Niedziela, 17 luty 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
„Kręci mnie bezpieczeństwo … pogadanka w Językowym Przedszkolu”
Źródło : KP PSP Przasnysz, (20 czerwiec 2018)
Rozmiar tekstu: A A A

Przasnyska komenda z wizytą na pogadance edukacyjnej w Językowym Przedszkolu "Academy od Smurfs". Dnia 18 czerwca bieżącego roku przedstawiciel Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu odwiedził grupę czterolatków w ramach akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo … przez cały rok szkolny".

Na spotkaniu dzieci dowiedziały się jak zachować się w przypadku pożaru czy innego niebezpieczeństwa oraz w jaki sposób wezwać pomoc gdy zdane zostaną tylko na siebie. Ponadto przedszkolaki mogły zobaczyć jak wygląda w pełni umundurowany funkcjonariusz PSP przystępujący do działań ratowniczych. Z ogromną ciekawością słuchały o tym czym zajmuje się straż pożarna i jak wygląda dzień strażaka kiedy jest na służbie. W trakcie wizyty strażak miał przy sobie radiostację przenośną, przez którą słychać było korespondencję, co u dzieci wywołało niemałe, ale miłe zaskoczenie. Ważnym punktem wizyty były pytania które zadawały czterolatki.
skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:


Brak Waszych opinii do tego artykułu.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.