Wtorek, 19 marzec 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
Odnowienie Przyrzeczeń Chrztu w przasnyskiej Farze
(21 maj 2018)
Rozmiar tekstu: A A A

W niedzielę, 20 maja młodzi parafianie, a dokładniej uczniowie klas czwartych odnowili przyrzeczenie swojego chrztu w kościele farnym w Przasnyszu.

ZOBACZ ZDJĘCIA


Podczas uroczystości dzieci uświadomiły się w tym, czym jest chrzest i jakie są konsekwencje jego przyjęcia, ponieważ przez ten sakrament narodzili się dla Boga i wkroczyli w nowe życie. W uroczystościach wzięło udział ponad 100 dzieci wraz ze swoimi rodzicami i chrzestnymi.

skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:
cadet Data: 21 maj 2018, 11:08
Odnowienie chrztu ! Odnowienie ślubu ! Co jeszcze kler wymyśli, aby zdezawuować te sakramenty ? Może by tak jeszcze odnowienie pogrzebu ! Wynika z tego, że po pewnym czasie, ślub zawarty w kościele jest nieważny i trzeba go powtórzyć ! To jakaś paranoja, a wszystko po to, aby zedrzeć z wiernych kasę.
Maja Data: 22 maj 2018, 20:27
...zdezawuować...cóż za wysublimowane słownictwo...Jeszcze trochę to ty będziesz zdezawuowany w oczach swojego dziecka, a jeśli nie jesteś rodzicem tych dzieci to przynajmniej pozwól im i ich rodzicom w spokoju obejrzeć te zdjęcia i cieszyć się radością wspólnego
spotkania z Panem w gronie osób najbliższych. Tak piękne chwile pozostają w sercach na zawsze...
Data: 23 maj 2018, 21:21
Maja, przykro mi bardzo, że nie nauczono cię korzystania ze słownika języka polskiego.  Mądrzysz się niczym profesor, a zapominasz o znakach przystankowych. Ponadto, ważna jest zarówno treść jak i forma. Ty nawet nie wiesz o tym, że zdanie zaczyna się pisać od dużej litery ! A tak poważnie to coś ci główkę uciska ? Rozumiem ! Maj !


ePrzasnysz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii internautów. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, obraźliwe, wulgarne, naruszające zasady współżycia społecznego albo naruszające prawa ePrzasnysz.pl lub innych podmiotów może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.