Wtorek, 22 maj 2018
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Przesłuchania do Szkoły Muzycznej (08 maj 2018)

Zapraszamy na test predyspozycyjny, który odbędzie się w sobotę 19 maja.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Krzynowłoga Mała: Chcemy żyć smacznie i zdrowo! (08 maj 2018)

W tym roku Szkoła Podstawowa w Krzynowłodze Małej wzięła udział w programie edukacyjnym marki Winiary: „Żyj smacznie i zdrowo”. Jego patronami honorowymi są: MEN, Rzecznik Praw Dziecka, SGGW, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Instytut Żywności i Żywienia a ambasadorem SHEO – pełen pozytywnej energii 21-latek, który od kilku lat z powodzeniem prowadzi kanał rozrywkowy na YouTube i ma grono oddanych fanów.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Bieżące inwestycje w Przasnyszu (07 maj 2018)

Przedstawiamy wykaz bieżące inwestycji realizowanych w naszym mieście
+ czytaj dalej + wasze opinie (7)Kolizja dwóch samochodów osobowych w Przasnyszu (07 maj 2018)

07 maja bieżącego roku około godz. 08:45 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ulic Mazowieckiej i Słonecznej.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Jaćwingowie. Zapomniani wojownicy - zaproszenie na otwarcie wystawy (07 maj 2018)

Serdecznie zapraszamy 10 maja br. do Muzeum Historycznego w Przasnyszu na otwarcie wystawy "Jaćwingowie. Zapomniani wojownicy"
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Promocja tomiku poezji Janiny Janakakos Szymańskiej pt. "Już nie zagra buzuki" - zaproszenie (07 maj 2018)

Serdecznie zapraszamy na promocję tomiku poezji Janiny Janakakos Szymańskiej pt. "Już nie zagra buzuki", która odbędzie się w dniu 12 maja br.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Artur Czapliński: Północne Mazowsze bez transportu publicznego? (07 maj 2018)

Północne Mazowsze bez transportu publicznego? Może tak źle nie będzie, ale zagrożenie jest naprawdę duże. Właśnie do naszych małych ojczyzn od Płońska, przez Ciechanów, Przasnysz aż do Ostrołęki dociera fala informacji o likwidacji przez Spółkę Mobilis, swoich spółek córek w postaci PKS Ciechanów czy PKS Ostrołęka i związanych z tym problemów.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Spotkanie z oo. Kapucynami - zaproszenie (07 maj 2018)

Tradycyjnie zapraszamy!
7 maja godz. 18.00 Msza Święta w Farze, a następnie o godz. 19.00 w MDK’u spotkanie z oo. Kapucynami
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Przasnyskie Orły kończą sezon w Giżycku na „Święcie Lodu” (06 maj 2018)

fot. Radio 5
Przasnyskie Orły uczestniczyły w II Turnieju Hokeja na Lodzie o Puchar Burmistrza Giżycka. Zawody zorganizowane zostały w ramach „Święta Lodu”. Tam nasi sportowcy uplasowali się na czwartym miejscu, tym samym zakończyli sezon hokejowy.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Macmillan Primary School Tournament po raz szósty  w Krzynowłodze Małej (06 maj 2018)

Czy angielski jest przygodą? Na pewno, po raz szósty przekonali się o tym uczestnicy międzyszkolnego konkursu języka angielskiego dla szkół podstawowych organizowanego przez Szkołę Podstawową w Krzynowłodze Małej i Wydawnictwo Macmillan.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)IV Diecezjalna Pielgrzymka Strażaków do Sanktuarium Matki Boskiej Bartnickiej (06 maj 2018)

W sobotę, 5 maja w miejscowości Święte Miejsce, w gminie Przasnysz odbyła się IV Diecezjalna Pielgrzymka Strażaków do Sanktuarium Matki Boskiej Bartnickiej, na którą przybyło około 1000 druhów z diecezji płockiej oraz łomżyńskiej. Przyświecały jej słowa św. Stanisława Kostki: „Ad maiora natus sum” – „Jestem stworzony do wyższych rzeczy”.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)Ucz się nowocześnie u najlepszych! Warto... (05 maj 2018)

