Wtorek, 19 marzec 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
Kryminałki  14 - 17 maja 2018 r.
Źródło : KPP w Przasnyszu, (18 maj 2018)
Rozmiar tekstu: A A A
Przedstawiamy zdarzenia zgłoszone do przasnyskiej policji. Przeczytaj co wydarzyło się w tym czasie.

14.05.2018r.

Godz. 08.00 – w Przasnyszu na ul. Słowackiego kierujący pojazdem ciężarowym marki Mercedes w wyniku nie zachowania bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu zjechał do przydrożnego rowu gdzie doszło do wywrócenia się pojazdu na bok. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

Godz. – 08.25 – w Szkole Podstawowej w Zarębach  nn sprawca dokonał wybicia szyby o wartości 200 złotych.

Godz. 09.20 – w Przasnyszu na ul. Mostowej kierujący skodą podczas wykonywanego manewru cofania uderzył w volkswagena.

Godz. 12.00 – w Zberożu gm. Czernice Borowe kierujący Fiatem mieszkaniec gm. Czernice Borowe mając 2,5 promila alkoholu w organizmie spowodował kolizję drogową z Nissanem będąc w stanie nietrzeźwości.


Godz. 16.10 – mieszkanka Przasnysza zgłosiła, że na portalu aukcyjnym OLX została oszukana przy zakupie telefonu komórkowego o wartości 1300 złotych. Pomimo dokonanej wpłaty pokrzywdzona nie otrzymała zakupionego telefonu.

15.05.2018r.

Godz. 07.50 – w Przasnyszu na ul. Piłsudskiego kierujący Volkswagenem w wyniku niedostosowania prędkości oraz bezpiecznej odległości od poprzedzającego ją pojazdu uderzyła w tył pojazdu ciężarowego. Sprawcę kolizji pouczono.

Godz.09:19 - w Przasnyszu na ul. Leszno właścicielka sklepu z alkoholem zgłosiła, że  w dniu 14.05.br. nieznana jej kobieta dokonała kradzieży butelki piwa o wartości 1,89 zł. Policjanci na podstawie nagrania z monitoringu ustalili, że kradzieży dokonała mieszkanka Przasnysza.

Godz. 12:49 - mieszkanka Przasnysza powiadomiła, że w Przasnyszu  na ul. Witosa nieznany sprawca dokonał kradzieży niezabezpieczonego roweru typu składak wartości 500 zł pozostawionego w rejonie bloku mieszkalnego.

Godz. 14:48 - w Przasnyszu na ul. Leszno  mieszkaniec Przasnysza kierujący Hondą Civic podczas skrętu w ul. Nadrzeczną nie udzielił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej mieszkance Przasnysza kierującej motocyklem Honda w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Pasażerem motocykla była 8 letnia córka kierującej, która nie odniosła obrażeń. Kierującą motocyklem przewieziono do szpitala w Przasnyszu.

Godz. 15: 46 - w Rembielinie gm. Chorzele na drodze krajowej k-57 policjanci zatrzymali do kontroli drogowej renault lagunę, kierowanego przez mieszkańca gm. Chorzele. Ustalono, że mężczyzna kieruje pojazdem w stanie nietrzeźwości, miał 2.10 promila alkoholu w organizmie.

Godz.16:50 - w Przasnyszu na ul. Orlika ekspedientka sklepu zatrzymała sprawcę kradzieży butelki wódki „Absolwent”  o poj. 0,7 l o wartości 32 zł. Sprawca kradzieży działał w porozumieniu z innym mężczyzną, który ze skradzioną butelką wódki oddalił się w nieznanym kierunku. Zatrzymany przez pracownicę sklepu mężczyzna był nietrzeźwy, miał 3.14 promila alkoholu w organizmie.  

16.05.2018r.

Godz. 06.40 – w Przasnyszu na ul. Dąbrowskiej nn sprawca dokonał kradzieży roweru marki KROSS o wartości 2 tyś. złotych.

Godz.11.00 – w Krukowie gm. Chorzele kierująca Audi podczas włączania się do ruchu uderzyła w prawidłowo jadący pojazd marki Audi. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.
  
Godz. 12.45 – w Grójcu gm. Czernice Borowe kierujący Fordem nie zachowując  bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu w wyniku czego uderzył w tył ciągnika rolniczego. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

17.05.2018r.

Godz. 10.00 – w Chorzelach na ul. Grunwaldzkiej nn sprawca z samochodu marki Opel  zaparkowanego przed sklepem Adex dokonał  kradzieży portfela wraz z pieniędzmi w kwocie 400 złotych, dowodem osobistym, dowodem rejestracyjnym z ubezpieczeniem pojazdu, kartę pojazdu oraz dwóch kart bankomatowych.

  
asp.szt. Krzysztof Błaszczak
KPP Przasnysz
skrót wiadomości
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.