Poniedziałek, 18 luty 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
Komunikat w sprawie utrudnień w ruchu drogowym
Źródło : AMK Rzemieślnik/fb, (12 październik 2018)
Rozmiar tekstu: A A A

W dniu 13 października 2018 r. (sobota) na terenie Miasta Przasnysz i Gminy Czernice Borowe przeprowadzona będzie impreza sportowa pn. „RAJDOWE KRYTERIUM ORLIKA 2018”. Organizatorem wydarzenia jest Auto Moto Klub „Rzemieślnik”.

START: godz. 12:35 - Targowica Miejska w Przasnyszu
META: godz. 20:00 - ul. Orlika (przy Szkole Podstawowej nr 3)

W związku z imprezą wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym. Na czas przeprowadzenia prób sprawnościowych jazdy samochodem ulice zostaną zamknięta dla ruchu drogowego.

Harmonogram rajdu na terenie miasta przedstawia się następująco:
- od 12:00 do 18:00 droga Toki - Dzielin oraz Jabłonowo - Wyderka,
- 12:20 zamknięta zostanie droga Czernice Borowe-Chrostowo od skrzyżowania w kierunku Jabłonowa, o godz. 13:20 na trasę wyrusza pierwsza załoga.
- od godz. 16:00 do godz. 21:00 zostanie wyłączona z ruchu ul. Orlika na odcinku od ronda w kierunku ul. Baranowskiej oraz ul. Sadowa od bramy ciepłowni do ul. Orlika

W związku z powyższym należy liczyć się ze wzmożonym ruchem drogowym na w/w odcinkach ulic. Szczególną uwagę należy zwrócić na dzieci i osoby starsze. Prosimy o zachowanie ostrożności i wyrozumiałość. Serdecznie zapraszamy do kibicowania uczestnikom.

Auto Moto Klub „Rzemieślnik”
skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:
sprawiedliwy Data: 12 październik 2018, 23:11
wszystkie rajdy biegi itp. powinny odbywać się tak aby nie utrudniać życia innym DEMOKRACJA
Monia Data: 13 październik 2018, 20:39
Dlatego pewnie nie było,,KORONY ZIEMI PRZASNYSKIEJ,,bo biegają to przeszkadzają.Piją przeszkadzają a może tak na bezludną wyspę Pana wysłać?


ePrzasnysz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii internautów. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, obraźliwe, wulgarne, naruszające zasady współżycia społecznego albo naruszające prawa ePrzasnysz.pl lub innych podmiotów może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.