Wtorek, 22 styczeń 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
Z ostatniej chwili: Interwencja Straży Pożarnej w Żabce
(15 październik 2018)
Rozmiar tekstu: A A A

fot. eprzasnysz.pl
W dniu dzisiejszym, 15 października 2018 r., ok. godziny 16.00 słuzby ratownicze zostały wezwane do sklepu Żabka przy ul. Żwirki i Wigury w Przasnyszu.
Powodem wezwania były kłęby dymu wydobywające się z zaplecza sklepu.

ZOBACZ ZDJĘCIA


Dymu faktycznie było dużo, ale żadnych poważnych strat nie ma. Powodem interwencji było zwarcie instalacji elektrycznej w lampce, od której zajęła się stojąca w pobliżu skrzynka.

- W chwili przyjazdu straży pożarnej, pożarem objęte były skrzynki plastikowe w pomieszczeniu magazynowym sklepu. Wszystkie osoby znajdujące się w sklepie opuściły budynek przed przybyciem jednostki ochrony przeciwpożarowej.  Żadna z osób nie uskarżała się na dolegliwości.

Strażacy po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, dokonaniu rozpoznania i odłączeniu zasilania elektrycznego w budynku przystąpili do gaszenia pożaru. Na źródło ognia podano jeden prąd gaśniczy wody w natarciu. Ratownicy pracowali w aparatach ochrony dróg oddechowych.

W dalszej kolejności działań przystąpiono do przewietrzenia wszystkich pomieszczeń przy użyciu wentylatora oddymiającego. Wykorzystując kamerę termowizyjną sprawdzono obiekt czy nie występują ukryte zarzewia ognia.

W wyniku pożaru spaleniu uległa lampa oświetleniowa i skrzynki po piwie.  Zabrudzeniu uległy ściany sklepu  w pomieszczeniu magazynowym.

Działania ratowniczo-gaśnicze prowadziła Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Przasnysza. - opisuje KP PSP Przasnysz
skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:
Strażak Data: 15 październik 2018, 20:34
Piękny ten man 8 tysieczny😍


ePrzasnysz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii internautów. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, obraźliwe, wulgarne, naruszające zasady współżycia społecznego albo naruszające prawa ePrzasnysz.pl lub innych podmiotów może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.