Piątek, 15 luty 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
Wypadek samochodu osobowego w miejscowości Zaręby
Źródło : KP PSP Przasnysz, (22 styczeń 2019)
Rozmiar tekstu: A A A

21 stycznia bieżącego roku około godz. 11:55 doszło do wypadku samochodu osobowego na drodze wojewódzkiej w miejscowości Zaręby.

W chwili przybycia straży pożarnej, pojazd Opel Astra po uderzeniu w płot posesji znajdował się poza jezdnią. Samochodem podróżowała kobieta będąca w ciąży oraz 10 letnie dziecko, opuścili pojazd o własnych siłach przed przyjazdem służb ratowniczych. Kobieta nie uskarżała się na żadne dolegliwości, natomiast chłopiec narzekał na ból w klatce piersiowej.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli instalację elektryczną i gazową w uszkodzonym aucie oraz udzielili kwalifikowaną pierwszą pomoc dziecku (stabilizacja odcinka szyjnego kręgosłupa przy użyciu kołnierza ortopedycznego, zapewnienie komfortu termicznego i wsparcie psychiczne.)

Przybyły na miejsce zdarzenia zespół ratownictwa medycznego zabrał dwie osoby poszkodowane do szpitala w celu dokładnego przebadania.

Podczas działań ratowniczych ruch drogowy na drodze wojewódzkiej nr 614 odbywał się wahadłowo jednym pasem jezdni.

W wyniku wypadku zniszczeniu uległ przód samochodu osobowego Opel Astra oraz brama i część ogrodzenia w prywatnej posesji.

Działania ratownicze prowadziła Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Przasnysza i Ochotnicza Straż Pożarna KSRG Zaręby.
skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:


Brak Waszych opinii do tego artykułu.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.