Czwartek, 21 marzec 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

GRAND PRIX STOWARZYSZEŃ ABSTYNENCKICH - zaproszenie (13 marzec 2019)

SKA "ORLIK" zaprasza wszystkich chętnych na GRAND PRIX STOWARZYSZEŃ ABSTYNENCKICH w tenisie stołowym mężczyzn i kobiet. Zapisy mailowo  skaorlik@onet.eu  lub tel. na nr. 783 997 043 do 28 marca. Potwierdzenie uczestnictwa w dniu zawodów od godz. 9.00  Przewidziane nagrody, poczęstunek i napoje.
Zapraszamy do zapisów!
Wydarzenie współfinansowane przez Urząd Miasta Przasnysz.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Przasnyszanie z pasją biegania (13 marzec 2019)

Mieszkańcy Przasnysza, Państwo Barbara i Jacek Gadomscy odwiedzili burmistrza Przasnysza by opowiedzieć o pasji do biegania i biegach ekstremalnych.
+ czytaj dalej + wasze opinie (6)Ogólnopolskie działania kontrolno - prewencyjne pn. PASY (13 marzec 2019)

Dzisiaj w całym kraju Policja prowadzi ogólnopolskie działania kontrolno - prewencyjne pn. PASY. Mają one na celu egzekwowanie od kierujących i pasażerów pojazdów obowiązku jazdy w pasach bezpieczeństwa oraz stosowania fotelików bezpieczeństwa lub innych urządzeń przytrzymujących dla dzieci.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Spotkanie dla maturzystów - zaproszenie (13 marzec 2019)

W piątek 22 marca b/r o godzinie 19:00, w Domu Harcerza, odbędzie się spotkanie dedykowane dla tegorocznych i przyszło rocznych maturzystów (ale zapraszamy wszystkich zainteresowanych).
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)"Żołnierze wyklęci - historia nieznana" w ZSP (13 marzec 2019)

W ramach obchodów święta Dnia Żołnierzy Wyklętych Zespół Szkół Powiatowych w Przasnyszu odwiedził dr Jacek Karczewski - dyrektor Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce.
+ czytaj dalej + wasze opinie (4)Powitanie Wiosny - zaproszenie (13 marzec 2019)

Hufiec ZHP w Przasnyszu serdecznie zaprasza na wspólne Powitanie Wiosny
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Samochód osobowy uderzył w drzewo w miejscowości Parciaki-Stacja (13 marzec 2019)

13 marca bieżącego roku około godz. 21:05 doszło do wypadku samochodu osobowego na drodze powiatowej w miejscowości Parciaki-Stacja gm. Jednorożec.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Wracając po służbie odnalazł samochód (13 marzec 2019)

Wracający po służbie do domu policjant z komisariatu w Chorzelach ujawnił skradzionego na terenie powiatu szczycieńskiego renaulta. Zatrzymano także podejrzaną o kradzież 31-latkę.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Warsztaty Filmowe dla młodzieży - zgłoszenia (13 marzec 2019)

Towarzystwo Przyjaciól Chorzel jeszcze jesienią otrzymało grant na realizację projektu filmowego w stylu retro. I teraz rozpoczyna nabór na zajęcia warsztatowe, a także przygotowuje się do konkursu filmowego dla młodzieży.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Kwalifikacja wojskowa 2019 (13 marzec 2019)

W dniach od 25 marca do 9 kwietnia 2019 r. w powiecie przasnyskim zostanie przeprowadzona kwalifikacja wojskowa. Celem jej będzie ustalenie zdolności do czynnej służby wojskowej osób podlegających temu obowiązkowi oraz osób zgłaszających się w trybie ochotniczym do pełnienia służby wojskowej, które ukończyły 18 rok życia.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Konferencja prasowa Premiera Mateusza Morawieckiego dotycząca pomocy przy uruchamianiu deficytowych połączeń autobusowych (13 marzec 2019)

