Niedziela, 17 luty 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
Wypadek dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu w miejscowości Zawadki
Źródło : KP PSP Przasnysz, (09 lipiec 2018)
Rozmiar tekstu: A A A

08 lipca bieżącego roku około godz. 17:50 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych w miejscowości Zawadki na skrzyżowaniu dróg: (wojewódzkiej, powiatowej i gminnej) na trasie Przasnysz-Ostrołęka.

W chwili przybycia na miejsce zdarzenia straży pożarnej, samochód Seat Cordoba znajdował się na środku drogi wojewódzkiej w kierunku miejscowości Przasnysz, natomiast BMW stał na drodze gminnej w kierunku miejscowości Góry Karwackie. Wszystkie osoby podróżujące samochodami samodzielnie opuściły uszkodzone pojazdy o własnych siłach (BMW 1 osoba, Seat 3 osoby).

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy trzem osobom poszkodowanym (stabilizacja odcinków szyjnych kręgosłupa, ułożenie na noszach typu deska i unieruchomienie podejrzeń złamań-zwichnięć, tlenoterapia 100% tlenem, wsparcie psychiczne). W międzyczasie strażacy odłączyli instalację elektryczną i gazową w uszkodzonych pojazdach.

Po przybyciu na miejsce wypadku 3 karetek pogotowia trzy osoby uczestniczące w zdarzeniu zostały zabrane do szpitala.

W dalszej kolejności działań strażacy usunęli z jezdni pozostałości powypadkowe i rozlany olej. Podczas prowadzonych działań ratowniczych ruch na drodze wojewódzkiej nr 544 był całkowicie zamknięty. Wyznaczono objazd przez drogę wewnętrzną „Strefy Gospodarczej” w Sierakowie.

W wyniku wypadku zniszczeniu uległ cały przód samochodu Seata Cordoby i cały lewy bok BMW.

Działania ratownicze prowadziła Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Przasnysza i Ochotnicza Straż Pożarna z Karwacza.
skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:
AK Data: 09 lipiec 2018, 09:27
Czemu tam nie zmienią organizacji ruchu - zmienić drogę z pierwszeństwem
... Data: 09 lipiec 2018, 11:42
może rondo :) kierowcy by zwalniali.  
Kierowca Data: 09 lipiec 2018, 12:02
Tyle razy mówi się do władz samorządowych o zmianę organizacji ruchu ! Było już dużo wypadków, a jak się nic nie zmieni będzie jeszcze więcej! Aby nie śmiertelnych - bo takie też były.
Mt Data: 09 lipiec 2018, 12:07
Trzeba patrzeć na znaki!!!! Zmiana organizacji ruchu nic nie da!
M Data: 09 lipiec 2018, 14:38
Niestety.. Na tym skrzyżowaniu osoby często łamią przepisy... Już było tam kilka wypadków. Co musi się jeszcze wydarzyć, żeby kompetentne osoby zareagowały?
Buba Data: 09 lipiec 2018, 21:22
Rownie dobrze mozna powiedziec ze zmiana organizacji ruchu jest potrzebna na kazdym skrzyzowaniu gdzie sa wypadki. Ale po co? Sa znaki i przepisy,wystarczy je znac i zachowac sie stosownie do nich i po klopocie.
etos Data: 10 lipiec 2018, 04:47
Tam konieczne jest rondo i sprawa zalatwiona ale, za malo podatkow placimy   trzeba utrzymywac darmozjadow(gryzipiorkow),a na konkrety brak.


ePrzasnysz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii internautów. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, obraźliwe, wulgarne, naruszające zasady współżycia społecznego albo naruszające prawa ePrzasnysz.pl lub innych podmiotów może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.02 s.