Sobota, 17 listopad 2018
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Ćwiczenia w fabryce płyt warstwowych ABO we Mchowie (28 październik 2018)

5 października 2018 roku ok. godz. 08.30 odbyły się ćwiczenia praktyczne w fabryce płyt warstwowych ABO w miejscowości Mchowo.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)„Kręci mnie bezpieczeństwo...” w Zespole Placówek Oświatowych w Jednorożcu (28 październik 2018)

25 października bieżącego roku Przasnyska straż pożarna odwiedziła uczniów Zespołu Placówek Oświatowych w Jednorożcu w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo... przez cały rok szkolny”.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Wypadek samochodu osobowego w miejscowości Sierakowo (28 październik 2018)

27 października bieżącego roku około godz. 00:20 doszło do wypadku samochodu osobowego na łuku drogi strefy gospodarczej w miejscowości Sierakowo.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Poszukiwali wspólnych obszarów działania, czyli Forum NGO w Przasnyszu (27 październik 2018)

Około 100 społeczniczek i społeczników wzięło udział w Forum Organizacji Pozarządowych. Organizatorem wydarzenia była Federacja Ruch Organizacji na rzecz Społecznej Aktywności (ROSA). Wśród nich byli przedstawiciele trzech powiatów: przasnyskiego, makowskiego i ciechanowskiego.  
+ czytaj dalejUczennice ALO na wycieczce w Brukseli (ZDJĘCIA) (27 październik 2018)

Uczennice trzeciej klasy Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Przasnyszu – Dominika Zofia Szmit i Natalia Gałecka, na etapie szkolnego konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej, zostały laureatkami i tym samym wygrały wycieczkę do Brukseli, która odbyła się w dniach 5-9 października 2018 roku.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Soliści Polesia w Przasnyszu (27 październik 2018)

W sobotę 20 października w Muzeum Historycznym w Przasnyszu odbył się koncert w wykonaniu Solistów Polesia w składzie: p. Natalia Trawkina oraz p. Mikołaj Nagirniak. Zespół powstał w 1998 roku w Żytomierzu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz News: Pasowanie na pierwszaka w Krzynowłodze Małej (ZDJĘCIA) (27 październik 2018)

W ubiegłym tygodniu odbyło się wspaniałe święto uczniów klas pierwszych w Krzynowłodze Małej, do którego bardzo długo się przygotowywali.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz News: Problemy w trakcie głosowania (26 październik 2018)

fot. pixbay
W czasie trwania głosowania w Wyborach Samorządowych 2018, które odbyły się w niedzielę, 21 października doszło do kilku incydentów wyborczych.
+ czytaj dalej + wasze opinie (4)Policyjne Działania pod nazwą "ZNICZ 2018" (26 październik 2018)

Od 31 października br. od godz. 6.00 do 04 listopada br. do godz. 22.00 prowadzone będą wzmożone działania kontrolno-prewencyjne pod nazwą „ZNICZ 2018”, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom powiatu przasnyskiego oraz osobom przebywającym w tym czasie na naszym terenie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Kolizja samochodu osobowego z ciężarowym w Chojnowie (26 październik 2018)

23 października bieżącego roku około godz. 12:50 doszło do zderzenia samochodu osobowego Opel Combo z samochodem ciężarowym marki Renault na drodze wojewódzkiej w miejscowości Chojnowo gm. Czernice Borowe.
+ czytaj dalej + wasze opinie (4)Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy (25 październik 2018)

Wczoraj 25 października br. w Przasnyszu na ul. Piłsudskiego mieszkaniec pow. legionowskiego zatrzymał pijanego kierowcę, który miał blisko 3,7 promila alkoholu w organizmie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (6)Obchody 11 Listopada w Chorzelach - zaproszenie (25 październik 2018)

Burmistrz Miasta i Gminy Chorzele zaprasza na uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Powstała koalicja PiS-PPP, będzie nowy starosta w powiecie przasnyskim (24 październik 2018)

Od lewej: L. Czarzasty, E. Orłowski, P. Mostowy,
R. Wenda, W. Trochimiuk, K. Bieńkowski,
K. Nieliwodzki, P. Szczepkowski, K. Wróblewska
23 października 2018 roku osoby wybrane na kolejną kadencję Rady Powiatu z komitetów Prawo i Sprawiedliwość oraz Porozumienie Ponad Podziałami zdecydowały o zawarciu porozumienia koalicyjnego, które wyłoni nowe władze Powiatu Przasnyskiego oraz określa priorytety do działania na rzecz mieszkańców powiatu w przyszłej kadencji.
+ czytaj dalej + wasze opinie (49)Nasz News: Budżet partycypacyjny – czyli inwestycje ważne dla mieszkańców (24 październik 2018)

Udało się znaleźć wykonawców do realizacji ostatnich projektów wybranych w ramach budżetu partycypacyjnego 2018. Budżetem partycypacyjnym na rok 2019 zajmie się nowa rada.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Nasz News: Głosowanie przez podniesienie ręki przechodzi do historii (24 październik 2018)

54 sesja Rady Miejskiej w Przasnyszu, która odbyła się 18 października, była wyjątkowa nie tylko dlatego, że była ostatnią w tej kadencji, ale także dlatego, że była pierwszą na której przetestowano system elektronicznego głosowania za pomocą wręczonych radnym tabletom. Tym samym głosowanie przez podniesienie ręki przechodzi do historii.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Warsztaty dla młodzieży - zaproszenie (24 październik 2018)

Warsztaty "Wirtualny spacer z interfejsem" to zaproszenie dla młodzieży (15-18 lat) na zajęcia prowadzone przez profesjonalistę w zakresie tworzenia nowoczesnych narzędzi do prezentacji obiektów.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Projekty miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - konsultacje (24 październik 2018)

fot. Anna Suchcicka/UM Przasnysz
Do publicznego wglądu zostały wyłożone projekty miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego pn. „Centrum” i „Zawodzie”.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Kampania KAS – „HAZARD? Nie, dziękuję” (24 październik 2018)

Dostrzegając zagrożenie uzależnienia młodzieży od hazardu Krajowa Administracja Skarbowa rozpoczęła kampanię informacyjno-edukacyjną „HAZARD? Nie, dziękuję!". Celem naszych działań jest zmniejszenie liczby osób uczestniczących w nielegalnym procederze urządzania i prowadzenia gier hazardowych, w tym w sieci Internet, a także podniesienie świadomości młodych osób na temat zagrożeń jakie niesie hazard, a w konsekwencji uzależnienie od niego.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Spotkanie z Robertem Radzikiem - autorem książek o Żołnierzach Niezłomnych Białostocczyzny i północnego Mazowsza (23 październik 2018)

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Przasnyskiej serdecznie zaprasza na spotkanie z Robertem Radzikiem - autorem książek o Żołnierzach Niezłomnych Białostocczyzny i północnego Mazowsza
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Nowa Rada Powiatu Przasnyskiego - 2018 (22 październik 2018)

Siedmiu radnych z PSL, sześciu z Prawa i Sprawiedliwości, trzech z Porozumienia Ponad Podziałami i jeden z komitetu Mieszkańcy z Regionu – tak przedstawia się rozkład sił w nowej Radzie Powiatu Przasnyskiego
+ czytaj dalej + wasze opinie (15)


« poprzednie 1 2 3 [ 4 ] 5 6 7 8 9 10 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.08 s.