Środa, 25 kwiecień 2018
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Ostatni wykład dla uczniów klas geograficznych w tym roku szkolnym (17 kwiecień 2018)

13. kwietnia br. na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu odbył się ostatni w tym roku szkolnym wykład dla uczniów klas geograficznych z przasnyskiego KENa. Tym razem tematem wykładu były „Problemy demograficzne współczesnego świata” a został on wygłoszony przez Panią dr Elżbieta Grzelak-Kostulską z Katedry Studiów Miejskich i Rozwoju Regionalnego Wydziału Nauk o Ziemi.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Szkolny Klub Filmowy na warsztatach charakteryzatorskich ... (17 kwiecień 2018)

13 kwietnia, Szkolny Klub Filmowy ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Przasnyszu, pojechał wraz z opiekunami na wycieczkę do Warszawy na warsztaty charakteryzatorskie w WFDiF.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Pożar ładowarki przegubowej w miejscowości Romany Sebory (16 kwiecień 2018)

16 kwietnia bieżącego roku około godz. 00:30 w miejscowości Romany Sebory gm. Krzynowłoga Mała doszło do pożaru ładowarki przegubowej-czołowej.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)"Ludzie z pasją": Przasnyski pasjonat klocków lego (16 kwiecień 2018)

Pracownik Starostwa Przasnyskiego w Przasnyszu pasjonatem klocków lego, wystąpił w piątym odcinku programu "Ludzie z pasją" prowadzonego przez Pawła Białczaka. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)THE BIG CHALLENGE w przasnyskiej "Jedynce" (16 kwiecień 2018)

11 kwietnia 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Przasnyszu (podobnie jak we wszystkich zgłoszonych szkołach w całej Europie) odbył się konkurs THE BIG CHALLENGE. Jest to internetowy konkursu języka angielskiego dla europejskich szkół, który promuje naukę języka angielskiego w formie ciekawej i przyjemnej zabawy.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Krasne: Projekt w ramach Sejmu dzieci i Młodzieży zrealizowany! (16 kwiecień 2018)

Anna Błaszczak i Adam Góralczyk - uczniowie gimnazjalnej klasy III w Szkole Podstawowej im. M. Konopnickiej w Krasnem starają się o uzyskanie mandatu poselskiego w XXIV Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)II Gminny Festiwal Poezji Śpiewanej Patriotycznej "BIBLIOTEKOS" 2018 w Chorzelach - zaproszenie (14 kwiecień 2018)

Po raz drugi Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Chorzelach jest organizatorem festiwalu poezji śpiewanej, w tym roku nie bez powodu dodaliśmy przymiotnik „patriotyczny”. II Gminny Festiwal Poezji Śpiewanej Patriotycznej „BIBLIOTEKOS” jest imprezą otwartą, adresowaną do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych w gminie Chorzele.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Koncert ŚPIEWAJĄCEJ RODZINY KACZMARKÓW ! - zaproszenie (14 kwiecień 2018)

Uczelnia Lingwistyczno- Techniczna w Przasnyszu zaprasza na koncert ŚPIEWAJĄCEJ RODZINY KACZMARKÓW !
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)KONGRES DLA PRZEDSIĘBIORCÓW ROLNYCH „Rolnictwo oparte na innowacjach” - zaproszenie (14 kwiecień 2018)

Władze Uczelni Lingwistyczno- Technicznej w Przasnysz serdecznie zapraszają do wzięcia udziału wszystkich zainteresowanych inwestowaniem w rolnictwo w KONGRESIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW ROLNYCH „Rolnictwo oparte na innowacjach”, który odbędzie się w dniu 21 kwietnia 2018 roku w Sali konferencyjnej Uczelni Lingwistyczno - Technicznej w Przasnyszu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Dachowanie samochodu osobowego w miejscowości Kobylaki-Wólka (14 kwiecień 2018)

