Wtorek, 26 wrzesień 2017
Pogoda na dziś:
temp. 14 °C
temp. odcz. 12 °C
wiatr 17 km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Na Mazowszu wybrano "Dzielnicowego Roku" - został nim asp. Paweł RYKOWSKI z KPP w Przasnyszu (17 wrzesień 2017)

W dniach 14 – 15 września 2017 roku na terenie KWP zs. w Radomiu przeprowadzono eliminacje na szczeblu wojewódzkim do X Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku”. Eliminacje zostały zorganizowane i przeprowadzone przez funkcjonariuszy Wydziału Prewencji oraz przy wsparciu Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (7)Święto Patrona Miasta Przasnysz - zaproszenie (16 wrzesień 2017)

Zaproszenie na Święto Patrona Miasta Przasnysz
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)15 – lecie przasnyskiego szpitala (ZDJĘCIA) (16 wrzesień 2017)

Szpital im. dr. Wojciecha Oczko w Przasnyszu ma już 15 lat. Wielu przasnyszan pamięta jeszcze jego starą siedzibę przy ulicy Szpitalnej, gdzie sale straszyły starością i wyglądem. Udało się. Powstał nowy budynek przy ulicy Sadowej, który należy do najczystszych i najładniejszych placówek w województwie mazowieckim.
+ czytaj dalej + wasze opinie (10)KRAV MAGA W PRZASNYSZU – NOWY NABÓR – ZAPRASZAMY DZIECI, MŁODZIEŻ I DOROSŁYCH (16 wrzesień 2017)

Od 1 października rusza kolejny sezon systemu samoobrony SPARTA KRAV MAGA. Jest to wspaniały moment na dołączenie do grupy. Wszystkich nauczymy skutecznie się bronić. Treningi będą odbywały się w każdą niedzielę. Pierwsze zajęcia GRATIS!!!ZAPRASZAMY!!!
+ czytaj dalejPrzasnyscy policjanci uczyli najmłodszych zasad ruchu drogowego (16 wrzesień 2017)

W środę 13 września przasnyscy policjanci na terenie miasteczka rowerowego w Przasnyszu spotkali się z najmłodszymi uczestnikami ruchu drogowego w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo przez cały rok”, nad którą patronat objął Pan Mariusz Błaszczak Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)W niedzielę policyjne działania pn. "PASY" (15 wrzesień 2017)

W najbliższą niedzielę 17 września od 6.00 do 22.00 prowadzone będą policyjne działania pn. "PASY".
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Święto gminy Przasnysz (15 wrzesień 2017)

Pogoda łaskawie obeszła się z organizatorami i uczestnikami „Święta Gminy” – pikniku rodzinnego zorganizowanego w sobotę, 9 września, na boisku szkolnym w Lesznie. Choć jeszcze dwa dni wcześniej mocno padało, podczas samej imprezy można było cieszyć się z nieskazitelnej pogody.  
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)18. edycja turnieju Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku (15 wrzesień 2017)

Rozpoczęły się zapisy do XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, największego turnieju piłkarskiego dla dzieci w Europie.Udział w rozgrywkach daje dzieciom szansę spełnienia marzeń o spotkaniu z reprezentantami Polski i zagraniu na stadionie PGE Narodowym. Zapisy do nowej edycji potrwają do 30 września.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Spotkanie informacyjno-szkoleniowe poświęcone Regionalnemu Konkursowi Grantowemu "Równać Szanse" (15 wrzesień 2017)

Pracujesz z młodzieżą?
Masz ciekawy pomysł na działania z młodymi?
Chcesz aplikować do konkursu „Równać Szanse”?
Nie wiesz jak dobrze napisać wniosek?
Przyjdź na spotkanie!
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)NOWA RAMÓWKA ZAJĘĆ W OSIR (15 wrzesień 2017)

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Przasnyszu zaprasza na zajęcia sportowo rekreacyjne zarówno dzieci, młodzież, jak i osoby dorosłe oraz seniorów. Wśród naszych nowych propozycji znajdziecie Państwo coś dla siebie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)SKŁAD HOLOWANYCH POJAZDÓW NICZYM POCIĄG NA DRODZE (14 wrzesień 2017)

