Sobota, 23 luty 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
„Kręci mnie bezpieczeństwo w SP Nr 2 w Chorzelach oraz SP w Krzynowłodze Małej”
Źródło : KP PSP Przasnysz, (15 czerwiec 2018)
Rozmiar tekstu: A A A

W dniach 8 i 13 czerwca br. strażacy z przasnyskiej Komendy PSP spotkali się z uczniami Szkół Podstawowych w Krzynowłodze Małej oraz Nr 2 w Chorzelach w ramach kampanii społecznej „ Kręci Mnie Bezpieczeństwo”.

Celem akcji było zwrócenie szczególnej uwagi młodych ludzi na kwestie związane z bezpieczeństwem podczas wakacji, wypoczynku nad wodą oraz gdy występują gwałtowne zjawiska pogodowe. Na zakończenie dzieci mogły praktycznie przećwiczyć wykonanie resuscytacji krążeniowo oddechowej u osoby dorosłej i u dziecka co się spotkało z wielkim zainteresowaniem uczniów. Dzieci mogły też się wykazać nabytą wiedzą na temat pierwszej pomocy oraz zgłaszania wypadków na numery alarmowe. W spotkaniach w obu szkołach wzięło udział około 230 dzieci.

skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:


Brak Waszych opinii do tego artykułu.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.