13 marca 2019 r. na terenie dworca autobusowego w Płońsku odbył się briefing prasowy Premiera Mateusza Morawieckiego dotyczący rządowego programu pomocy przy uruchamianiu deficytowych połączeń autobusowych na terenach wiejskich i miejsko-wiejskich. W briefingu wziął także Starosta Przasnyski Krzysztof Bieńkowski.
+ czytaj dalej + wasze opinie (5)W obiektywie biblioteki - warsztaty fotograficzne (13 marzec 2019)

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza młodzież 15 – 18 lat na bezpłatne warsztaty fotograficzne z obsługi profesjonalnego sprzętu fotograficznego prowadzone przez fotografa. Jest to propozycja dla młodych ludzi, których nie do końca satysfakcjonuje zdjęcie ze smartfona lub tabletu i chcą czegoś więcej.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Dzień Otwarty w SP5 - zaproszenie (13 marzec 2019)

Dyrekcja i społeczność Szkoły Podstawowej nr 5 w Przasnyszu serdecznie zapraszają na Dzień Otwarty placówki.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Biblioteka dla smyka - relacja MBP (13 marzec 2019)

Dziś odbyło się kolejne spotkanie w ramach comiesięcznych zajęć pn. "Biblioteka dla smyka". Maluszki przywitały wiosnę w bibliotece! Było bardzo kolorowo i radośnie!
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Starosta przasnyski zabiega o rozwój kolei w powiecie (13 marzec 2019)

Krzysztof Bieńkowski na spotkaniu z Wiceministrem Infrastruktury Andrzejem Bittel rozmawiał o możliwościach rozwoju kolei w powiecie przasnyskim. Interesuje nas zarówno trasa 35 Ostrołęka-Chorzele jak również przygotowanie koncepcji pod nowy program rządowy KOLEJ+.
+ czytaj dalej + wasze opinie (5)Miliony na drogi w powiecie przasnyskim (12 marzec 2019)

17,8 mln zł – tyle w sumie przeznaczy ze swojego budżetu samorząd województwa mazowieckiego na przebudowę dwóch dróg wojewódzkich na terenie powiatu przasnyskiego. Inwestycje będą realizowane przy udziale środków unijnych. Dziś marszałek Adam Struzik i władze powiatu podpisali umowę na przekazanie powiatowi środków na sfinansowanie wkładu własnego.
+ czytaj dalej + wasze opinie (7)Blisko 5 mln zł z UE na odnawialne źródła energii w gminie Przasnysz (12 marzec 2019)

Dzięki unijnemu wsparciu na terenie gminy Przasnysz zamontowanych będzie 421 instalacji wykorzystujących odnawialne źródła energii. Decyzją Zarządu Województwa Mazowieckiego projekt ten otrzyma blisko 5 mln zł dofinansowania w ramach RPO WM 2014–2020.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)Sprawozdanie z działalności Burmistrza Miasta Przasnysz - luty 2019 (12 marzec 2019)

Sprawozdanie pracy w lutym 2019 r. - Powoli ruszamy z wiosennymi inwestycjami - czytamy na fanpageu Łukasza Chrostowskiego, burmistrza Przasnysza
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Starosta Bieńkowski o zalewie w Przasnyszu (VIDEO) (12 marzec 2019)

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem video dotyczącym przasnyskiego zalewu
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Kamil Kaczyński - przasnyszanin z pasją i sukcesem (12 marzec 2019)

Na Targach Sportu, Zdrowia i Urody w Przasnyszu i w gabinecie burmistrza gościliśmy Kamila Kaczyńskiego. Kamil jest przasnyszaninem mieszkającym obecnie na Dolnym Śląsku. Jego pasją są biegi narciarskie oraz jazda na nartorolkach.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)


« poprzednie 1 2 [ 3 ] 4 5 6 7 8 9 10 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.09 s.