Poniedziałek, 21 styczeń 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
Nasz News: Bal Jesieni w smerfowym przedszkolu (ZDJĘCIA)
(02 listopad 2018)
Rozmiar tekstu: A A A

W językowym przedszkolu „The Academy of Smurf” w Przasnyszu świat zamigotał tysiącem kolorów jesieni. Stało się to za sprawą dzieci, które uczestniczyły w dorocznym Balu Jesieni.

ZOBACZ ZDJĘCIA


Wśród gości pojawiły się wesołe dynie, zabawne marchewki, kolorowe jagody oraz inne warzywa i owoce. Razem z rudymi liskami, mądrymi sówkami, zajączkami i innymi zwierzątkami przybyły także panie Jesień i towarzyszący im panowie.

Każdy gość został powitamy i zaproszony do wspólnej zabawy nie tylko przy muzyce. Jak to na balu bywa i tu wybrano Króla i Królową.

Pomiędzy licznymi zabawami dzieci poznały również jesienne barwy i skarby tej kolorowej pory roku. To był wspaniały dzień, który na długo zostanie w pamięci przedszkolaków.

skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:


Brak Waszych opinii do tego artykułu.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.