Niedziela, 28 maj 2017
Pogoda na dziś:
temp. 20 °C
temp. odcz. 21 °C
wiatr 10 km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Wernisaż wystawy VI Ciechanów Wrzuć na luz i jeszcze plus (ZDJĘCIA) (23 maj 2017)

W dniu 18 maja 2017 roku w Muzeum Historycznym w Przasnyszu odbył się wernisaż wystawy fotografii "VI Ciechanów Wrzuć na luz i jeszcze plus".
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)XIII Spring Day w przasnyskim Gimnazjum (ZDJĘCIA) - aktualizacja (23 maj 2017)

19 maja w Publicznym Gimnazjum w Przasnyszu odbył się kolejny Spring Day. Przebiegał pod hasłem „Polska dziś i jutro". Na zaproszenie Pana Dyrektora Grzegorza Grabowskiego odpowiedzieli i zawitali do nas znamienici goście: p. Julia Pitera (PO), p. Jan Maria Jackowski (PiS), p. Mirosław Pampuch (Nowoczesna), p. Mirosław Maliszewski (PSL). Zaproszony ramienia Kukiz'15 p. Marek Jakubiak niestety w ostatniej chwili odwołał swój przyjazd.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)VII Rowerowy Dzień Dziecka - program (22 maj 2017)

Jak co roku AMK Rzemieślnik zaprasza dzieciaki na Rowerowy Dzień Dziecka. Będzie moc atrakcji i wspaniała zabawa. Zapraszamy
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Jednorożec: Warsztaty Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej - zaproszenie (22 maj 2017)

Ochotnicza Straż Pożarna w Jednorożcu zaprasza młodzież z Jednorożca na warsztaty Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Straciła prawo jazdy za prędkość (22 maj 2017)

W minionym tygodniu mieszkanka powiatu przasnyskiego straciła swoje uprawnienia. Za kierownicę wsiądzie dopiero po upływie 3 miesięcy. Policja przypomina o konsekwencjach brawurowej jazdy.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)Uroczystość Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego w parafii św. Wojciecha (22 maj 2017)

Tydzień po Pierwszej Komunii Świętej przyszedł czas w naszej parafii na Uroczystość Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego. Uczniowie klas piątych i czwartych, 21 maja na Mszach Świętych o godz. 10.30 i 12.30 samodzielnie wyznali swoją wiarę i przynależność do Kościoła. W sumie w tzw. Komunii Generalnej uczestniczyło 184 dzieci.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Klub Filmowy zaprasza (22 maj 2017)

Zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Filmowego ALE NAKRĘCONE
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Krzynowłoga Mała: Święto Ziemi – nie tylko od święta (22 maj 2017)

W połowie maja w Szkole Podstawowej w Romanach-Seborach odbyły się uroczystości związane z Dniem Ziemi – ekologicznym świętem tradycyjnie obchodzonym wiosną. Uczniowie przypomnieli z tej okazji wszystkim, że o Ziemię warto dbać… nie tylko od święta.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)MBP: Warsztaty z programowania dla dzieci (20 maj 2017)

Dobiegł końca cykl warsztatów z programowania pn. "... więc Koziołek mądra głowa". Filia nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Przasnyszu gościła różne grupy wiekowe (od 6 do 10 lat), które rozpoczęły przygodę z programowaniem na ogólnodostępnej aplikacji Scratch Junior. Zajęcia zostały również przeprowadzone w świetlicy szkolnej w Szkole Podstawowej nr 1.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Krasne: Obchody 100 lecia OSP w Zielonej - zaproszenie (19 maj 2017)

Gmina Krasne zaprasza na obchody 100 lecia OSP w Zielonej, które odbędą się 27 maja br.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Gimnazjaliści pamiętają o przyrodzie (19 maj 2017)

W ramach działań na rzecz środowiska naturalnego pod hasłem: „Myśleć globalnie, działać lokalnie” w Publicznym Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Przasnyszu przeprowadzone zostały pod kierunkiem p. Wiesławy Ciesielskiej akcje: Czyste środowisko, najlepsze uzdrowisko; Zacznij od siebie, okaż kulturę, chroń naturę; Świat zdobywamy, ale przyrodę zaśmiecamy.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz news: „Majowy Nordic Walking” w Przejmach (ZDJĘCIA) (19 maj 2017)

