Wtorek, 22 styczeń 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
Muzeum Historyczne prosi o udostępnienie pamiątek
(16 październik 2018)
Rozmiar tekstu: A A A

W związku z przygotowywaną wystawą z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę - Muzeum Historyczne w Przasnyszu prosi o udostępnianie pamiątek związanych z procesem odzyskiwania i utrwalania przez Polskę niepodległości w latach 1914-1921.

Jeżeli ktoś z Państwa rodziny brał udział w I wojnie światowej; był członkiem POW, Armii Polskiej we Francji, Korpusów Polskich w Rosji lub w jakikolwiek inny sposób uczestniczył w wydarzeniach związanych z odzyskiwaniem i utrwalaniem niepodległości Polski w latach 1914-1921 prosimy o zgłaszanie się do Muzeum Historycznego w Przasnyszu ul. Rynek 1 lub o kontakt mailowy: edukacja1@muzeumprzasnysz.pl
Serdecznie dziękujemy za pomoc!
skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:
Data: 17 październik 2018, 06:39
jaki cennik  ? bo rozumiem że chyba nie za darmo


ePrzasnysz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii internautów. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, obraźliwe, wulgarne, naruszające zasady współżycia społecznego albo naruszające prawa ePrzasnysz.pl lub innych podmiotów może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.