Poniedziałek, 21 styczeń 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
Nasz News: Bal Wszystkich Świętych (ZDJĘCIA)
(02 listopad 2018)
Rozmiar tekstu: A A A

Po raz kolejny fundacja Scalam wraz z wolontariuszami Dekanatu Przasnyskiego i parafią św. Wojciecha w Przasnyszu zorganizowali Bal Wszystkich Świętych. To dopiero piąta edycja, a uczestników wciąż przybywa. Wzięło w nim udział około 60 osób.

ZOBACZ ZDJĘCIA


Bal poprzedziła modlitwa w kościele Farnym, gdzie dzieci i młodzież wspólnie zmówili Różaniec, a następnie pobłyskującym kolorowymi światełkami korowodem przemaszerowali pod pomnik św. Stanisława Kostki, a następnie ze śpiewem na ustach przeszli do Szkoły Podstawowej nr 2 w Przasnyszu. Zebrane dzieci przywitał Andrzej Dołęga, prezes Fundacji Scalam i zaprosił do wspólnej zabawy, którą prowadziła formacja Dreams Squad.

Każde dziecko mogło się zaprezentować i tym samym wziąć udział w konkursie na najlepszy kostium świętego. Dla rodziców jak co roku czekał konkurs na najsmaczniejsze danie z dyni.
skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:


Brak Waszych opinii do tego artykułu.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.