Piątek, 16 listopad 2018
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
POŻEGNANIE MATURZYSTÓW w ZSP
(14 maj 2018)
Rozmiar tekstu: A A A

27 kwietnia 2018r. w Zespole Szkół Powiatowych im.mjr H.Sucharskiego w Przasnyszu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych.

Dyrektor szkoły pogratulował abiturientom ukończenia szkoły, a także podziękował wychowawcom i nauczycielom za ogromny wkład pracy.
Wyróżniający się w całym cyklu nauczania uczniowie otrzymali z rąk dyrekcji szkoły pamiątkowe nagrody.
Patrycja Kawiecka, najlepsza uczennica szkoły otrzymała wysokiej klasy rower ufundowany przez prezesa firmy Zipp, pana Roberta Olsztyna.

ZAKOŃCZENIE ROKU KLAS MATURALNYCH 2017/2018

LAUREACI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO ORGANIZOWANEGO PRZEZ ZESPÓŁ SZKÓŁ POWIATOWYCH IM. MJRA HENRYKA SUCHARSKIEGO W PRZASNYSZU:

I MIEJSCE - JULIA ZAWIESKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W PRZASNYSZU
II MIEJSCE - ZUZANNA GUZOWICZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W PRZASNYSZU
III MIEJSCE - SYLWIA ZIENKIEWICZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W PRZASNYSZU

LAUREACI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO I WIEDZY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH ORGANIZOWANYM PRZEZ ZESPOŁ SZKÓŁ POWIATOWYCH IM. MJRA HENRYKA SUCHARSKIEGO W PRZASZNYSZU
Zwycięzcy konkursu otrzymali roczny darmowy kurs języka angielskiego w Szkole Językowej „InterClass”.

WŚRÓD KLAS VII:

I MIEJSCE - ALICJA BRYM SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W PRZASNYSZU
II MIEJSCE - PATRYCJA JAWORSKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W PRZASNYSZU
III MIEJSCE - MARIA EJSMUND SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W PRZASNYSZU

WŚRÓD KLAS II ORAZ III GIMNAZJUM:

I MIEJSCE - ANNA BŁASZCZAK SZKOŁA PODSTAWOWA W KRASNEM
II MIEJSCE - JAKUB ŁYSIAK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W PRZASNYSZU
III MIEJSCE - ZUZANNA GUZOWICZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W PRZASNYSZU

WYRÓŻNIENIE:

- BARBARA SKIBNIEWSKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR3 W PRZASNYSZU
- AGATA JAŚKIEWICZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR3 W PRZASNYSZU
- MAKSYMILIAN WESOŁY SZKOŁA PODSTAWOWA NR3 W PRZASNYSZU

MATURZYŚCI NAGRODZENI W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

NAUKA:

NAJWYŻSZA ŚREDNIA W CAŁYM CYKLU KSZTAŁCENIA:
1. PATRYCJA KAWIECKA KL. III LOH 5,12
ŚREDNIA W BIEŻĄCYM ROKU SZKOLNYM 5,43
WZOROWE ZACHOWANIE, WOLONTARIAT NA RZECZ MOPS
POCZET SZTANDAROWY SZKOŁY
1 MIEJSCE W SZKOLNYM KONKURSIE JĘZYKA ROSYJSKIEGO

UCZNIOWIE MAJĄCY ŚREDNIĄ OCEN MINIMUM 4,5 NA KONIEC II SEMESTRU ORAZ LAUREACI OLIMPIAD, KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH:

