Poniedziałek, 18 luty 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
"Czyste Powietrze" w powiecie przasnyskim - zaproszenie na spotkania
(12 październik 2018)
Rozmiar tekstu: A A A

Zapraszamy na kolejny cykl spotkań w gminach dotyczący realizacji Programu priorytetowego „Czyste Powietrze”. Spotkania z mieszkańcami będą prowadzone na terenie całego kraju. Resort środowiska chce poinformować jak prawidłowo ubiegać się o dofinansowanie na termomodernizację budynku oraz wymianę przestarzałych źródeł ciepła.


Jednorożec 15.10.2018 godz. 18:00 - Remiza OSP w Jednorożcu

Bogate 18.10.2018 godz. 18:00 - Gminna Biblioteka Publiczna w Bogatem

Przasnysz 18.10.2018 godz. 18:00 - Miejski Dom Kultury w Przasnyszu
Podstawowym celem Programu priorytetowego „Czyste Powietrze” jest poprawa efektywności energetycznej istniejących zasobów mieszkalnych budownictwa jednorodzinnego oraz zdecydowane zmniejszenie emisji zanieczyszczeń do atmosfery z funkcjonujących i nowo budowanych jednorodzinnych budynków mieszkalnych.
skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:
jack Data: 12 październik 2018, 17:05
Czyste powietrze? To jakaś kpina. Zabiegacie o to, aby kominy nie zatruwały wam powietrza, gdy tymczasem na pola lane są substancje, które cuchną  tak obrzydliwie, że nie da się wytrzymać. Weźcie się za tych pseudo rolników, którzy zatruwają życie mieszkańcom Przasnysza. W czwartek tj. 11.10 br. za Cpn Orlen niejaki p. Olechowski wylał na pole obrzydliwie cuchnącą kiszonę, która nie tylko obrzydliwie śmierdziała, ale aż dusiła w gardle w całej okolicy. Następnego dnia na osiedlu Starzyńskiego wzdłuż ul. Żwirki i Wigury jest to samo. Rozklejacie swoje kandydatury wyborcze i liczycie, że głupi lud na was zagłosuje. Zacznijcie coś w końcu robić, jest tyle spraw do załatwienia. Ruszcie swoje tylne części ciała z waszych stołków, bo wam niedługo do nich po przyrastają. Zróbcie coś z tym smrodem a mieszkańcy to na pewno docenią.
Anna Data: 14 październik 2018, 09:20
Przyłączcie nasze domy do ogrzewania miejskiego i będzie po kłopocie. Ludzie nie będą wtedy posiadać pieców i nie będą palić śmieci i byle jakiego opału ! Szkoda pieniędzy na takie durne dyskusje ! Ludzie nie są tacy głupi , tylko są biedni , to władza żle rządzi !
Karol Data: 14 październik 2018, 09:24
Trzeba podszkolić tych , co nami rządzą , niech załatwią dofinansowanie i przyłączą całe miasto do ogrzewania miejskiego lub TANIEGO gazowego .Dajcie ludziom spokój i się nie ośmieszajcie .


ePrzasnysz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii internautów. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, obraźliwe, wulgarne, naruszające zasady współżycia społecznego albo naruszające prawa ePrzasnysz.pl lub innych podmiotów może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.