Poniedziałek, 21 styczeń 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
Połknął torebkę z marihuaną?
Źródło : KPP Przasnysz, (13 wrzesień 2018)
Rozmiar tekstu: A A A

We wtorek 11 września br. podczas pobytu w szkole 17 letni uczeń połknął torebkę foliową. Poinformował, że w torebce był susz marihuany.

W Przasnyszu 11 września br. około godz.15:45 dyrektor ZSP w Przasnyszu powiadomił, że w obecności jego i innego pracownika szkoły, 17 letni uczeń połknął torebkę foliową z zawartością jakiegoś suszu. Uczeń oświadczył, że w torebce znajdowało się 0,5 g suszu marihuany. 17 latek stwierdził, że zrobił to aby uniknąć odpowiedzialności karnej. W szpitalu zespół medyczny podjął bezskuteczną próbę usunięcia połkniętej torebki.

Aktualnie trwają policyjne czynności w kierunku ustalenia, czy susz połknięty przez 17 latka był środkiem zabronionym.
skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:
mxwzl3 Data: 14 wrzesień 2018, 05:46
I to jest cała paranoja naszego prawa. Jeśli ktoś ma przy sobie zioło, to go od razu do pudła, ale jeśli zdąży się naćpać to nic. Logiki w tym żadnej, bo jeśli np. ze sklepu wyniosę powiedzmy czekoladę to będę złodziejem, ale jeśli zjem ją na miejscu również nim będę.


ePrzasnysz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii internautów. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, obraźliwe, wulgarne, naruszające zasady współżycia społecznego albo naruszające prawa ePrzasnysz.pl lub innych podmiotów może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.