Poniedziałek, 21 styczeń 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
Zdarzenie drogowe na skrzyżowaniu ulic Słowackiego- Orlika
Źródło : KPP Przasnysz, (13 wrzesień 2018)
Rozmiar tekstu: A A A

W poniedziałek ( 10 września br.) w godzinach popołudniowych na skrzyżowaniu ulic Słowackiego i Orlika w Przasnyszu doszło do zdarzenia drogowego do którego doprowadził 17 letni kierujący.

W Przasnyszu (10.09.br) około godziny 15:45 na skrzyżowaniu ulicy Słowackiego z ulicą Orlika doszło do zdarzenia drogowego. Ustalono, że kierujący samochodem m-ki VW Passat, 17 letni mieszkaniec Przasnysza podczas wykonywania manewru skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej ulicą Słowackiego w kierunku Mchowa kierującej Oplem Astrą mieszkance Przasnysza, czym doprowadził do zderzenia pojazdów. Następnie VW Passat uderzył w stojącego przed skrzyżowaniem Nissana Primera kierowanego przez mieszkańca powiatu makowskiego. Kierującemu VW Passatem 17 latkowi policjanci zatrzymali prawo jazdy posiadane przez niego od 03 września br.

Niedoświadczony i bardzo młody kierujący nieprawidłowo ocenił odległości i możliwości , co do zmiany kierunku jazdy oraz nie zachował szczególnych środków ostrożności podczas wykonywania manewru skrętu w lewo.
Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Zachowanie na drodze młodego kierującego było rażącym naruszeniem przepisów ruchu drogowego z art.86§1 Kodeksu Wykroczeń w zw. z art.22 Prawa o Ruchu Drogowym.
skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:
Tur Data: 14 wrzesień 2018, 07:07
To jakie on mial prawo jazdy w  wieku 17 lat,ze kierowal pasatem.
a Data: 14 wrzesień 2018, 11:26
nastąpiła pomyłka bo chłopak ma już ukończone 18 lat


ePrzasnysz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii internautów. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, obraźliwe, wulgarne, naruszające zasady współżycia społecznego albo naruszające prawa ePrzasnysz.pl lub innych podmiotów może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.