Czwartek, 20 lipiec 2017
Pogoda na dziś:
temp. 27 °C
temp. odcz. 28 °C
wiatr 10 km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
 
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

WYNIKI MATURALNE W LO IM. KEN SĄ NIEMAL IDEALNE! (14 lipiec 2017)

Maturzyści przasnyskiego Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej uzyskali zdawalność na poziomie 98%, co jest jedną z najlepszych not uzyskaną przez nich od kilku lat.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)Akcja "Kręci mnie bezpieczeństwo" na Ulicznym Kiermaszu Kultury w Krzynowłodze Małej (13 lipiec 2017)

W ramach kampanii MSWiA „Kręci mnie bezpieczeństwo” dla wszystkich uczestników kiermaszu policjanci ze współpracą z Urzędem Gminy Krzynowłoga Mała zorganizowali kącik bezpieczeństwa.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Czernice Borowe: Odsłonięcie wystawy autorstwa Janusza Wolniaka - zaproszenie (13 lipiec 2017)

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na odsłonięcie wystawy autorstwa Janusza Wolniaka pt. Życie Niezłomnego Żołnierza NSZ Czesława Czaplickiego "Rysia", które odbędzie się 22 lipca br. w dworze w Chojnowie
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Konkursowa prezentacja o kardynale A. Kakowskim (13 lipiec 2017)

Od wielu lat społeczność gminy Przasnysz dba o to, by pamięć o kardynale Aleksandrze Kakowskim nie zginęła wśród kolejnych pokoleń. Sprzyjają temu m.in. szkolne konkursy adresowane do uczniów w różnym wieku. Dzięki nim także najmłodsi mogą bardziej pamiętać o dokonaniach tego wielkiego syna Ziemi Przasnyskiej.
+ czytaj dalej + wasze opinie (8)Projekt „e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści" - zaproszenie (13 lipiec 2017)

Ekspansja nowych technologii oraz rosnące możliwości ich stosowania w różnych sytuacjach życiowych sprawiają, że rozwój umiejętności cyfrowych nabiera szczególnego znaczenia. Komputery, tablety, telefony komórkowe są dziś wszechobecne a sprawne posługiwanie się nimi może ułatwić nasze życie - tak zawodowe, jak i prywatne. Zakupy, płacenie rachunków, dostęp do materiałów edukacyjnych, oglądanie filmów czy słuchanie muzyki – to wszystko umożliwia internet. Ale aby z tego korzystać, trzeba wiedzieć, umieć i chcieć.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Inwentaryzacja zbiornika Łoje - 11-12.07.2017 r. (13 lipiec 2017)

W dniach 11-12 lipca na zalewie Łoje odbyła się zaplanowana przez Okręg Mazowiecki inwentaryzacja zbiornika.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)Festiwal Fabryka Światła - PROGRAM (12 lipiec 2017)

W dniach 9-10 września 2017 r. odbędzie się już 4. edycja Festiwalu Fabryka Światła organizowanego w Przasnyszu. Charakter projektu pozostaje niezmienny. Inspiracją dla realizatorów jest postać Stanisława Józefa Ostoja-Kotkowskiego oraz jego twórczość.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)WKU w Ostrołęce ogłasza nabór do różnych form służby wojskowej (12 lipiec 2017)

W Wojskowej Komendzie Uzupełnień w Ostrołęce trwa nabór do różnych form czynnej służby wojskowej.
Poszukiwani są ochotnicy bez wyszkolenia wojskowego zarówno mężczyźni jak i kobiety do czteromiesięcznej służby przygotowawczej, która rozpoczyna się we wrześniu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (4)Wakacje z Biblioteką w Jednorożcu - zaproszenie (12 lipiec 2017)

Gminna Biblioteka Publiczna w Jednorożcu zaprasza na wakacyjne zajęcia
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz news: Małgorzata Ostrowska – gwiazdą Ulicznego Kiermaszu Kultury (ZDJĘCIA) (11 lipiec 2017)

