Piątek, 17 listopad 2017
Pogoda na dziś:
temp. -1 °C
temp. odcz. -1 °C
wiatr 8 km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Koncert QUEEN AKUSTYCZNIE - zaproszenie (10 listopad 2017)

Miejski Dom Kultury zaprasza na występ zespołu SILK, wykonującego największe przeboje legendarnej grupy QUEEN. Bilety już do nabycia.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)Jacek Dehnel - spotkanie autorskie (10 listopad 2017)

Na  spotkanie autorskie  z Jackiem  Dehnelem, gościem Dyskusyjnego Klubu Książki działającego przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Przasnyszu,  przybyły nie tylko osoby, które spotykają się co miesiąc na klubowych dyskusjach, ale również wielu miłośników dobrej literatury.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Za palenie "byle czym" nawet 5 tys. zł (10 listopad 2017)

Fot. Anna Suchcicka/UM Przasnysz
Uchwała anty-smogowa dla Mazowsza wchodzi w życie 11 listopada. Zakłada ona, że znikną kotły na węgiel czy drewno, a za palenie byle czym można będzie ukarać mandatem lub grzywną w wysokości nawet 5 tys. zł.
+ czytaj dalej + wasze opinie (8)Chorzele: Spotkanie z doradcą emerytalnym - zaproszenie (10 listopad 2017)

Burmistrz Miasta i Gminy Chorzele zaprasza mieszkańców na spotkanie z doradcą emerytalnym, które odbędzie się 15 listopada 2017 r. w godzinach 9.30-13.00 na sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Europejski Dzień Prawnika w KEN-ie (10 listopad 2017)

Pod koniec października Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Przasnyszu odwiedził pan Witold Lewandowski, radcą prawny, wicedziekan Okręgowej Izby Radców Prawnych w Olsztynie. Spotkanie to odbyło się z okazji Europejskiego Dnia Prawnika, który przypada 25 października.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Odnowione miejsce pamięci dzięki dotacji z MKiDN (09 listopad 2017)

Gmina Przasnysz w ramach programu „Wspieranie opieki nad miejscami pamięci i trwałymi upamiętnieniami w kraju” zrealizowała zadanie pn. „Odtworzenie pomnika na mogile zbiorowej w miejscowości Bogate pomordowanych przez hitlerowców w latach 1944–1945”. Zadanie zostało dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Gmina Przasnysz: Odbiór odpadów w listopadzie (09 listopad 2017)

Urząd Gminy Przasnysz informuje, że w najbliższych dniach będzie przeprowadzany odbiór odpadów niesegregowanych i biodegradowalnych z gospodarstw indywidualnych z terenu gminy Przasnysz. Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem odbioru odpadów oraz informacją na temat jego przeprowadzania.
+ czytaj dalej + wasze opinie (6)Przasnyskie „Śniadanie daje moc” (09 listopad 2017)

Każdy dobrze wie, że najważniejszym posiłkiem w ciągu całego dnia jest śniadanie. Dzięki niemu dzieci zdobywają moc energii do nauki oraz zabawy, a także lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają dobry start w nowy dzień.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Spotkanie w ramach Tygodnia Konstytucji (09 listopad 2017)

8 listopada w "Centrum Przasnysza - miejscu spotkań, dyskusji i działań mieszkańców" odbyło się spotkanie z prawnikiem Andrzejem Bieńkowskim. Było to spotkanie w ramach Tygodnia Konstytucji (4 – 11 listopada), i miało charakter otwarty dla mieszkańców.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Wtorkowe spotkania w Urzędzie Skarbowym - zaproszenie (09 listopad 2017)

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Przasnyszu zaprasza wszystkich przedsiębiorców z terenu powiatu przasnyskiego na spotkania informacyjne w sprawie jednolitego pliku kontrolnego (JPK). Spotkania te będą się odbywać w każdy wtorek listopada, w siedzibie US przy ul. Świerkowej w Przasnyszu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Projekty proekologiczne w gminie Krzynowłoga Mała zakończone sukcesem (09 listopad 2017)

Gmina Krzynowłoga Mała zrealizowała w tym roku dwa ważne projekty o charakterze proekologicznym. Oba otrzymały dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Łączna kwota pozyskanego dofinansowania przekroczyła 60 tysięcy złotych.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Poetycki wieczór zaduszkowy w Krasnem (09 listopad 2017)

fot. Barbara Nowicka
Już po raz trzeci Stowarzyszenie Miłośników Kultury „Krasne” przygotowało poetycki wieczór zaduszkowy. Wydarzenie to odbyło się 05 listopada 2017 roku w kościele parafialnym w Krasnem.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Chorzele: Pokaz iluminacji świetlnej - zaproszenie (09 listopad 2017)

Burmistrz Miasta i Gminy Chorzele zaprasza mieszkańców na pokaz iluminacji świetlnej przedstawiającej flagę Polski, który odbędzie się 11 listopada 2017 r.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Przedszkolaki z wizytą u rówieśników (09 listopad 2017)

To był dzień pełen wrażeń dla przedprzedszkolaków z Miejskiego Przedszkola nr 2. Była wizyta w Miejskim Przedszkolu nr 1, trzymający w napięciu spektakl, tańce i zabawy, a na koniec - torba lizaków. Jednym zdaniem: 8 listopada nasze 5 i 6-latki nie miały powodu do nudy.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Biblioteczne warsztaty patriotyczne (08 listopad 2017)

"Poznaj Mazurka Dąbrowskiego" - tak brzmi tytuł warsztatów, z którymi Biblioteka Pedagogiczna ruszyła 6 listopada.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Siostra Pallotynka opowiadała dzieciom o Afryce (08 listopad 2017)

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 2 gościła Weronikę Sakowską ze Zgromadzenia Misyjnego Sióstr Pallotynek – długoletnią misjonarkę z  jak wygląda życie dzieci w
Afryce.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Premiera spektaklu "Drewniany Talerz" - zaproszenie (08 listopad 2017)

Serdecznie zapraszamy na premierę spektaklu!
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Krzynowłoga Mała: Przemoc karmi się milczeniem... (08 listopad 2017)

W piątek, 31 października, w Szkole Podstawowej w Ulatowie-Adamach odbyło się spotkanie profilaktyczne z uczniami klas IV–VI, które poprowadził dzielnicowy Dariusz Piotrowski. Celem spotkania było przeciwdziałanie agresji i przemocy w szkole i w życiu rodzinnym.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)I spotkanie organizacyjne 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Przasnyszu (07 listopad 2017)

Już w najbliższy poniedziałek tj. 13 listopada o godz. 18:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Przasnyszu odbędzie I spotkanie organizacyjne 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Przasnyszu na które zapraszamy wszystkich którzy chcą przyłączyć się do sztabu i stworzyć to nietuzinkowe wydarzenie w naszym mieście, ale mamy nadzieje, że jak poprzednich latach również na terenie naszego powiatu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Uroczyste obchody Święta Niepodległości w Jednorożcu - zaproszenie (07 listopad 2017)

Wójt Gminy Jednorożec, Zespół Placówek Oświatowych w Jednorożcu oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Jednorożcu zapraszają mieszkańców na uroczyste obchody Święta Niepodległości
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)


« poprzednie 1 2 [ 3 ] 4 5 6 7 8 9 10 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.15 s.