Czwartek, 21 marzec 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Szajka złodziei w rękach przasnyskich policjantów (18 marzec 2019)

W minionym tygodniu przasnyscy policjanci zatrzymali grupę mężczyzn w wieku 18 i 19 lat zamieszanych w kradzieże i kradzieże z włamaniem na terenie powiatu makowskiego i przasnyskiego.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Spotkanie z ratownikiem medycznym w Krasnem (18 marzec 2019)

W dniu 13.03 w Szkole Podstawowej w Krasnem odbyło się spotkanie z ratownikiem medycznym dla oddziałów przedszkolnych i klas I-III pt. ,,Pierwsza pomoc w nagłych wypadkach’’
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Muzeum Historyczne w Przasnyszu wzbogaciło się o cenny zbiór artefaktów (18 marzec 2019)

Muzeum Historyczne w Przasnyszu wzbogaciło się o cenny zbiór artefaktów związanych ze św. Stanisławem Kostką, który przekazał w darze ks. dr Janusz Cegłowski (propagator kultu św. Stanisława, inicjator pielgrzymek do Rostkowa).
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Klub Sportowy Przaśnik Przasnysz - nowym klubem sportowym w Przasnyszu (18 marzec 2019)

W czasie jednego z etapów ZiMNaRa, kilku pasjonatów biegania z Przasnysza będąc pod wrażeniem klubów Jednorożec robi co może oraz Klub Sportowy Maków Biega, zadało sobie pytanie: dlaczego w Przasnyszu czegoś takiego nie ma?
Nie czekając długo, wzięli sprawę w swoje ręce i tak powstał Klub Sportowy Przaśnik Przasnysz.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Krzynowłoga Mała: Nasi zdolni Absolwenci odwiedzają swoją dawną szkołę (18 marzec 2019)

Anna Czaplicka, studentka piątego roku medycyny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, spotkała się z uczniami klas VII, VIII oraz III gimnazjum w Krzynowłodze Małej, aby w ramach zajęć z doradztwa zawodowego przedstawić swoją drogę do wyboru zawodu lekarza.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Podsumowanie Czwartkowych Działań pod kryp. „PASY” (18 marzec 2019)

Pomimo wielu apeli policjanci z przasnyskiej drogówki tylko w dniu działań ujawnili aż 14 przypadki łamania przepisów związanych z bezpieczeństwem w ruchu drogowym za które kierujący otrzymali mandaty karne.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Nielegalne wyroby tytoniowe o wartości ponad 200 tysięcy złotych (18 marzec 2019)

Przasnyscy policjanci zatrzymali 28-latka, który posiadał wyroby tytoniowe bez znaków polskiej akcyzy skarbowej o wartości 235 tys. złotych. Mężczyźnie grozi do lat 3 więzienia oraz wysoka grzywna.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Podopieczni trenera Krzysztofa Butryna ze srebrem (18 marzec 2019)

W dniu 17.03.2019 r podopieczni trenera Krzysztofa Butryna udali sie na ostatni turniej halowy tej zimy do Działdowa. W stawce sześciu zespołów: Constract Lubawa, MKS Ciechanów, Wkra Działdowo, APN Olimp Ciechanów, Golmania Działdowo i MKS Przasnysz.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)I Charytatywne Zawody Strzeleckie w Powiecie Przasnyskim by wspomóc Łukasza Rumińskiego i Michała Kamzelskiego - zaproszenie (17 marzec 2019)

Zapraszamy wszystkich chętnych, znajomych i ludzi dobrej woli, na „I Charytatywne Zawody Strzeleckie w Powiecie Przasnyskim by wspomóc Łukasza Rumińskiego i Michała Kamzelskiego” Żołnierzy przasnyskiej Jednostki Wojskowej, którzy potrzebują Naszej Pomocy.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Finał Przasnyskiego Talent Show już 30 marca! (16 marzec 2019)

W dniu dzisiejszym na deskach Miejskiego Domu Kultury w Przasnyszu odbyły się eliminacje pierwszej edycji Przasnyskiego Talent Show.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Konkurs kulinarny „Bitwa Regionów” dla Kół Gospodyń Wiejskich (15 marzec 2019)

Przed nami kolejna edycja konkursu kulinarnego „Bitwa Regionów” dla Kół Gospodyń Wiejskich. Organizatorem wydarzenia jest Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, a patronat nad konkursem objęło Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Celem przedsięwzięcia jest promowanie regionalnych potraw przygotowanych z polskich produktów.
Na zgłoszenia czekamy do 31 marca br.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)Nowatorski pomysł na poprawę sytuacji przasnyskiego szpitala. Pierwszy taki w skali kraju (15 marzec 2019)

