Środa, 20 luty 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
Sierpniowe lustracje dróg
Źródło : KPP Przasnysz, (10 sierpień 2018)
Rozmiar tekstu: A A A

W sierpniu br. policjanci z przasnyskiej drogówki rozpoczęli lustrację dróg w rejonach szkół. Kontrolują prawidłowe oznakowanie przejść dla pieszych.

Wzorem lat ubiegłych przed rozpoczęciem roku szkolnego policjanci z przasnyskiej drogówki wspólnie z przedstawicielami zarządów dróg dokonują lustracji w rejonach szkół i placówek oświatowo- wychowawczych na terenie naszego powiatu. Celem realizowanych działań jest troska o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży .

Zwracamy się z prośbą do wszystkich, którzy ujawnią jakiekolwiek nieprawidłowości na naszych drogach, nie tylko przy szkołach, o informowanie właściwych służb lub Policji. Wspólnie zadbajmy o bezpieczeństwo na naszych drogach.
skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:
arbuz Data: 13 sierpień 2018, 12:10
radar w lesznie przed szkolo


ePrzasnysz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii internautów. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, obraźliwe, wulgarne, naruszające zasady współżycia społecznego albo naruszające prawa ePrzasnysz.pl lub innych podmiotów może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.