13 kwietnia bieżącego roku około godz. 19:45 doszło do wypadku drogowego samochodu osobowego na drodze gminnej w miejscowości Kobylaki-Wólka gm. Jednorożec.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Poznaj Fundację Pelikan z Przasnysza (13 kwiecień 2018)

Fundacja Pelikan powstała w 2013 roku, by stwarzać dzieciom jak najlepsze warunki rozwoju i edukacji. Naszym celem jest wyrównywanie szans dzieci oraz wsparcie dla osób, które znalazły się w ciężkiej sytuacji życiowej (więcej na temat celów fundacji przedstawia nasz statut dostępny na stronie www.fundacjapelikan.pl).
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)V Festiwal Piosenki Dziecięcej 2018 - zgłoszenia (13 kwiecień 2018)

Miejski Dom Kultury im. Stanisława Ostoi-Kotkowskiego w Przasnyszu zaprasza dzieci z placówek przedszkolnych oraz szkół podstawowych z terenu miasta Przasnysz oraz powiatu do udziału w V Festiwalu Piosenki Dziecięcej 2018.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)41 TURNIEJ WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE W RUCHU DROGOWYM - eliminacje powiatowe (13 kwiecień 2018)

12 kwietnia br. w szkolnej hali sportowej w Chorzelach odbył się Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.
Do eliminacji powiatowych przystąpiły drużyny ze szkół podstawowych i gimnazjów z terenu naszego powiatu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)ARiMR ogłasza konkurs dla OSP "Ochotnicza Straż Pożarna w służbie mieszkańców wsi" (13 kwiecień 2018)

Przedmiotem konkursu jest przygotowanie prezentacji multimedialnej i zaprezentowanie jej wśród mieszkańców, uczniów przedszkoli i szkół z terenów wiejskich w sposób zgodny z regulaminem konkursu. Celem przeprowadzanej kampanii jest dążenie do ograniczenia wypadków oraz poprawy ochrony zdrowia wśród rolników i członków ich rodzin.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Wizyta studyjna bibliotekarek z Mołdawii (13 kwiecień 2018)

12 kwietnia Miejska Biblioteka Publiczna w  Przasnyszu gościła u siebie grupę bibliotekarek z Mołdawii, które przybyły do Polski w ramach międzynarodowego projektu realizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)W Krasnem Dzieciaki wbiegły na nową halę (12 kwiecień 2018)

Od dnia dzisiejszego społeczność Szkoły Podstawowej w Krasnem może korzystać z nowo wybudowanej hali sportowej. Natomiast już w maju hala będzie ogólnodostępna.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Majówka w Parku Miejskim - zaproszenie (12 kwiecień 2018)

Już dziś, w imieniu organizatorów zapraszamy na piknik do parku miejskiego, który odbędzie się tuż po oficjalnych obchodach uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
+ czytaj dalej + wasze opinie (4)Pożar ciągnika rolniczego w miejscowości Kaki Mroczki (12 kwiecień 2018)

10 kwietnia bieżącego roku około godz. 04:40 w miejscowości Kaki Mroczki gm. Krzynowłoga Mała doszło do pożaru ciągnika rolniczego.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Uczniowie ZSP na Targach „MOTOR SHOW POZNAŃ 2018” (12 kwiecień 2018)

6 kwietnia 2018 r. odbyła się wycieczka uczniów ZSP w Przasnyszu na targi motoryzacyjne „POZNAŃ MOTOR SHOW 2018”. Tegoroczna edycja targów obfitowała w ekspozycje pokazujące jak będzie wyglądała motoryzacja przyszłości.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)VI Gala Sportów Walki SPARTA (12 kwiecień 2018)

VI Gala Sportów Walki SPARTA już 21 kwietnia o godz. 19.00 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3. Będzie widowiskowo i emocjonująco.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)


« poprzednie 1 2 [ 3 ] 4 5 6 7 8 9 10 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.08 s.