Niedziela, 28 maj 2017
Pogoda na dziś:
temp. 20 °C
temp. odcz. 21 °C
wiatr 10 km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

SPOTKANIE WOLONTARIUSZY ŚWIATŁA 2017 (17 maj 2017)

Tegoroczny Festiwal Fabryka Światła przewidywany jest w dniach 2-3 września 2017. Do właściwego jego przygotowania i przebiegu potrzebna jest, jak co roku, rzesza wolontariuszy. W bieżącym roku zgłosiło się ponad czterdziestu ochotników do pomocy przed i w trakcie Festiwalu. Nie wszyscy mogli uczestniczyć w pierwszym, roboczym spotkaniu, które odbyło się 12 maja, o godzinie 13.00, z różnych powodów; studia dzienne, praca zawodowa, przyczyny osobiste. Najliczniejsza grupa, uczniów trzecich klas Publicznego Gimnazjum, przybyła pod opieką pani Lidii Żbikowskiej – Jeronim.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)MKS: NAJMŁODSI W GRZE (17 maj 2017)

3. miejsce rocznika 2008/09 na turnieju w Mławie 16.05.17r. Zespól prowadzony przez Michała Pragacza rozegrał pierwszy w tym roku turniej na orliku w Mławie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)7 Profilaktyczna Gra Miejska 2017 - zaproszenie (17 maj 2017)

Już dziś serdecznie zapraszamy na 7 Profilaktyczną Grę Miejską 2017, która odbędzie się 1 czerwca br.
Po zakończonej rywalizacji odbędzie się także Recital Jarka Wajka, byłego wokalisty zespołu Cllage, DAAB oraz Oddział Zamknięty pt. "Jutro jest... wtedy pochylisz się nad sobą...", oraz uroczyste wręczenie nagród
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz news: I Komunia Święta w przasnyskiej „Farze” (ZDJĘCIA) (17 maj 2017)

W ubiegłą niedzielę, 14 maja do sakramentu I Komunii Świętej przystąpiło 123 dzieci z klas trzecich, należących do parafii Św. Wojciecha w Przasnyszu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Darmowe szkolenie w ULT w Przasnyszu (17 maj 2017)

Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna w Przasnyszu serdecznie zaprasza na darmowe szkolenie z języka angielskiego i obsługi komputera.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)II Moto-Wyzwanie Rod-a (16 maj 2017)

Grupa Motocyklowa ROD Przasnysz zaprasza na Motocyklowy Rajd Nawigacyjny z mapą, punktami kontrolnymi
i ciekawymi zadaniami dla uczestników.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)9. turniej I Grand Prix Jednorożca w badmintonie - zaproszenie (16 maj 2017)

Jednorożecki Klub Badmintona „BadKurp” zaprasza na 9. turniej I Grand Prix Jednorożca w badmintonie
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz news: Temat Waliszewa nadal gorący … (16 maj 2017)

Na ostatniej sesji Rady Miasta Przasnysza powrócił temat uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego „Waliszewo”, który mimo głośnego protestu radnego Andrzeja Dołęgi został większością głosów przyjęty przez radnych.
+ czytaj dalej + wasze opinie (9)SUKCES UCZNIÓW ZSP W PRZASNYSZU (16 maj 2017)

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych to jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych konkursów wiedzy i umiejętności praktycznych organizowany w naszym kraju. Wydarzeniu patronuje Minister Edukacji Narodowej oraz Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Eliminacje okręgowe XLI edycji Olimpiady odbyły się 21 kwietnia 2017r. w Olsztynie na terenie kampusu Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Jednorożeckie gimnazjalistki w wielkim finale Turnieju o „Złotą Piłkę” (16 maj 2017)

Dnia 8 maja 2017r. drużyna dziewcząt Publicznego Gimnazjum im. Św. Stanisława Kostki w Jednorożcu udała się na  57 edycję turnieju piłki nożnej dziewczynek i chłopców „Gramy o Złotą Piłkę” im. Aleksandra Zaranka.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Święto Ziemi w Zespole Szkół w Krzynowłodze Małej (16 maj 2017)

