Piątek, 18 styczeń 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
Wybuch butli z gazem w Sierakowie
Źródło : KPP Przasnysz, (16 lipiec 2018)
Rozmiar tekstu: A A A

Wczoraj, 15 lipca około godz. 00.40 w Sierakowie gm. Przasnysz w domu jednorodzinnym doszło do rozszczelnienia butli gazowej z propanem – butanem a następnie do eksplozji gazu.

W chwili wybuchu w domu przebywało 6 osób w tym 3 osoby dorosłe i troje dzieci w wieku 5 i 8 lat. Na szczęście nikt z domowników nie odniósł poważnych obrażeń ciała. Z powodu eksplozji zniszczeniu uległo wnętrze budynku.

Policja apeluje o zachowanie ostrożności przy wymianie i obsłudze butli i instalacji gazowej.
skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:
Ja Data: 16 lipiec 2018, 17:26
Ciekawe gdzie zamawiali butle wspolczuje tej rodzinie
Anonim Data: 16 lipiec 2018, 17:43
Macie złe informacje - butla nie wybuchła. Uszkodzony był zawór w butli i gaz (propan-butan) ścielił się(wydostał, nagromadził się) przy podłodze pomieszczenia. Iskra(źródło ognia) spowodowała wybuch...


ePrzasnysz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii internautów. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, obraźliwe, wulgarne, naruszające zasady współżycia społecznego albo naruszające prawa ePrzasnysz.pl lub innych podmiotów może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.