Niedziela, 20 styczeń 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
Umowy na inwestycje drogowe w Przasnyszu podpisane
(09 lipiec 2018)
Rozmiar tekstu: A A A

Miasto Przasnysz podpisało umowy na budowę Al. Jana Pawła II (odcinek od ul. Baranowskiej do ul. Sadowej) oraz na modernizację ul. Mirowskiej.

 • Miasto Przasnysz podpisało umowę z firmą PPUH „WALDI” z Przasnysza na budowę Al. Jana Pawła II (odcinek od ul. Baranowskiej do ul. Sadowej) na kwotę 1.746.234,08 zł brutto. Termin wykonania upływa 31 sierpnia 2019 roku.

 • Spółka Budomost wygrała przetarg na modernizację drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Przasnyszu (ul. Mirowskiej). Umowa z wykonawcą została już podpisana. Termin wykonania mija 24 października 2018 roku.
  Przedmiotem zamówienia jest odcinek o długości 1830 m i szerokości jezdni 5 m. Zakres robót obejmuje m.in: przygotowanie podbudowy poprzez wyrównanie i wzmocnienie warstwą kruszywa oraz wykonanie nawierzchni bitumicznej metodą potrójnego powierzchniowego utrwalenia.
 • skrót wiadomości
   
  Treść opinii:
  Autor:
  Kod z obrazka:
  Strażak Data: 09 lipiec 2018, 13:07
  A ta droga od Baranowskiej do sadowej którędy będzie przebiegała?  Przypadkiem nie tam gdzie teraz jest ta ścieżka?  Wzdłuż działek za blokiem sadowa 6?
  Drogowiec Data: 10 lipiec 2018, 10:35
  Tak, w tym miejscu
  sąsiad Data: 10 lipiec 2018, 15:18
  I na tą drogę znaleziono w budżecie miasta 1,7 mln zł ! Na drogę, przy której nikt nie mieszka. A na ulicę Świętego Krzysztofa i do nie poprzeczne  gdzie miesza łącznie ponad 100 osób zabrakło już pieniędzy! Jak za pierwszym razem brakowało w przetargu 300 tyś. nie można było dołożyć, a ten łącznik Jana Pawła wybudować w przyszłym roku??? Totalna porażka władz miasta :(
  Art Data: 11 lipiec 2018, 01:32
  Wreszcie nowa droga która wspaniale połączy ważne szlaki komunikacji miejskiej. Brawo dla pomysłodawcy, ta droga posłuży nie setkom a tysiącom ludzi
  sąsiad Data: 11 lipiec 2018, 11:56
  Ale to jest tylko skrót, nie prowadzi on do nowych miejsc, gdzie nie ma na chwilę obecną asfaltu, i gdzie nie można dojechać.
  A na Waliszewie codziennie/kilka razy dziennie/ mieszkańcy, również dzieci, przemieszczają się po dziurawych drogach bez oświetlenia.
  "Art" poczekaj na solidny deszcz i przejdź się tam pieszo, a potem w tych "zafajdanych" butach idź do kościoła,pracy lub do siebie do domu/mieszkania i zastanów się co piszesz!!!


  ePrzasnysz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii internautów. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, obraźliwe, wulgarne, naruszające zasady współżycia społecznego albo naruszające prawa ePrzasnysz.pl lub innych podmiotów może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
   
   
    strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

  ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.02 s.