Poniedziałek, 21 styczeń 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
Komunikat o utrudnieniach w ruchu drogowym
(10 lipiec 2018)
Rozmiar tekstu: A A A

Burmistrz Przasnysza informuje, że do końca lipca 2018 roku ze względu na awarię kanalizacji sanitarnej będą występowały utrudnienia w ruchu drogowym na skrzyżowaniu  ulicy Adam Asnyka i ulicy Aleja Wojska Polskiego. W związku z powyższym prosi się uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności w miejscu robót drogowych.

Wykonawca prac związanych z remontem sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Asnyka odstąpił od wykonania naprawy i wystąpił do MZGKiM o zaspokojenie roszczenia z jego polisy ubezpieczeniowej. W związku z powyższym wdrożono działania zastępcze i wybrano nowego wykonawcę, który od 10 lipca rozpoczął prace remontowe. Jesteśmy świadomi faktu, że stan skrzyżowania ul. Wojska Polskiego i ul. Asnyka jest obecnie zły. Jednak ze względu na skomplikowanie prac niezbędnych do usunięcia awarii prosimy o wyrozumiałość.Burmistrz Przasnysza
/-/ Waldemar Trochimiuk
skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:
Aga Data: 10 lipiec 2018, 15:32
fajnie przeczytać o tym ostrzeżenie, kiedy prace są tam prowadzone już od dwóch tygodni:D brawo za refleks! :D
mieszkaniec Data: 10 lipiec 2018, 15:59
no ale się obudził gdzie był do tej pory na wczasach
Bbs Data: 11 lipiec 2018, 00:04
Że względu ze jest tam przejście i łuk powinno być tam wahadło z krótkimi zmianami świateł.
ja Data: 11 lipiec 2018, 14:02
od 10 lipca????? jaja se robi????
mieszkańcy Data: 11 lipiec 2018, 19:35
Nie śpieszcie się z robotami , jest trochę spokoju wieczorami i w nocy, ponieważ motocykliści nie mają warunków do wieczorno -nocnych wyścigów:) Niech tak zostanie.
mieszc Data: 29 lipiec 2018, 07:45
szybko naprawili awarię, ale teraz na asfalcik to zaczekamy do przyszłego roku???


ePrzasnysz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii internautów. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, obraźliwe, wulgarne, naruszające zasady współżycia społecznego albo naruszające prawa ePrzasnysz.pl lub innych podmiotów może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.02 s.