Środa, 20 luty 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
Waldemar Trochimiuk zastępcą Grzegorza Grabowskiego ?
(20 wrzesień 2018)
Rozmiar tekstu: A A A

Dzisiaj dotarła do mnie informacja, że po wyborach mam zostać zastępcą burmistrza Grzegorza Grabowskiego. - informuje na swoim fanpage'u Waldemar Trochimiuk obecny Burmistrz Miasta Przasnysz i kandydat do Rady Powiatu Przasnyskiego

- Trochę mnie to rozśmieszyło, ale... Nie rozśmieszyło mnie oczywiście to, że Grzegorz Grabowski zostanie burmistrzem, gdyż uważam ten wybór za bardzo dobry dla naszego Miasta.

Drodzy Państwo. Po 12 latach pracy na stanowisku burmistrza Przasnysza, nie ma dla mnie miejsca pracy w Urzędzie Miasta. Ja w Urzędzie mogę być tylko Burmistrzem. A jak Państwo wiecie, nie będę kandydował na to zaszczytne stanowisko.

W związku z tym, z całą odpowiedzialnością informuję, że nie będę zastępcą burmistrza Przasnysza, żadnego z kandydatów, ani w najbliższej, ani w żadnej następnej kadencji.

Pozdrawiam wszystkich mieszkańców Przasnysza i życzę dobrego wyboru. Zarówno do władz miejskich jak i powiatowych.
- czytamy dalej
skrót wiadomości
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.