Piątek, 15 luty 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
Kolizja samochodu osobowego w miejscowości Golany
Źródło : KP PSP Przasnysz, (11 luty 2019)
Rozmiar tekstu: A A A

W dniu 10 lutego 2019 r. około godz. 7:35 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Przasnyszu  wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym samochodu osobowego na drodze wojewódzkiej w miejscowości Golany na trasie Przasnysz - Ciechanów.

W chwili przybycia straży pożarnej pojazd Volkswagen Caddy znajdował się w przydrożnym rowie po prawej stronie jezdni w kierunku Ciechanowa. Dwie osoby podróżujące pojazdem (kobieta i mężczyzna) znajdowały się poza autem i nie uskarżały się na żadne dolegliwości.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu instalacji elektrycznej w uszkodzonym pojeździe oraz wyciągnięciu samochodu w bezpieczne miejsce przy użyciu wyciągarki.

Podczas prowadzonych działań ruch na drodze wojewódzkiej nr 617 odbywał się wahadłowo.

W wyniku wypadku zniszczeniu uległ przód samochodu VW Caddy.

Działania ratownicze prowadziła Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Przasnysza.
skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:
abc Data: 11 luty 2019, 13:02
Na  trasie  Przasnysz - Ciechanów ,  nie  brakuje  wariatów  za  kierownicą ,  tam  powinna  policja  często  kontrolować  drogę , oj  na  rozdawali   by  mandatów  debilom -


ePrzasnysz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii internautów. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, obraźliwe, wulgarne, naruszające zasady współżycia społecznego albo naruszające prawa ePrzasnysz.pl lub innych podmiotów może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.