Kierowca, mieszkaniec Ostrołęki, ciągnąc 26-metrową kolumnę samochodów pokonał trasę z Danii do Polski. Ten widok zadziwił oraz wprawił w osłupienie policjantów.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt:" Człowiek na skrzyżowaniu materialno-duchowych wyzwań współczesności" - zaproszenie (14 wrzesień 2017)

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w Międzynarodowej Konferencji Naukowej pod tytułem:" Człowiek na skrzyżowaniu materialno-duchowych wyzwań współczesności", która odbędzie się 15 września 2017 r. w Uczelni Lingwistyczno- Technicznej w Przasnyszu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)INTERCLASS Mistrzem Przasnysza w Piłce Nożnej (14 wrzesień 2017)

Osiem drużyn przystąpiło do rywalizacji o tytuł Mistrza Przasnysza w Piłce Nożnej, które odbyły się w dniu 10 września na Stadionie Miejskim w Przasnyszu. Drużyny w wyniku losowania zostały podzielone na dwie grupy po cztery zespoły w których rywalizowały systemem każdy z każdym.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)AKCJA „SŁODKA KREW” w Przasnyszu - zaproszenie (14 wrzesień 2017)

ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W KOLEJNEJ, JUŻ VI EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI „SŁODKA KREW”. W Przasnyszu akcja zostanie przeprowadzona po raz drugi. W trakcie poprzedniej edycji, organizowanej w czerwcu osoby, które przyłączyły się do akcji oddały 4,5 l. krwi i podarowały 34 opakowania słodyczy, które zostały przekazane dla dzieci z przasnyskiej świetlicy "Promyk Jutrzenki", prowadzonej przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza seniorów na zajęcia (14 wrzesień 2017)

Uniwersytet Trzeciego Wieku przy Towarzystwie Przyjaciół Ziemi Przasnyskiej prowadzi działalność dla seniorów oraz ogłasza nabór uczestników na zajęcia.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)„Gwałtu co się dzieje” na deskach przasnyskiego MDK (ZDJĘCIA) (13 wrzesień 2017)

W sobotnie popołudnie, 9 września mieszkańcy Przasnysza zostali zaproszeni do Miejskiego Domu Kultury w Przasnyszu, aby obejrzeć sztukę w wykonaniu grupy KABAT „Gwałtu co się dzieje”, oraz na podstawie dzieła Aleksandra Fredry.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)OBYWATELSKIE UJĘCIE NIETRZEŹWEGO KIERUJĄCEGO (13 wrzesień 2017)

Dzięki czujnej i wzorowej postawie mieszkańca powiatu ostrołęckiego zatrzymano nietrzeźwego kierującego. 57-letni mieszkaniec gm. Przasnysz miał w organizmie prawie 1,5 promila alkoholu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)Weselnie na przasnyskim Rynku (ZDJĘCIA) (13 wrzesień 2017)

Festiwal Fabryka Światła to nie tylko eksperymenty i koncerty. To także teatr, który co roku odwiedza Przasnysz. W tym roku przasnyszanie mogli zobaczyć spektakl plenerowy „Wesele” w wykonaniu Teatru Makata.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Dożynki gminno-parafialne - Węgra 2017 (13 wrzesień 2017)

W niedzielę 10 września 2017r. odbyły się gminno-parafialne dożynki w Węgrze. Tradycyjnie obchody święta plonów rozpoczęto Mszą św. dziękczynną w intencji wszystkich rolników. Uroczystą Eucharystię sprawował ks. kanonik Roman Bagiński - Ekonom diecezjalny.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)VII Rajd Gwiaździsty im. Zacheusza Nowowiejskiego - zaproszenie (13 wrzesień 2017)

Już po raz siódmy Lokalna Organizacja Turystyczna Północnego Mazowsza organizuje wraz z Nadleśnictwem Przasnysz Rajd Gwiaździsty im. Zacheusza Nowowiejskiego. Rajd odbędzie się 30 września (sobota) na terenie Gór Dębowych, w gminie Chorzele.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)


« poprzednie 1 2 [ 3 ] 4 5 6 7 8 9 10 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.06 s.