Wtorek, 22 styczeń 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
"Doktor Żywago" w Filharmonii Podlaskiej - relacja MBP
Źródło : MBP w Przasnyszu, (16 październik 2018)
Rozmiar tekstu: A A A

13 października 2018 r. ponownie Miejska Biblioteka Publiczna odwiedziła ze swoimi czytelnikami Filharmonię Podlaską. Tym razem był to wyjazd na spektakl pt."Doktor Żywago" według dzieła Borysa Pasternaka - epickiej opowieści o miłości niemożliwej z historią Sowieckiej Rosji w tle.

W istocie spektakl to wielkie wyznanie miłości – aktualne bez względu na czasy i miejsce.
Teatr przywitał nas pięknymi wnętrzami, przestrzenią i dobrym, nowoczesnym  stylem. Adaptacja powieści, zrealizowana z dużym rozmachem, zrobiła na nas wszystkich ogromne wrażenie: począwszy od gry aktorskiej, kończąc na wspaniałej scenografii.

Uczestnicy wyjazdu byli zachwyceni zarówno miejscem, jak i przedstawieniem. Dla nas to tylko potwierdzenie, że nadal warto organizować wyprawy na takie wspaniałe kulturalne uczty - chętnych nie brakuje!
skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:


Brak Waszych opinii do tego artykułu.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.