Poniedziałek, 21 styczeń 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
Pożar dwóch budynków inwentarskich w miejscowości Rzodkiewnica
Źródło : KP PSP Przasnysz, (03 listopad 2018)
Rozmiar tekstu: A A A

2 listopada bieżącego roku około godz. 04:35 doszło do pożaru siana i słomy w dwóch budynkach inwentarskich w miejscowości Rzodkiewnica gm. Chorzele.

W chwili przyjazdu straży pożarnej, pożarem objęty był murowany budynek gospodarczy kryty eternitem oraz drewniana stodoła. Obiekty oddalone były od siebie ok. 25 metrów.

Strażacy po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, dokonaniu rozpoznania, oświetleniu terenu akcji i odłączeniu zasilania elektrycznego w jednym z budynków przystąpili do gaszenia pożaru. Na źródło ognia podano trzy prądy gaśnicze wody w natarciu. Ratownicy pracowali w aparatach ochrony dróg oddechowych.

Zaopatrzenie wodne zorganizowano z hydrantu znajdującego się przy posesji. Dalsze czynności polegały na przeprowadzeniu prac rozbiórkowych w postaci usunięcia fragmentu połaci dachu, wycięciu części więźby dachowej oraz rozbiórce stropu wykonanego z drewnianych belek nad jednym z pomieszczeń w budynku gospodarczym. Siano i słomę usunięto na zewnątrz budynku i przelano wodą. Po oddymieniu i przewietrzeniu pomieszczeń zakończono działania.

W wyniku pożaru częściowemu spaleniu uległy 2 budynki inwentarskie oraz znajdująca się w nich słoma i siano.

W działaniach ratowniczo-gaśniczych uczestniczyły: Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Przasnysza, Ochotnicze Straże Pożarne: Budki, Chorzele, Krukowo, Rzodkiewnica i Zaręby.
skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:


Brak Waszych opinii do tego artykułu.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.