Gwiazdą wieczoru, Ulicznego Kiermaszu Kultury w Krzynowłodze Małej, była znana polska artystka, legenda polskiej sceny rockowej, czyli Małgorzata Ostrowska. Na jej koncert przybyło bardzo wielu mieszkańców z całego powiatu przasnyskiego i sąsiednich miejscowości.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Nasz news: Turniej Sołectw w Krzynowłodze Małej (ZDJĘCIA) (11 lipiec 2017)

W niedzielne popołudnie, 9 lipca podczas Ulicznego Kiermaszu Kultury, mieszkańcy gminy Krzynowłoga Mała, a dokładniej reprezentanci sołectw: Chmielonek, Cichowo, Krajewo Wielkie, a także Kaki – Mroczki, Marianowo, Ożumiech i Skierkowizna przystąpili do współzawodnictwa w Turnieju Sołectw.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz news: Uliczny Kiermasz Kultury w Krzynowłodze Małej (ZDJĘCIA) (11 lipiec 2017)

W minioną niedzielę, 9 lipca w miejscowości Krzynowłoga Mała zorganizowano Uliczny Kiermasz Kultury. Ten dzień obfitował w mnóstwo atrakcji, przygotowanych przez gminnych samorządowców wraz z przedstawicielami Biblioteki i licznymi sponsorami.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Wyjazdy teatralne - zaproszenie (10 lipiec 2017)

Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu zaprasza na kolejne wyjazdy teatralne! Tym razem coś dla miłośników opery i baletu. Terminy wyjazdów są dość odległe, ale bilety na takie wydarzenia trzeba rezerwować z dużym wyprzedzeniem.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Klub Filmowy zaprasza (10 lipiec 2017)


Zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Filmowego ALE NAKRĘCONE
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Krzysztof Bieńkowski promuje bezpieczeństwo – nad wodą (10 lipiec 2017)

W dniu 10.07.2017r. na strzeżonym kąpielisku KRUBIN położonym w odległości ok. 3km. od centrum miasta Ciechanowa w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” zainicjowanej przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Pana Mariusza Błaszczaka, zorganizowano pokazy dla dzieci z półkolonii PCK oddział w Ciechanowie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (5)Wakacyjne podróże w Miejskiej Bibliotece (10 lipiec 2017)

Rozpoczęliśmy drugi tydzień "Wakacji z Biblioteką". Uczestnicy zajęć podróżowali w dalekie i egzotyczne strony. Naszym przewodnikiem był Pan Andrzej Ciuba, który zabrał wszystkich do świata pełnego przygód.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Chorzele: I Otwarty Turniej Siatkówki - zaproszenie (10 lipiec 2017)

Ośrodek Upowszechniania Kultury w Chorzelach zaprasza na I Otwarty Turniej Siatkówki o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Chorzele
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Będzie inwentaryzacja zbiornika w miejscowości Łoje zwana odłowem kontrolnym (10 lipiec 2017)

Zarząd Okręgu Mazowieckiego opublikował odpowiedzi na wnioski z Walnych Zgromadzeń Sprawozdawczo-Wyborczych Kół. Z Koła PZW nr 70 w Przasnyszu na wniosek zebranych zgłoszone były 3 postulaty. Jeden z nich dotyczył zarybienia leszczem zalewu Łoje, a odpowiedzią okręgu po części jest inwentaryzacja zbiornika zwana odłowem kontrolnym.
+ czytaj dalej + wasze opinie (4)Krzynowłoga Mała: Bezpieczna pogadanka przed wakacjami (10 lipiec 2017)

Ostatniego dnia przed zakończeniem zajęć dydaktycznych uczniowie Szkoły Podstawowej w Ulatowie-Adamach spotkali się z policjantem, Dariuszem Piotrowskim, który jest dzielnicowym w gminie Krzynowłoga Mała. Temat rozmowy mógł być tylko jeden: bezpieczeństwo w trakcie wakacji.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)"naDęci Delikwenci" zadebiutowali w Przasnyszu (08 lipiec 2017)

W miniony czwartek na przasnyskim Rynku zadebiutowali "naDęci Delikwenci". Choć nie było tłumów fanów jak na koncercie sławnej gwiazdy, to i tak dali niezły popis, tym samym zdobywając nowych sympatyków.
+ czytaj dalej + wasze opinie (4)


« poprzednie 1 [ 2 ] 3 4 5 6 7 8 9 10 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.06 s.