Sobota, 23 luty 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
Pomóżmy Pawłowi z Przasnysza zrealizować największe marzenie
(17 czerwiec 2018)
Rozmiar tekstu: A A A

Pomóżmy Pawłowi z Przasnysza zrealizować największe marzenie, jakim jest samodzielne poruszanie się specjalnym samochodem przystosowanym dla osób niepełnosprawnych.

Możesz pomóc dokonując wpłaty na  www.zrzutka.pl


"Kochani nazywam się Paweł. Mam 29 lat. Od urodzenia choruję na dziecięce porażenie mózgowe- nie chodzę sam. Poruszam się na wózku inwalidzkim. Jak każdy mam swoje marzenie. Kochani, zwracam się do Was z prośba o pomoc w spełnieniu mojego marzenia. Otóż postanowiłem zrobić prawo jazdy i kupić samochód. Koszt przystosowania samochodu do moich potrzeb przekracza moje możliwości finansowe. Koszt tych urządzeń wynosi 17 tysięcy złotych,  dlatego zwracam się do Was o wsparcie. Każda złotówka będzie mnie przybliżać do spełnienia mojego marzenia a tym samym da mi możliwość bardziej stać się samodzielnym. Z Góry dziękuję Wam za pomoc Paweł"
skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:


Brak Waszych opinii do tego artykułu.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.