Niepubliczne Centrum Kształcenia ,,EDUKATOR” jest placówką kształcenia ustawicznego. Działalność swoją rozpoczęła w 1996 roku. Obecnie placówka mieści się w Przasnyszu, ul. Szosa Ciechanowska 6. Wpisana jest do rejestru Starostwa Powiatowego w Przasnyszu pod nr ZOK.433/11/1/01. Z roku na rok powstawały nowe kierunki kształcenia, a szkołę opuszczało coraz więcej absolwentów.
+ czytaj dalej"Czas mamy na bank! Bank Czasu Seniora w powiecie ciechanowskim i przasnyskim" - zaproszenie (05 maj 2018)

Z początkiem kwietnia rozpoczęliśmy kolejny projekt skierowany do seniorów zamieszkujących wybrane gminy wiejskie powiatów ciechanowskiego oraz przasnyskiego pn. "Czas mamy na bank! Bank Czasu Seniora w powiecie ciechanowskim i przasnyskim".
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Festyn Firm Lokalnych połączony z Dniami Otwartymi w Akademickim Liceum Ogólnokształcącym (05 maj 2018)

Jak co roku na koniec kwietnia podczas dni otwartych na gimnazjalistów czekało wiele atrakcji. Na początku wszystkich przybyłych powitała pani dyrektor szkoły dr Elżbieta Sternal.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)GRH 14 PSS z Przasnysza wystąpiła w filmie Przemysława Bednarczyka (05 maj 2018)

5 maja 2018 r. o 21.45 na antenie TVP Historia wyemitowany zostanie film Przemysława Bednarczyka "Komendant Zagończyk". W filmie tym występują członkowie GRH 14 Pułk Strzelców Syberyjskich z Przasnysza. Zapraszamy!
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Kongres Przedsiębiorców Rolnych i Koncert Rodziny Kaczmarek (05 maj 2018)

Pod koniec kwietnia Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna w Przasnyszu zorganizowała Kongres Przedsiębiorców Rolnych oraz Koncert Rodziny Kaczmarków. przedsiębiorcy rolni zainteresowani tematem z  przemysłu spożywczego, bioprzemysłu oraz podwyższenia immunologii roślin, dowiedzieli się jak stawić czoła przyszłym wyzwaniom związanych z rozwojem rolnictwa.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Ruszyły Matury 2018 (05 maj 2018)

W piątek, 4 maja, w pierwszym dniu Matur uczniowie klas maturalnych z całego kraju przystąpili do pierwszego egzaminu, który był z języka polskiego.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)DZIAŁANIA PROFILAKTYCZNE PN. „KRĘCI MNIE BEZPIECZEŃSTWO PRZEZ CAŁY ROK SZKOLNY” (04 maj 2018)

W środę (2 maja br.) dzielnicowi oraz policjanci ruchu drogowego z KPP w Przasnyszu przy pomocy Nadleśnictwa Przasnysz w ramach Akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo przez cały rok szkolny” oraz „Mój rower moje życie” zorganizowali rajd rowerowy dla uczniów klasy Szkoły Podstawowej nr 1 w Przasnyszu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)XIV Międzynarodowy Festiwal ks. Macieja Kazimierza Sarbiewskiego "Chrześcijański Horacy z Mazowsza" - zaproszenie (04 maj 2018)

Zapraszamy na XIV Międzynarodowy Festiwal ks. Macieja Kazimierza Sarbiewskiego "Chrześcijański Horacy z Mazowsza", do Płońska, Sarbiewa, Rostkowa, Przasnysza i Ciechanowa w dniach 11 - 12 maja 2018.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Gruntowe Mistrzostwa Koła - zaproszenie (04 maj 2018)

Koło PZW nr 70 Przasnysz zaprasza wszystkich wędkarzy do wyjazdu na zalew w Makowie Mazowieckim, który odbędzie się 13 maja. W ramach wyjazdu zostaną rozegrane Mistrzostwa Koła w dyscyplinie feederowej (gruntowej).

+ czytaj dalej + wasze opinie (0)


« poprzednie 1 2 3 [ 4 ] 5 6 7 8 9 10 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.08 s.