920 oraz "Dni Walczącej Warszawy" ukazujące poszczególne wydarzenia z Powstania Warszawskiego 1944.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Bezpłatne szkolenie w ramach Akademii Inwestycji Szerokopasmowych - zaproszenie (11 wrzesień 2017)

Powiat Przasnyski zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu, którego program obejmuje następujące bloki tematyczne:
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Festiwal Fabryka Światła - 1 dzień (ZDJĘCIA) (10 wrzesień 2017)

Po raz kolejny, we wrześniu, mieszkańcy miasta Przasnysza mieli szansę wziąć udział w Festiwalu Fabryka Światła, którzy został zorganizowany przez Mazowiecki Instytut Kultury i miasto Przasnysz. Honorowy patronat nad imprezą objął Marszałek Województwa Mazowieckiego i Starosta Powiatu Przasnyskiego.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Przyjaźń sąsiedzka uwieczniona na murze (ZDJĘCIA) (10 wrzesień 2017)

Do tej pory szpecił, teraz przyciąga wzrok i zadowala. Mowa o murze sąsiadującym z blokiem przy ulicy Kilińskiego 4. Tu właśnie powstał Mural Przyjaźni Sąsiedzkiej.
+ czytaj dalej + wasze opinie (4)Przasnysz – Majkowski i Wikingowie (10 wrzesień 2017)

Od wielu już lat zachwycają się Polską. Za nimi wiele kilometrów dróg i odwiedzonych miejsc, a wśród nich także Przasnysz i powiat przasnyski. Przedstawiamy kolejną relację "proszę wycieczki"  opisujące nasze cudne miasto.  

+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Kolorowy Bieg rusza o 13.00 (10 wrzesień 2017)

Stowarzyszenie Klubu Abstynentów "orlik" zaprasza do udziału w Kolorowym Biegu po wolność bez używek

+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Akcja Honorowego oddawania Krwi w Jednorożcu - zaproszenie (09 wrzesień 2017)

Serdecznie zapraszamy do Jednorożca Honorowych Dawców Krwi
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Badania mammograficzne w Krasnem (09 wrzesień 2017)

Badania mammograficzne w miejscowości Krasne odbędą się w terminie:  27 września 2017 r.  przy Ochotniczej Straży Pożarnej, ul. Mickiewicza
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Festiwal Fabryka Światła - PROGRAM (09 wrzesień 2017)

W dniach 9-10 września 2017 r. odbędzie się już 4. edycja Festiwalu Fabryka Światła organizowanego w Przasnyszu. Charakter projektu pozostaje niezmienny. Inspiracją dla realizatorów jest postać Stanisława Józefa Ostoja-Kotkowskiego oraz jego twórczość.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Rajd "Rower z Aureolą" - zaproszenie (09 wrzesień 2017)

Już w niedzielę o 14.30 startujemy spod Fary! Oprócz rowerowego pielgrzymowania, czekają na Was gry, zabawy i konkursy! Do zobaczenia!
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Jednorożec: Pożegnanie lata - zaproszenie (09 wrzesień 2017)

Serdecznie zapraszamy
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)


« poprzednie 1 2 3 [ 4 ] 5 6 7 8 9 10 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.06 s.