Piątek, 17 listopad 2017
Pogoda na dziś:
temp. -1 °C
temp. odcz. -1 °C
wiatr 8 km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Klub Filmowy zaprasza (14 listopad 2017)

Zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Filmowego ALE NAKRĘCONE
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)DKK: Wszechświat kontra Alex Woods (14 listopad 2017)

Listopadowe spotkanie Klubu to  spotkanie z niezwykłą książką, która wzbudziła wiele pozytywnych emocji." Wszechświat kontra Alex Woods" Gavina Extence opublikowana nakładem Wydawnictwa Literackiego jest jedną z najlepszych książek ,które czytaliśmy i które trafiły na półki księgarskie w Polsce ostatnimi czasy.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)"Głosuj na wielbłąda!" - rusza kolejna edycja konkursu (14 listopad 2017)

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu "Głosuj na wielbłąda!"
Przasnysz po raz kolejny będzie zmagał się z innymi miastami o całodniowy pobyt żywego wielbłąda podczas Orszaku Trzech Króli!
+ czytaj dalej + wasze opinie (7)Rekrutacja do chóru na Orszak Trzech Króli (14 listopad 2017)

Do Orszaku Trzech Króli pozostało jeszcze sporo czasu, ale trzeba powoli przygotowywać się do tego wspaniałego wydarzenia!
Pani Anna Rafalska ogłasza reaktywację chóru na OTK 2018! Przyjmujemy każdego!
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Świętowanie niepodległości w Romanach-Seborach (14 listopad 2017)

Dzień przed oficjalnym świętem Niepodległości Polski w Szkole Podstawowej w Romanach-Seborach odbyła się z tej okazji szkolna uroczystość. Uczniowie klasy V, VI i VII uświetnili obchody programem artystycznym przygotowanym pod kierunkiem nauczyciela Rafała Czaplickiego.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Policjant z Przasnysza oraz funkcjonariusz Straży Granicznej zatrzymali nietrzeźwego sprawcę kolizji (13 listopad 2017)

Policjant z Przasnysza oraz funkcjonariusz Straży Granicznej zatrzymali nietrzeźwego 25-latka, który w Szymankach spowodował kolizję. Jak się ponadto okazało, 25-latek był poszukiwany do odbycia kary aresztu, za dokonane wcześniej kradzieże.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Znieważenie i Naruszenie nietykalności Policjantów w Przasnyszu (13 listopad 2017)

W piątek 10 listopada w godzinach nocnych na jednym z osiedli mieszkaniowych w Przasnyszu grupa młodych osób w wieku od 18 do 26 lat znieważyli i naruszyli nietykalność cielesną interweniujących policjantów.
+ czytaj dalej + wasze opinie (15)ŚWIĘTO SŁUŻBY CYWILNEJ W KPP PRZASNYSZU (13 listopad 2017)

W miniony piątek tj. 10 listopada w Komendzie Powiatowej Policji w Przasnyszu odbyły się uroczystość z okazji przypadającego 11 listopada Święta Służby Cywilnej.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Pierwsze kroki licealistów z Ciechanowa na Uczelni Lingwistyczno – Technicznej w Przasnyszu (13 listopad 2017)

Na początku listopada do Uczelni Lingwistyczno-Technicznej w Przasnyszu  przybyli uczniowie wraz z nauczycielami z Zespołu Szkół nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Przasnyska reprezentacja na Mistrzostwach Świata w Taekwon-do (13 listopad 2017)

Na największych zawodach w tym roku na świecie nie mogło zabraknąć naszej reprezentacji.  W Barclaycard Arena w Birmingham stanęło 1600 zawodników i zawodniczek, którzy toczyli rywalizację na 30 matach. Cała Reprezentacja Kraju ogółem zdobyła aż 22 miejsca medalowe, a warto również wspomnieć, że Kadra A finansowana jest w całości przez Polską Federację Taekwon-do .
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Spotkanie pt. „Przedsiębiorczym szlakiem” - zaproszenie (13 listopad 2017)

