Poniedziałek, 18 luty 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
Biblioteczna Kawiarenka językowa
Źródło : MBP, (11 październik 2018)
Rozmiar tekstu: A A A

Wtorkowe popołudnie w Miejskiej Bibliotece Publicznej rozbrzmiewało opowieściami z różnych stron świata. Odwiedzili nas: Aidai - wolontariuszka z Kirgistanu i Teo - wolontariusz z Brazylii  przebywający w Przasnyszu w ramach projektu AIESEC GLOBAL PEACE.

Podczas pobytu w naszym mieście Aidai i Teo przeprowadzają zajęcia z uczniami Zespołu Szkół Powiatowych. W naszej bibliotece odbyły się warsztaty otwarte, dla wszystkich chętnych, podczas których dowiedzieliśmy się wiele o historii, geografii, ludziach i specyfice tych dwóch, bardzo dla nas egzotycznych, krajów.

Aidai i Teo chętnie odpowiadali na nasze pytania. Wartością dodatkową warsztatów był to, iż były one prowadzone w języku angielskim. Była to więc okazja do sprawdzenia swoich umiejętności zarówno w rozumieniu, jak i posługiwaniu się tym językiem.

W planach mamy cykliczną (raz w miesiącu) organizację spotkań w ramach "Kawiarenki językowej". Chcemy, aby to była okazja do rozmów w obcych językach i - dla chętnych - sprawdzenia i szlifowania swoich umiejętności na  tym polu. Zapraszamy!

Za pomoc w organizacji wczorajszego popołudnia serdecznie dziękujemy Paniom Magdalenie Prekiel i Joannie Ciesielskiej-Lipce  nauczycielkom języka angielskiego w Zespole Szkół Powiatowych im. mjra H. Sucharskiego w Przasnyszu.
skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:


Brak Waszych opinii do tego artykułu.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.