Piątek, 15 luty 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
Wypadek motoroweru i dwóch samochodów osobowych w Przasnyszu
Źródło : KP PSP Przasnysz, (11 luty 2019)
Rozmiar tekstu: A A A

10 lutego bieżącego roku około godz. 13:05 doszło do wypadku, w którym udział brał motorower i dwa samochody osobowe w  Przasnyszu na skrzyżowaniu dróg ul. Aleja Wojska Polskiego i ul. Żwirki i Wigury.

Po przybyciu straży pożarnej zastano dwa samochody osobowe oraz motorower po zdarzaniu drogowym. Mężczyzna podróżujący motorowerem leżał na chodniku bez kasku, był przytomny z otarciami twarzy i uskarżał się na ból lewej kończyny dolnej. Pozostałe osoby biorące udział w wypadku (3 mężczyzn) samodzielnie opuściły pojazdy przed przybyciem służb ratowniczych i nie uskarżały się na żadne dolegliwości.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania elektrycznego w uszkodzonych pojazdach oraz udzieleniu poszkodowanemu mężczyźnie kwalifikowanej pierwszej pomocy. Strażacy udzielili wsparcia psychicznego, założyli kołnierz ortopedyczny w celu stabilizacji odcinka szyjnego kręgosłupa, zaopatrzyli ranę na twarzy oraz przeprowadzili badanie urazowe stwierdzając złamanie otwarte lewej kończyny.

W trakcie działań na miejsce zdarzenia przybył zespół ratownictwa medycznego, który wsparł działania, zaopatrzył oraz unieruchomił złamaną kończynę. Poszkodowany motorowerzysta został przetransportowany do szpitala.

Na potrzeby działań ratowniczych zamknięty był ruch drogowy na ulicy Alei Wojska Polskiego oraz wyłączony był z ruchu jeden pas jedni na ulicy Żwirki i Wigury.

W wyniku wypadku całkowitemu zniszczeniu uległ motorower Toros, w  samochodach Opel Vivaro i Seat Toledo uszkodzeniu uległy przednie część karoserii.

Działania prowadziła Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Przasnysza.
skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:


Brak Waszych opinii do tego artykułu.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.