Z okazji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w dn. 15.11.2017 r. w godz. 12 – 14 dobędzie się spotkanie pt. „Przedsiębiorczym szlakiem”, na które serdecznie zapraszamy.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Święto Niepodległości i poświęcenie Grobu Poległych Żołnierzy w Węgrze (13 listopad 2017)

W sobotę, 11 listopada, gmina Czernice Borowe świętowała obchody Narodowego Święta Niepodległości, które odbyły się w miejscowości Węgra.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)"Królestwo Dobrych Manier" w SP nr 1 (13 listopad 2017)

W październiku, uczniowie klas drugich Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Przasnyszu, pod kierownictwem swoich wychowawczyń, przygotowały dla pierwszaków inscenizacje na temat znaczenia dobrych manier i właściwego zachowania w różnych sytuacjach.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Krzynowłoga Mała: Postępują prace przy hydroforni (13 listopad 2017)

Na tę inwestycję mieszkańcy gminy Krzynowłoga Mała czekali kilka lat. Wszystko jednak zmierza w dobrym kierunku. Od kilku tygodni postępują prace przy przebudowie hydroforni położonej w samej Krzynowłodze Małej – jedynej znajdującej się na terenie tej gminy.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)Przasnyskie Zaduszki - zaproszenie (12 listopad 2017)

Miejski Dom Kultury w Przasnyszu zaprasza na Przasnyskie Zaduszki
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Święto Niepodległości w Jednorożcu (12 listopad 2017)

Gmina Jednorożec, podobnie, jak miasto Przasnysz postanowiła zorganizować uroczystości związane ze Świętem Niepodległości dzień wcześniej, czyli 10 listopada. Odbyły się one na hali sportowej w budynku Zespołu Placówek Oświatowych.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Doprowadził do kolizji z dwoma samochodami ciężarowymi i odjechał z miejsca zdarzenia (11 listopad 2017)

Poszkodowani, poszukują świadków kolizji do której doszło 09.11.2017 ok godz 16.30 nieopodal stacji paliwowej Delfin na trasie Przasnysz - Chorzele. Sprawcą zdarzenia był kierujący ciągnikiem rolniczym z podwieszanym pługiem, który na łuku drogi prawdopodobnie zważając na rozmiary i prędkość maszyny, stracił panowanie nad pojazdem i uszkodził dość poważnie obydwa zestawy ciężarowe, po czym zbiegł z miejsca zdarzenia.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Pasowanie na przedszkolaka w Smerfowym Przedszkolu (11 listopad 2017)

Pierwszym, ważnym dniem w życiu dziecka, które po raz pierwszy we wrześniu przekroczyło próg przedszkola jest jego pasowanie na Przedszkolaka. Tego dnia maluch rozpoczyna pierwszy, przedszkolnym etap swojego życia.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Przasnyskie Obchody Święta Niepodległości (11 listopad 2017)

Minęło 99 lat od momentu, kiedy to Polska odzyskała niepodległość po 123 latach niewoli. 11 listopada w całym kraju upamiętniamy te chwile. W miejscowości Przasnysz uroczystości związane ze Świętem Niepodległości odbyły się w przeddzień i rozpoczęły uroczystą Mszą św. w intencji Ojczyzny odprawionej w Kościele Farnym.
+ czytaj dalej + wasze opinie (4)Ciekawe materiały edukacyjne trafiły do szkoły w Czernicach Borowych (10 listopad 2017)

9 listopada 2017 r. w Szkole Podstawowej im. Janiny Sieklickiej w Czernicach Borowych miała miejsce uroczystość przekazania materiałów edukacyjnych Instytutu Pamięci Narodowej dla uczniów i nauczycieli.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)


« poprzednie 1 [ 2 ] 3 4 5 6 7 8 9 10 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.18 s.