Środa, 12 grudzień 2018
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Świąteczne Warsztaty w Chojnowie - zaproszenie (05 grudzień 2018)

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na Świąteczne Warsztaty, które odbędą się 08. grudnia w chojnowskim Dworku
+ czytaj dalejKlub Filmowy zaprasza (05 grudzień 2018)

Zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Filmowego ALE NAKRĘCONE
+ czytaj dalejMikołajkowy Koncert - zaproszenie (05 grudzień 2018)

Uczniowie Szkoły Muzycznej I stopnia w Przasnyszu zapraszają na mikołajkowy koncert
+ czytaj dalej„Ciekawostki Przasnyskie” - listopad 2018 (05 grudzień 2018)

„Ciekawostki Przasnyskie” - to nowość z Urzędu Miasta, która będzie informować o danych za mijający miesiąc z Urzędu Stanu Cywilnego.
+ czytaj dalejDzień Zdrowej Żywności w Akademickim Liceum Ogólnokształcącym w Przasnyszu - zaproszenie (04 grudzień 2018)

Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Przasnyszu zaprasza na Dzień Zdrowej Żywności
+ czytaj dalejPożar w Szpitalu Powiatowym w Przasnyszu - ćwiczenia ewakuacyjne (04 grudzień 2018)

W dniu 4 grudnia br. około godz. 10:00 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu wpłynęło zgłoszenie z monitoringu przeciwpożarowego o pożarze w Szpitalu Powiatowym w Przasnyszu. Natychmiast na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane zastępy Straży Pożarnej.
+ czytaj dalejSpotkanie Autorskie z Moniką Sawicką w Chorzelach (04 grudzień 2018)

Monika Sawicka jest polską pisarką powieści obyczajowych, w których opowiada o najważniejszych sprawach w życiu każdego człowieka – miłości, przyjaźni, ale także o ludzkich słabościach i codziennych problemach.
+ czytaj dalej"Babcia gotuje wnuczka smakuje” w Czernicach Borowych (04 grudzień 2018)

23 listopada 2018 r. 25 uczniów Szkoły Podstawowej im. Janiny Sieklickiej w Czernicach Borowych wzięło udział w zajęciach serowarskich zorganizowanych w ramach projektu pt. ,,Babcia gotuje wnuczka smakuje” zadanie realizowane przez Czernickie Stowarzyszenie Aktywnych Społecznie w partnerstwie ze szkołą.
+ czytaj dalejKrzynowłoga Mała: Sukces Mateusza Szemplińskiego w konkursie recytatorskim (04 grudzień 2018)

Mateusz Szempliński z III gimnazjalnej ze Szkoły Podstawowej w Krzynowłodze Małej zajął drugie miejsce w Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej, który odbył się 14 listopada w Dzierzgowie pod patronatem wójta tejże gminy.
+ czytaj dalejFinisz międzypokoleniowego teatru - zaproszenie (04 grudzień 2018)

Już w czwartek, 6 grudnia, odbędzie się finisz „Teatru międzypokoleniowego” – projektu realizowanego przez Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Gminy Przasnysz, który jest finansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.
+ czytaj dalejSpektakl ŚWIĘTOSZEK - zaproszenie (04 grudzień 2018)

Zapraszamy na spektakl ŚWIĘTOSZEK, który odbędzie się 7.12 (w piątek) o godz. 18.00 w MDK w Przasnyszu oraz 8.12 (w sobotę) o godzinie 16 w Miejskiej Biblioteki Publicznej w Przasnyszu. Oba spektakle są bez bezpłatne ale jeśli chcecie iść na spektakl do biblioteki to odbierzcie wcześniej bezpłatne zaproszenie w jej siedzibie przy ul. J. Dąbrowskiego w Przasnyszu. ZAPRASZAMY!
+ czytaj dalej„…Wierzę, co może wydawać się niektórym śmieszne, że polityka w Polsce może być uczciwa. A nawet więcej, powinna być uczciwa!” – wywiad „Kuriera Przasnyskiego” ze starostą przasnyskim Krzysztofem Bieńkowskim. (04 grudzień 2018)

Zapraszamy do przeczytania wywiadu „Kuriera Przasnyskiego” ze starostą przasnyskim Krzysztofem Bieńkowskim
+ czytaj dalejNasz News: Wspominkowe spotkanie w muzeum (ZDJĘCIA) (03 grudzień 2018)

29 listopada w Muzeum Historycznym gościli krewni żołnierzy, którzy walczyli o niepodległą Polskę. Oglądali zdjęcia, komentowali, fotografowali. Były wzruszenia, łezki, opowieści. - Ta pani to moja babcia, pamiętam ją bardzo dobrze – mówiła jedna z kobiet.  - Zobacz, to dziadek – wskazywała inna.
+ czytaj dalejUroczystość Złotych Godów w gminie Czernice Borowe (03 grudzień 2018)

Już od 50 lat wspólną drogę przemierza 19 par z gminy Czernice Borowe obchodzących Jubileusz Złotych Godów, który przypada w 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, w Roku Jubileuszowym św. Stanisława Kostki oraz w 10. rocznicę nadania herbu Gminie.
+ czytaj dalejNabór do Zespołu Tańców Narodowych (03 grudzień 2018)

Miejski Dom Kultury w Przasnyszu ogłasza nabór dla uczniów kl. I szkół średnich do Zespołu Tańców Narodowych
+ czytaj dalejBożonarodzeniowe warsztaty wypieku pierniczków w Jednorożcu - zaproszenie (03 grudzień 2018)

Gminna Biblioteka Publiczna w Jednorożcu zaprasza na Bożonarodzeniowe warsztaty wypieku pierniczków
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)E-sport już w przyszłym roku w Przasnyszu (03 grudzień 2018)

01 grudnia w OSIR odbyły się konsultacje dotyczące powołania w Przasnyszu sekcji e-sport. Na spotkanie przybyło ponad 40-osób, co tylko świadczy o zapotrzebowaniu na tego typu działania w naszym mieście. Gościem specjalnym konsultacji był Miłosz Bogdanowski - mistrz Polski w FIFĘ od pięciu lat.
+ czytaj dalejZŁOTE JEDYNECZKI (03 grudzień 2018)

W niedzielę, 2 grudnia na hali sportowej w Szkole Podstawowej nr 1 w Przasnyszu odbyły się Zawody Powiatowe w halową piłkę nożną dziewcząt.
+ czytaj dalejUwaga - ślisko na drogach! Dachowanie samochodu osobowego w miejscowości Święte Miejsce. (03 grudzień 2018)

2 grudnia bieżącego roku około godz. 15:40 doszło do wypadku drogowego samochodu osobowego na drodze powiatowej w miejscowości Święte Miejsce gm. Przasnysz.
+ czytaj dalejUwaga - ślisko na drogach! Wypadek dwóch samochodów osobowych w miejscowości Krukowo. (03 grudzień 2018)

2 grudnia bieżącego roku około godz. 14:00 doszło do zderzenia na drodze powiatowej dwóch samochodów osobowych w miejscowości Krukowo gm. Chorzele.
+ czytaj dalej


« poprzednie 1 2 [ 3 ] 4 5 6 7 8 9 10 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.07 s.