Wtorek, 19 marzec 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
Spotkanie autorskie z Iloną Gołębiewską - zaproszenie
(17 maj 2018)
Rozmiar tekstu: A A A

Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu, Wydawnictwo Muza i Miasto Przasnysz zapraszają na spotkanie autorskie z Iloną Gołębiewską, które odbędzie się 5 czerwca (wtorek) o godz.17.00 w bibliotece głównej.

Będziemy gościć autorkę dzień przed premierą  jej najnowszej książki ”Miłość ma twoje imię”

Bezpłatne zaproszenia do odbioru w czytelni biblioteki głównej lub rezerwacja tel. pod nr 29 756 49 50


Ilona Gołębiewska – W swojej twórczości łączy romantyzm Nory Roberts, tajemniczość Danielle Steel oraz psychologiczny realizm postaci Alice Munro. Mistrzyni emocji!

Na co dzień pracuje ze studentami, prowadzi zajęcia terapeutyczne dla dzieci i młodzieży, a także skutecznie szkoli dorosłych i odkrywa nowe smaki życia wraz z seniorami. Jest poetką, debiutowała w 2012 r. tomem poezji „Traktat życia”, należy do Światowego Stowarzyszenia Poetów (Movimiento Poetas del Mundo). Autorka wielu książek i artykułów oraz bajek, baśni, opowiadań dla dzieci i młodzieży.

skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:


Brak Waszych opinii do tego artykułu.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.