Wtorek, 19 marzec 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
Spektakl operetkowy w Bogatem - zaproszenie
(17 maj 2018)
Rozmiar tekstu: A A A

Wójt Gminy Przasnysz, Gminna Biblioteka Publiczna im. J. Narzymskiego w Bogatem i Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Andrzeja Krzanowskiego w Mławie zapraszają serdecznie na kolejną premierę operetki w wykonaniu młodych artystów z Mlawy. Tym razem będzie to absolutna nowość – spektakl zatytułowany „PO CO NAM TEN BAL?!”.

Jest to autorska sztuka skomponowana przez ucznia mławskiej szkoły muzycznej, Jakuba Balińskiego, który jest również autorem libretta i zagra jedną z głównych ról. Mamy nadzieję, że tak jak rok temu, mieszkańcy gminy Przasnysz licznie przyjdą na spektakl, by osobiście podziwiać i dodawać otuchy młodym wykonawcom.

A oto krótka fabuła spektaklu:

Koniec lat 20. XX wieku. Do słynnego Grand Hotelu, którego goście szykują się do wielkiego letniego balu, przybywa dziedziczka fortuny, Rose Anderson, by zaręczyć się z synem właściciela hotelu. Nie wie, że jej majątek ma posłużyć do spłacenia długów jej przyszłego teścia, który przegrywa wszystkie pieniądze w kasynie. Narzeczony nie przypada do gustu Rose, która niespodziewanie dla samej siebie zakochuje się w Aleksie, kelnerze hotelowym. On niestety też nie prowadzi na początku uczciwej gry, zakładając się o Rose z jej narzeczonym. Czy to uczucie przetrwa próbę czasu? Czy niecne zamiary właściciela hotelu się zrealizują? Czy pewnym nieudacznym złodziejom uda okraść się hotel podczas balu? I czy wszystko skończy się dobrze? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie podczas spektaklu okraszonego wątkiem miłosnym, ale i komediowym, z nieprawdopodobnymi przebierankami, śmiesznymi gangsterami i efektownym tańcem nawiązującym do epoki lat 20. i 30. XX wieku.

Reżyseria : Michał Gogolewski

Scenografia, choreografia: Anna Chocholska

Środa 23 maja 2018 roku godz.18:30

Sala widowiskowa Gminnej Biblioteki Publicznej im. J. Narzymskiego w Bogatem

WSTEP WOLNY


skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:


Brak Waszych opinii do tego artykułu.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.