W zawiązku z podjętymi działaniami zmierzającymi do przekształcenia przasnyskiego szpitala w szpital resortowy Ministerstwa Obrony Narodowej pojawiło się szereg pytań i wątpliwości kierowanych do Starosty Przasnyskiego Krzysztofa Bieńkowskiego. Dlatego postaramy się przybliżyć temat i uspokoić mieszkańców powiatu. Na chwilę obecną na przekształceniu powiat i mieszkańcy mogą tylko zyskać.
+ czytaj dalej + wasze opinie (17)Zostałeś pokrzywdzony/a ? - zadzwoń i przyjdź po bezpłatną pomoc (15 marzec 2019)

Zapraszamy do przasnyskiego Punktu Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem, w którym wszystkie osoby, które doświadczyły przestępstwa, były jego świadkiem lub są blisko osoby pokrzywdzonej mogą skorzystania z bezpłatnej pomocy psychologa, psychiatry, prawnika, tłumacza językowego lub migowego. Zainteresowani mogą również skorzystać z psychoterapii grupowej i indywidualnej oraz pomocy materialnej.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 662 866 123, natomiast już od 1 kwietnia 2019 r. do odwiedzania Punktu Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem przy ul. Nowowarszawskiej 5, który będzie czynny w poniedziałki od godz. 10.00 do 14.00.
+ czytaj dalejCzy sytuacja budżetu powiatu przasnyskiego po ostatniej kadencji Zenona Szczepankowskiego jest dramatyczna? (13 marzec 2019)

Źle wygląda sytuacja finansowa powiatu przasnyskiego, którą zastały nowe władze powiatu. Co prawda poprzedni starosta Zenon Szczepankowski tłumaczy, że zostawił na koncie 18 milionów złotych gdy odchodził ze stanowiska, ale nie dodał, że rozpoczęte już projekty i zaplanowany zalew w Chorzelach pochłoną z budżetu powiatu ponad 50 milionów złotych. Czy powiat wytrzyma te obciążenia finansowe, skoro również szpital powiatowy wykazuje już stratę przekraczającą 18 milionów złotych?
+ czytaj dalej + wasze opinie (26)Dzień Otwarty SP5 - zaproszenie (13 marzec 2019)

Dyrekcja i społeczność Szkoły Podstawowej nr 5 w Przasnyszu serdecznie zapraszają na Dzień Otwarty placówki.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)„wśCiekły azot” - pokaz kuchni molekularnej w "Jestem" (ZDJĘCIA) (13 marzec 2019)

Tulipan zamieniony w szkło? Gwóźdź wbity bananem? Czy to możliwe? Spektakularne efekty działania ciekłego azotu mogli zobaczyć podopieczni Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Jestem" w Przasnyszu. Zaskakujące efekty zaprezentował edukator z Małego Inżyniera.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Festiwal Fabryka Światła będzie kontynuowany (13 marzec 2019)

Miasto Przasnysz i Mazowiecki Instytut Kultury wspólnie wyraziły wolę kontynuacji Festiwalu Fabryka Światła w 2019 roku. Wstępnie postanowiono, że finał VI edycji Festiwalu odbędzie w sobotę, 7 września 2019 roku na Rynku miejskim w Przasnyszu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)Konkurs dla pasjonatów niebieskiego munduru na stulecie Policji (13 marzec 2019)

Pasjonuje Cię historia Policji? Jesteś uczniem szkoły lub klasy mundurowej, policjantem lub pracownikiem Policji? A może rodziną funkcjonariusza czy pracownika naszej formacji? Jeśli choć na jedno z pytań odpowiedziałeś twierdząco, to zachęcamy Cię do wzięcia udziału w konkursie!
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Bezpłatne komputerowe badanie wzroku - zaproszenie (13 marzec 2019)

Ośrodek Upowszechniania Kultury w Chorzelach zaprasza na bezpłatne komputerowe badanie wzroku
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)GRAND PRIX STOWARZYSZEŃ ABSTYNENCKICH - zaproszenie (13 marzec 2019)

SKA "ORLIK" zaprasza wszystkich chętnych na GRAND PRIX STOWARZYSZEŃ ABSTYNENCKICH w tenisie stołowym mężczyzn i kobiet. Zapisy mailowo  skaorlik@onet.eu  lub tel. na nr. 783 997 043 do 28 marca. Potwierdzenie uczestnictwa w dniu zawodów od godz. 9.00  Przewidziane nagrody, poczęstunek i napoje.
Zapraszamy do zapisów!
Wydarzenie współfinansowane przez Urząd Miasta Przasnysz.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)


« poprzednie 1 [ 2 ] 3 4 5 6 7 8 9 10 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.09 s.