Piątek, 22 luty 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
Obchody 100-lecia Niepodległości Polski w Bajkowym Przedszkolu
(14 listopad 2018)
Rozmiar tekstu: A A A

Dnia 9 listopada 2018r. w Bajkowym Przedszkolu odbyła się uroczysta akademia z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

ZOBACZ ZDJĘCIA


W obecności zaproszonych gości- Żołnierzy z 2. Ośrodka Radioelektronicznego w Przasnyszu, przedszkolaki zaprezentowały swój program artystyczny przygotowany specjalnie na tą okazję. Dzieci recytowały patriotyczne wiersze, tańczyły i  śpiewały piosenki. Na koniec na komendę „Baczność- do hymnu” wszyscy odśpiewali uroczyście Hymn Polski.

Następnie zaproszeni goście opowiedzieli dzieciom o Polsce Niepodległej, o trudnej i ważnej pracy żołnierzy dla Ojczyzny. Zaprezentowali różne elementy umundurowania i wyposażenia wojska, które dzieci oglądały z wielkim zainteresowaniem.

Jubileusz 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości stał się niezapomnianym dniem w naszym przedszkolu.
Głównym celem uroczystości było rozwijanie poczucia przynależności „Małych Polaków” do społeczności patriotycznej oraz kształtowanie prawidłowych postaw wobec Ojczyzny.
skrót wiadomości
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.04 s.