Niedziela, 09 grudzień 2018
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
Podsumowanie II Grand Prix Jednorożca w badmintonie (sezon 2017/2018)
(25 czerwiec 2018)
Rozmiar tekstu: A A A

Od września 2017 do czerwca 2018 roku organizowana była druga edycja otwartych turniejów badmintona pod nazwą „II Grand Prix Jednorożca w badmintonie” (sezon 2017/2018). Organizatorem turniejów był Jednorożecki Klub Badmintona „BadKurp”. Cykl składał się z pięciu turniejów, rozgrywanych w hali widowiskowo-sportowej przy Zespole Placówek Oświatowych w Jednorożcu.

Zgodnie z regulaminem cyklu żeby zostać sklasyfikowanym wgeneralnej klasyfikacji należało wziąć udział w co najmniej trzech turniejach, natomiast do klasyfikacji końcowej zaliczane byłycztery najlepsze wynikidanego zawodnika.
Uczestnikami turniejów byli głównie mieszkańcyJednorożca, Stegny i Małowidzaale pojawiali się także mieszkańcyPułtuska, Ostrołęki oraz Rzekunia.

Wyniki w poszczególnych kategoriach przedstawiają się następująco:

SINGIEL dzieci U-7 (ur. 2011-2012):
1. Julian KRUKOWSKI – 1. miejsce (515 pkt.),
2. Julia OSTASZEWSKA – 2. miejsce (389 pkt.),
3. Agata GRABOWSKA – 3. miejsce (346 pkt.).

SINGIEL dzieci U-9 (ur. 2009-2010):
1. Zuzanna GRABOWSKA – 1. miejsce (510 pkt.),
2. Martyna STOŁOWSKA – niesklasyfikowana (162 pkt.),
3. Michał KOSZEWSKI – niesklasyfikowany (81 pkt.),
4. Wiktoria ZABIELSKA – niesklasyfikowana (81 pkt.),
5. Marta RYNCZEWSKA – niesklasyfikowana (81 pkt.),
6. Zuzanna GOLIASZEWSKA – niesklasyfikowana (81 pkt.).

SINGIEL dziewczątU-11 (ur. 2007-2008):
1. Maja BRZOZOWA – 1. miejsce (492 pkt.),
2. Maja OSTASZEWSKA – 2. miejsce (407 pkt.),
3. Magdalena ROCZEŃ – niesklasyfikowana (207 pkt.),
4. Aleksandra TURSKA – niesklasyfikowana (61 pkt.),
5. Julia BAKUŁA – niesklasyfikowana (51 pkt.).

SINGIEL chłopców U-11 (ur. 2007-2008):
1. Maciej BRZOZOWY – 1. miejsce (520 pkt.),
2. Wiktor GRABOWSKI – 2. miejsce (415 pkt.),
3. Adrian PRZYBYŁEK – 3. miejsce (225 pkt.),
4. Patryk WRÓBLEWSKI – 4. miejsce (188 pkt.),
5. Jakub GRABOWSKI – niesklasyfikowany (93 pkt.),
6. Kevin EBING – niesklasyfikowany (41 pkt.).

SINGIEL dziewcząt U-15 (ur. 2003-2006):
1. Emilia OPALACH – 1. miejsce (487 pkt.),
2. Martyna PANUŚ – niesklasyfikowana (102 pkt.),
3. Maria WILGA – niesklasyfikowana (81 pkt.),
4. Weronika KORYTKOWSKA – niesklasyfikowana (81 pkt.),

SINGIEL chłopców U-15 (ur. 2003-2006):
1. Bartosz BRZOZOWY – 1. miejsce (498 pkt.),
2. Paweł OPALACH – 2. miejsce (351 pkt.),
3. Paweł DOBRZYŃSKI – 3. miejsce (214 pkt.),
4. Mateusz MICHALAK – niesklasyfikowany (190 pkt.),
5. Adam KRUKOWSKI – niesklasyfikowany (189 pkt.),
6. Filip GRABOWSKI – niesklasyfikowany (115 pkt.),
7. Aleksander NIESTĘPSKI – niesklasyfikowany (52 pkt.),
8. Szymon ŚWIDERSKI – niesklasyfikowany (51 pkt.),
9. Marek FRONTCZAK – niesklasyfikowany (42 pkt.).

SINGIEL kobiet OPEN:
1. Julia OBRĘBSKA – 1. miejsce (472 pkt.),
2. Honorata KRUKOWSKA – 2. miejsce (234 pkt.),
3. Paulina BAKUŁA – 3. miejsce (225 pkt.),
4. Anna PRZYBYŁEK – niesklasyfikowana (206 pkt.),
5. Małgorzata OSTASZEWSKA – niesklasyfikowana (104 pkt.),
6. Wiktoria OLSZEWSKA – niesklasyfikowana (82 pkt.),
7. Natalia JEZNACH – niesklasyfikowana (61 pkt.).

SINGIEL mężczyzn OPEN:
1. Adam KRUKOWSKI – 1. miejsce (450 pkt.),
2. Wiesław KRUKOWSKI – niesklasyfikowany (243 pkt.),
3. Dariusz KOWALCZYK – niesklasyfikowany (104 pkt.),
4. Leszek DOBKOWSKI – niesklasyfikowany (103 pkt.),
5. Roman MIERZEJEWSKI – niesklasyfikowany (82 pkt.),
6. Jakub AFFELSKI – niesklasyfikowany (62 pkt.),
7. Radosław MOKRZYCKI – niesklasyfikowany (51 pkt.).

DEBEL OPEN:
1. Leszek DOBKOWSKI/Roman MIERZEJEWSKI– niesklasyfikowani (102 pkt.),
2. Wiesław KRUKOWSKI/Adam KRUKOWSKI – niesklasyfikowani (81 pkt.),

Zawodnicy sklasyfikowania otrzymali pamiątkowe puchary i dyplomy. Dodatkowo osoby które wzięły udział we wszystkich turniejach cyklu otrzymały pamiątkowe statuetki, a byli to: Agata GRABOWSKA, Julian KRUKOWSKI, Zuzanna GRABOWSKA, Maja BRZOZOWA, Maja OSTASZEWSKA, Maciej BRZOZOWY, Wiktor GRABOWSKI, Bartosz BRZOZOWY, Julia OBRĘBSKA oraz Adam KRUKOWSKI.

II Grand Prix w cyfrach wyglądało następująco:
przeprowadzonych turniejów – 5,
rozegranych kategorii – 9,
uczestników ogółem – 47,
zawodników sklasyfikowanych – 18,
rozegranych meczy – 177,
rozegranych setów – 377.

II Grand Prix Jednorożca w badmintonie realizowane było jako zadanie publiczne i było współfinansowane ze środków otrzymanych od Powiatu Przasnyskiego. Przedsięwzięcie było także wsparte finansowo przez Gminną Komisję rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jednorożcu oraz Nadleśnictwo Parciaki. Ponadto otrzymaliśmy wsparcie rzeczowe od Dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych w Jednorożcu w postaci możliwości nieodpłatnego wykorzystywania hali widowiskowo-sportowej podczas organizacji turniejów.

We wrześniu rozpocznie się kolejna, trzecia już edycja otwartych turniejów pod nazwą „III Grand Prix Jednorożca w badmintonie” (sezon 2018/2019).

/-/ JKB „BadKurp”



skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:


Brak Waszych opinii do tego artykułu.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.