Wtorek, 19 marzec 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
Mieszkańcy północnej części powiatu przasnyskiego już za chwilę skorzystają z nowej przeprawy mostowej
Źródło : Starostwo Powiatowe w Przasnyszu, (16 grudzień 2018)
Rozmiar tekstu: A A A

Już od 20 grudnia 2018 r. mieszkańcy Zarąb, Mącic oraz okolicznych miejscowości będą mogli korzystać z przebudowanej przeprawy mostowej na kanale Omulew - Płodownica, w ciągu drogi powiatowej nr 3208W. Gotowa jest już płyta mostu, a w najbliższych dniach zostanie położna nowa nawierzchnia asfaltowa. Mieszkańcy i radni gminy Chorzele prosili nowego starostę o interwencję w sprawie przeciągającej się budowy.

Projekt pn. „Przebudowa mostu na kanale Omulew - Płodownica i dojazdów w ciągu drogi powiatowej nr 3208W (Wielbark) – gr. woj. Zaręby na odcinku od km 10+150 do km 11+140” został zrealizowany w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa, rozbudowa DP 3208W (Wielbark) – gr. woj. Zaręby, w tym przebudowa mostu na kanale Orzyc - Omulew”.

Inwestycja polegała na podniesieniu nośności mostu do kl. B, czyli do 40 ton, przebudowaniu, wzmocnieniu i pogrubieniu płyty pomostu, umieszczeniu kap chodnikowych, wykonanie korytek ściekowych i skarpowych, umocnieniu skarp, zamontowaniu barier ochronnych, zabezpieczeniu antykorozyjnym powierzchni betonowych i powierzchni stalowych. Ponadto przebudowano dojazdy do mostu.
skrót wiadomości
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.