Sobota, 23 luty 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
Pożar przyczepy rolniczej i bel siana w miejscowości Olszewka
Źródło : KP PSP Przasnysz, (20 czerwiec 2018)
Rozmiar tekstu: A A A

18 czerwca bieżącego roku około godz. 15:40 doszło do pożaru przyczepy ciągnikowej z belami siana na drodze w miejscowości Olszewka gm. Jednorożec.

W chwili przyjazdu straży pożarnej, pożarem objęta była stojąca na drodze gminnej przyczepa rolnicza oraz zrzucone z przyczepy bele siana.

Strażacy po dokonaniu rozpoznania, zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i zamknięciu całkowicie drogi gminnej przystąpili do gaszenia pożaru podając trzy prądy wody w natarciu na palącą się przyczepę oraz bele.

W trakcie działań palące się bele rozgarniano przy pomocy ładowacza zamontowanego przy ciągniku rolniczym, co umożliwiło skuteczne prowadzenie akcji. Zaopatrzenie wodne stanowiła lokalna sieć hydrantowa.

W wyniku pożaru spaleniu uległo 12 bel siana oraz dwie opony w przyczepie.

W działaniach ratowniczo-gaśniczych uczestniczyły: Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Przasnysza, Ochotnicze Straże Pożarne: Jednorożec, Olszewka.
skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:


Brak Waszych opinii do tego artykułu.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.