Czwartek, 17 styczeń 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
Uczniowie z Rostkowa świętowali Dzień Dziecka przy Wojewódzkim Urzędzie Mazowieckim
(11 czerwiec 2018)
Rozmiar tekstu: A A A

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Św. Stanisława Kostki w Rostkowie, na zaproszenie Wojewody Mazowieckiego Zdzisława Siepiery, wzięli udział w uroczystości z okazji Dnia Dziecka, która odbyła się dn. 04.06.2018r. na dziedzińcu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie przy pl. Bankowym w godz. 10.00-14.00.

ZOBACZ ZDJĘCIA


Dzieci brały udział w nauce udzielania pierwszej pomocy, pokazie sprzętu ratowniczego i historycznego umundurowania, konkursach z nagrodami, pokazach tresury psów policyjnych, grach i zabawach. Na uroczystości obecna była Mazowiecka Kurator Oświaty – Aurelia Michałowska.

Na specjalnie przygotowanych stoiskach przedstawiciele różnych instytucji w atrakcyjnej formie promowali wśród najmłodszych zasady bezpiecznych zachowań. W ramach programu "Mazowieckie - historia Niepodległości", zostały przywołane wspomnienia o bohaterach odzyskania przez Polskę niepodległości. Chór ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Ciechanowie oraz harcerski zespół Bory przedstawił specjalny program artystyczny.

Chętni mogli zrobić sobie pamiątkowe monidło, a także poczęstować się popcornem i watą cukrową. Serdecznie dziękujemy Panu Krzysztofowi Bieńkowskiemu Kierownikowi Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ciechanowie za sfinansowanie wyjazdu i umożliwienie uczniom udziału w uroczystości.
skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:


Brak Waszych opinii do tego artykułu.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.