Poniedziałek, 18 luty 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
Pożar budynku gospodarczego w miejscowości Ulatowo Pogorzel
Źródło : KP PSP Przasnysz, (22 wrzesień 2018)
Rozmiar tekstu: A A A

21 września bieżącego roku około godz. 20:55 doszło do pożaru budynku gospodarczego w miejscowości Ulatowo Pogorzel gm. Jednorożec.

W chwili przyjazdu straży pożarnej, paliła się tylna część oraz wnętrze drewnianego budynku gospodarczego znajdującego się na dwóch oddzielnych posesjach.

Strażacy po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i dokonaniu rozpoznania przystąpili do gaszenia pożaru podając dwa prądy gaśnicze w natarciu na palący się budynek oraz podaniu dwóch prądów wody w obronie na sąsiednie domy jednorodzinne. Ratownicy pracowali w aparatach ochrony dróg oddechowych.

W międzyczasie strażacy wynieśli z budynku gospodarczego stare meble drewniane oraz dokładnie przeszukali pogorzelisko. Nie znaleziono żadnych osób.

Podczas prowadzonych działań ratowniczo-gaśniczych ruch na drodze powiatowej odbywał się wahadłowo jednym pasem jezdni.

W wyniku pożaru spaleniu uległa cała tylna część oraz wnętrze drewnianego budynku gospodarczego (stare meble, drewno zgromadzone na opał).

W działaniach ratowniczo-gaśniczych uczestniczyły: Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Przasnysza, Ochotnicze Straże Pożarne KSRG: Ulatowo Pogorzel i Jednorożec.
skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:


Brak Waszych opinii do tego artykułu.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.