Wtorek, 19 marzec 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
Pożar budynku gospodarczego w miejscowości Fijałkowo
Źródło : KP PSP Przasnysz, (07 grudzień 2018)
Rozmiar tekstu: A A A

8 grudnia bieżącego roku około godz. 09:50 doszło do pożaru budynku gospodarczego w miejscowości Fijałkowo gm. Przasnysz.

W chwili przyjazdu jednostek ochrony przeciwpożarowej pożarem objęty był drewniany budynek gospodarczy kryty eternitem. Zagrożona była część budynku w której znajdowało się drewno opałowe i węgiel kamienny.

Strażacy po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i dokonaniu rozpoznania przystąpili do gaszenia pożaru podając trzy prądy gaśnicze wody w natarciu na pożar oraz jednego prądu wody w obronie na drewno opałowe i węgiel kamienny. Ratownicy pracowali w aparatach ochrony dróg oddechowych.

Po ugaszeniu widocznych płomieni dokonano rozbiórkę szopy oraz zdemontowano nadpalone elementy konstrukcyjne budynku. Pogorzelisko przelano środkiem gaśniczym likwidując zarzewia ognia.

W wyniku pożaru spaleniu uległo ¾ budynku gospodarczego.

W działaniach ratowniczo - gaśniczych uczestniczyły: Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Przasnysza, Ochotnicze Straże Pożarne: Bogate, Dobrzankowo, Leszno.
skrót wiadomości
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.