Niedziela, 20 styczeń 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
KPP: PALI SIĘ W KOMENDZIE
Źródło : KPP Przasnysz, (16 sierpień 2018)
Rozmiar tekstu: A A A

We wtorek 14.08.br w budynku Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu został przeprowadzony próbny alarm pożarowy i ewakuacja osób przebywających w budynku.

W dniu 14.08.2018r. o godz. 10:00 w wyniku wyładowań atmosferycznych dochodzi do zwarcia instalacji elektrycznej, a następnie do pożaru w pomieszczeniu na III piętrze. Pracownik, który zauważył wydobywający się dym z pomieszczenia poinformował dyżurnego KPP, który następnie powiadomił Straż. Dymu na korytarzach przybywa, zarządzono ewakuację. Jednocześnie okazuje się, że w pomieszczeniu socjalnym na III piętrze w oknie stoi pracownik, który nie może opuścić budynku z uwagi na silne zadymienie korytarzy. Do działania ruszają strażacy. Szybko gaszą pożar i ewakuują uwięzionego pracownika.

Tak w skrócie wyglądał próbny alarm pożarowy ogłoszony we wtorkowe przedpołudnie. Zgodnie z przepisami, ćwiczenia miały na celu przygotowanie pracowników do ewakuacji, do której może dojść w sytuacji rzeczywistego zagrożenia. Tego typu ćwiczenia to również możliwość doskonalenia współdziałania z podmiotami poza policyjnymi w zakresie prowadzenia akcji ratowniczych.


skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:
cDSFCV Data: 16 sierpień 2018, 15:12
I co z tego?


ePrzasnysz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii internautów. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, obraźliwe, wulgarne, naruszające zasady współżycia społecznego albo naruszające prawa ePrzasnysz.pl lub innych podmiotów może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.