Tradycją Zespole Szkół w Krzynowłodze Małej jest, że co roku bardzo uroczyście obchodzone są Dni Ziemi. W tym roku uroczyste obchody tego święta zaplanowano tuż po długim weekendzie, 5 maja 2017.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Z OSTATNIEJ CHWILI: Pożar w Jednorożcu (16 maj 2017)

W miejscowości Jednorożec (pow. przasnyski) doszło do pożaru w piwnicy budynku jednorodzinnego. Jedna osoba została ranna, zabrana do szpitala.
+ wasze opinie (0)Noc Bibliotek 2017 - zaproszenie (16 maj 2017)

Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu zaprasza  26 maja (piątek) na Noc Bibliotek dzieci w wieku 7-10 lat.
Hasło tegorocznej akcji to „Czytanie porusza", ruszamy więc w atrakcyjną podróż do Afryki. Naszym przewodnikiem będzie Pan Robert Gondek – fotograf przyrody, podróżnik ,organizator wypraw.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Zmiana organizacji ruchu w Rynku, w dniu 20 maja 2017 r. (16 maj 2017)

W związku z organizacją Jarmarku Staropolskiego informujemy, że w sobotę, 20 maja 2017r. od godz. 7.00 do 21.00 nastąpi zmiana organizacji ruchu w obrębie Rynku.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Bogate: „A czy znasz ty, bracie młody… swój powiat?” (15 maj 2017)

Od kilku lat w Zespole Szkół im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Bogatem organizowany jest konkurs wiedzy o powiecie przasnyskim. Jego czwarta edycja została przeprowadzona na początku maja, a do udziału w nim przystąpiło kilkudziesięciu uczestników z wielu szkół z całego powiatu przasnyskiego.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Krzynowłoga Mała: Emocjonalna wizyta w Ulatowie-Adamach (14 maj 2017)

Tuż po długim majowym weekendzie w Szkole Podstawowej w Ulatowie-Adamach gościła pani Anna Brzostek – psycholog z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Przasnyszu. Głównym tematem jej spotkań ze wszystkimi uczniami było okazywanie emocji.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Krasne: Gminny Konkurs Recytatorski pn. Królowa Polskich Rzek (14 maj 2017)

Rok 2017 uchwałą Sejmu RP jest rokiem rzeki Wisły. Rok ten ma uczcić 550 rocznicę pierwszego wolnego flisu na Wiśle. Jak napisano w uchwale: „Sejm RP oddaje hołd pokoleniom rodaków, którzy dzięki Wiśle i w oparciu o nią budowali tożsamość i potęgę państwa polskiego. Wisła – królowa polskich rzek, będąca symbolem polskości i patriotyzmu – to nasze naturalne oraz historyczno-kulturowe dziedzictwo.”
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Przedsiębiorcy Yout(h)ra - wsparcie rozwoju przedsiębiorczości młodzieży wiejskiej (13 maj 2017)

Projekt „Przedsiębiorcy Yout(h)ra - wsparcie rozwoju przedsiębiorczości młodzieży wiejskiej z powiatów ciechanowskiego i przasnyskiego” jest skierowany do młodzieży gimnazjalnej z 5 szkół województwa mazowieckiego. W projekcie weźmie 75 uczestników (II i III klasy gimnazjum) z powiatów ciechanowskiego, przasnyskiego oraz makowskiego: gminy wiejskiej Ciechanów, Karniewo, Krasne, Czernice Borowe, Glinojeck.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Nasz news: Rondo na Rolniczej - wywiad z Waldemarem Trochimiukiem, burmistrzem miasta (13 maj 2017)

Przasnyszanie zastanawiają się, dlaczego Urząd Miasta Przasnysza zdecydował się na budowę ulicy Rolniczej. W tej sprawie skontaktowaliśmy się z Waldemarem Trochimiukiem, burmistrzem miasta Przasnysza.
+ czytaj dalej + wasze opinie (17)Lawendowy doktor ciała (12 maj 2017)

Duże doświadczenie, profesjonalna aparatura, a także wspaniała atmosfera. Tym wszystkim od kilku tygodni kusi klientów Przasnysza i okolic Lawendowe Centrum Piękna. Oferta najnowszego salonu urody jest dość szeroka, a każdy znajdzie tam coś dla siebie.
+ czytaj dalej


« poprzednie 1 2 [ 3 ] 4 5 6 7 8 9 10 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.06 s.