W niedzielne południe, 14 maja chętni mieszkańcy z powiatu przasnyskiego wzięli udział w imprezie plenerowej pod nazwą „Majowy Nordic Walking”, która została zorganizowana po raz kolejny przez Nadleśnictwo Przasnysz przy udziale Komendy Powiatowej Policji Przasnysz.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Z OSTATNIEJ CHWILI: Wypadek samochodu wojskowego (19 maj 2017)

W miejscowości Gładczyn (pow. pułtuski) doszło do wypadku samochodu terenowego z JW 5699 w Przasnyszu. Trzech żołnierzy zostało rannych.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)STOP PIRATOM DROGOWYM – USTAWA PODPISANA PRZEZ PREZYDENTA (19 maj 2017)

Prezydent RP Andrzej Duda podpisał 6 maja przygotowaną w Ministerstwie Sprawiedliwości ustawę, która zaostrza kary za przestępstwa w ruchu drogowym oraz wydłuża okres przedawnienia karalności wykroczeń. Ustawa wprowadza zmiany w Kodeksie karnym, Kodeksie wykroczeń, Kodeksie postępowania karnego, Kodeksie postępowania w sprawach o wykroczenia oraz w Prawie o ruchu drogowym. Regulacje wymierzone są w skrajnie nieodpowiedzialnych kierowców, którzy powodują śmierć i zniszczenia na polskich drogach, a ich ofiarami są niejednokrotnie dzieci.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)I Targi Rolnicze "Open Farm" - program (18 maj 2017)

Już w najbliższy weekend, 20 - 21 maja 2017 roku, w Sierakowie pod Przasnyszem odbędzie się I Edycja Targów Rolniczych "Open Farm" impreza zadedykowana wszystkim tym, którzy mają bezpośredni związek z rolnictwem i jego najbliższym otoczeniem, a więc rolników, właścicieli oraz zarządców gospodarstw wiejskich, uczniów szkół rolniczych, a także wszystkich zainteresowanych tą tematyką. To największe tego typu spotkanie na terenie Mazowsza!
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)Spotkanie organizacyjne dla uczestników Przasnyskiej Pielgrzymki Rowerowej na Jasną Górę (18 maj 2017)

W przyszłym tygodniu, w środę (24.05.2017r.), po Mszy Świętej o godz. 18.00 (tj. ok. godz. 19.00) w salce parafialnej Parafii św. Wojciecha w Przasnyszu (FARA) odbędzie się pierwsze spotkanie organizacyjne dla uczestników Przasnyskiej Pielgrzymki Rowerowej na Jasną Górę.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)VII Rowerowy Dzień Dziecka - zaproszenie (18 maj 2017)

Jak co roku AMK Rzemieślnik zaprasza dzieciaki na Rowerowy Dzień Dziecka. Będzie moc atrakcji i wspaniała zabawa. Zapraszamy
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Krzynowłoga Mała: Mateusz Jakub Kobyliński w finale konkursu biblijnego (18 maj 2017)

Tuż przed długim majowym weekendem w Ciachcinie koło Płocka odbył się finał XXIII Diecezjalnego Konkursu Biblijnego Szkół Podstawowych. Gminę Krzynowłoga Mała reprezentował Mateusz Jakub Kobyliński ze Szkoły Podstawowej w Krzynowłodze Małej, który w grupie wielu uczestników zajął dobre siódme miejsce.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)"Słodka krew" w Przasnyszu- oddaj krew, podaruj słodycze dzieciom (18 maj 2017)

ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI „SŁODKA KREW”, KTÓRĄ ORGANIZUJEMY TAKŻE W PRZASNYSZU!

W piątek, (19.05.2017) w ramach możliwości oddania krwi w specjalnym ambulansie, który będzie stał na przasnyskim rynku, zostanie również przeprowadzona zbiórki słodyczy otrzymywanych za oddanie krwi, w ramach akcji "Słodka Krew".
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Konferencje naukowe "Postaw na słońce" w Jednorożcu - zaproszenie (18 maj 2017)

Grupa projektowa "Promyki Jednorożca" wraz z opiekunem mgr Urszulą Milewską zapraszają wszystkich zainteresowanych na konferencje naukowe przygotowane w ramach realizacji edukacyjnego projektu badawczego "Postaw na słońce", które odbędą się 24 i 29 maja w Jednorożcu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)


« poprzednie 1 [ 2 ] 3 4 5 6 7 8 9 10 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.07 s.