Sobota, 23 luty 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
Małgorzata Sobiesiak Przyjacielem Jedynki
(23 czerwiec 2018)
Rozmiar tekstu: A A A

fot. SP nr 1
W dniu wczorajszym, 22 czerwca, podczas zakończenia roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 1 z oddziałami integracyjnymi w Przasnyszu, tytułem Przyjaciela Jedynki uhonorowano Małgorzatę Sobiesiak z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Przasnyszu.

- Rada Pedagogiczna i uczniowie Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Przasnyszu sprawili nam dziś Wielką Niespodziankę przyznając tytuł Przyjaciela Jedynki naszej Szefowej. Zawsze czuliśmy się przyjaciółmi i uczniów i nauczycieli wszystkich naszych szkół. Ale teraz mamy na to dokument!

Przypomnijmy - w tym roku wszystkie trzecie klasy Jedynki wzięły udział w Bibliotece w zajęciach, na których poznawaliśmy problemy osób z niepełnosprawnościami. Dowiadywaliśmy się też jakie są możliwości tych osób. I jaką moc ma przyjaźń.
Dziękujemy za dzisiejszą niespodziankę i życzymy dobrych, udanych wakacji -
czytamy na fb biblioteki
skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:


Brak Waszych opinii do tego artykułu.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.