Wtorek, 19 marzec 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
Przasnyscy policjanci pomogli 5 bezdomnym mężczyznom
Źródło : KPP Przasnysz, (11 styczeń 2019)
Rozmiar tekstu: A A A

Dzięki zainteresowaniu i zdecydowanej postawie kierującego oraz skutecznej interwencji przasnyskich policjantów nie doszło minionej nocy do potrącenia pieszego idącego drogą k 57 w Mchowie gm. Przasnysz. Ponadto policjanci zapewnili bezpieczne schronienie 5 bezdomnym mężczyznom koczującym w miejscu zagrażającym ich bezpieczeństwu.

Wczoraj (10.01.2019) około godz. 19:00 oficer dyżurny przasnyskiej Komendy otrzymał informację od mężczyzny przejeżdżającego drogą k 57, o idącym środkiem jezdni w Mchowie mężczyźnie stwarzającym zagrożenie własnego bezpieczeństwa i bezpieczeństwa innych uczestników ruchu drogowego. Na miejscu policjanci potwierdzili zgłoszenie, a w rozmowie z pieszym ustalili, że jest osobą bezdomną.
Z uwagi na obniżająca się temperaturę powietrza, zaproponowali bezdomnemu umieszczenie w Mazowieckim Centrum Pomocy Bliźniemu w Turowie. Mężczyzna zaakceptował propozycje policjantów.

Ponadto policjanci dokonali w Mchowie sprawdzenia opuszczonego budynku gospodarczego, gdzie często widywane są osoby bezdomne. W budynku funkcjonariusze zastali 4 bezdomnych mężczyzn, którym również zaproponowali dowiezienie do MCPB w Turowie, tylko 2 mężczyzn po naleganiach policjantów zdecydowało się na pobyt w ośrodku zapewniającym bezpieczne warunki bezdomnym. Po odwiezieniu 3 mężczyzn do ośrodka w Turowie policjanci powrócili do patrolowania ulic.

Z uwagi na systematyczny spadek temperatury powietrza policjanci około godz. 22:00 ponownie pojechali do Mchowa do bezdomnych, którzy pozostali w prowizorycznym schronieniu. Po długich namowach bezdomni zgodzili się na odwiezienie ich przez policjantów do MCPB w Turowie.REAGUJMY.

NIE BĄDŹMY OBOJĘTNI.

INFORMUJMY O ZAGROŻENIACH, DZWONIĄC NA NUMER ALARMOWY 112

skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:
banda tanda Data: 11 styczeń 2019, 20:10
Przasnyscy policjanci pomogli 5 ludziom. Super. Po to są. Od ilu lat?


ePrzasnysz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii internautów. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, obraźliwe, wulgarne, naruszające zasady współżycia społecznego albo naruszające prawa ePrzasnysz.pl lub innych podmiotów może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.