2. EWELINA MERCHEL KL. IV TE 4,8
PRACA SPOŁECZNA NA RZECZ SZKOŁY
POCZET SZTANDAROWY SZKOŁY
3. MARLENA MIŁOSZEWSKA KL. IV TE 4,8
PRACA SPOŁECZNA NA RZECZ SZKOŁY
POCZET SZTANDAROWY SZKOŁY
4. JAN MATUSZEWSKI KL. IV TR 4,8
FINALISTA OKRĘGOWEJ OLIMPIADY WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI ROLNICZYCH Z BLOKU PRODUKCJA ROŚLINNA
5. DOMINIK SIUTA KL. IV TE 4,9
POCZET SZTANDAROWY SZKOŁY
6. JANUSZ SILSKI KL. IV TE 4,72
PRACA SPOŁECZNA NA RZECZ SZKOŁY,
POCZET SZTANDAROWY SZKOŁY
7. KAMIL SARBIEWSKI KL. IV TI 4,70
PRACA SPOŁECZNA NA RZECZ SZKOŁY
8. KRYSTIAN DOMINIK KL. TI 4,60
PRACA SPOŁECZNA NA RZECZ BIBLIOTEKI SZKOLNEJ
PRACA SPOŁECZNA NA RZECZ SZKOŁY
9. KLAUDIA KUCIŃSKA KL. IV TŻ 4,57
UDZIAŁ W ELIMINACJACH OKRĘGOWYCH OLIMPIADY WIEDZY O ŻYWIENIU
2 MIEJSCE W SZKOLNYM KONKURSIE JĘZYKA ROSYJSKIEGO
PRACA SPOŁECZNA NA RZECZ SZKOŁY
10. KAMIL BEDNARCZYK KL. IV TI 4,50
PRACA SPOŁECZNA NA RZECZ SZKOŁY
11. KONRAD SZMALC KL. IV TŻ 4,50
PRACA SPOŁECZNA NA RZECZ SZKOŁY
12. CEZARY TYCIŃSKI KL. IV TE 4,6
PRACA SPOŁECZNA NA RZECZ SZKOŁY
LAUREAT (II MIEJSCE) MIĘDZYPOWIATOWEGO KONKURSU WOKALNO – RECYTATORSKIEGO „TEJ, CO NIE ZGINĘŁA”
13. PATRYCJA DZIOBEK KL. IV TŻ 4,29
UDZIAŁ W ELIMINACJACH OKRĘGOWYCH OLIMPIADY WIEDZY O ŻYWIENIU
HONOROWY DAWCA KRWI - 1,800 ML
14. MONIKA BORKOWSKA KL. IV TŻ 4,07
FINALISTKA OLIMPIADY WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI ROLNICZYCH BLOK TECHNOLOGIA ŻYWNOŚCI
15. ANNA WIĘCKOWSKA KL. IV TŻ 4,29
AKTYWNA PRACA SPOŁECZNA NA RZECZ SZKOŁY

RSU / BIBLIOTEKA SZKOLNA /PRACA SPOŁECZNA NA RZECZ SZKOŁY

UCZNIOWIE W CAŁYM CYKLU SZKOLNYM WYKAZYWALI SIĘ OGROMNYM ZAANGAŻOWANIEM W PRACE SPOŁECZNE NA RZECZ SZKOŁY. UCZESTNICZYLI W RÓŻNEGO RODZAJU AKCJACH PROMUJĄCYCH CZYTELNICTWO, UDZIELALI SIĘ W REALIZACJI „NARODOWEGO PROGRAMU ROZWOJU CZYTELNICTWA”, AKCJACH CHARYTATYWNYCH, ORGANIZACJI IMPREZ SZKOLNYCH (DZIEŃ WIOSNY, WIECZORY KINOWE W BIBLIOTECE, ORGANIZACJA SPOTKAŃ CZYTELNICZYCH W BIBLIOTECE, OBSŁUGA FOTOGRAFICZNA IMPREZ SZKOLNYCH, TWORZENIE ARTYKUŁÓW NA STRONĘ INTERNETOWĄ SZKOŁY I WIELE INNYCH PRZEDSIĘWZIĘĆ…)

16. KLAUDIA WESOŁOWSKA KL. IV TŻ
NAJLEPSZY CZYTELNIK SZKOŁY – 38 WYPOŻYCZONYCH KSIĄŻEK
HONOROWY DAWCA KRWI - 450 ML
WOLONTARIAT NA RZECZ MOPS – WOLONTARIUSZ ROKU
17. PATRYCJA POGORZELSKA KL. IV TŻ
AKTYWNA PRACA SPOŁECZNA NA RZECZ SZKOŁY
18. KAMILA KIMONA KL. IV TE
WOLONTARIAT NA RZECZ MOPS
19. JUSTYNA JEŻ KL. IV TE
WOLONTARIAT NA RZECZ MOPS
20. CEZARY TYCIŃSKI KL. IV TE
CZŁOWIEK ORKIESTRA, UCZESTNIK I LAUREAT KONKURSÓW LITERACKICH, RECYTATORSKICH, INICJATOR WIELU WYDARZEŃ KULTURALNO – SPOŁECZNYCH NA TERENIE SZKOŁY ORAZ POWIATU PRZASNYSKIEGO,
DZIAŁALNOŚĆ W RSU
21. DOMINIK SIUTA KL. IV TE
DZIAŁALNOŚĆ W RSU,
DZIAŁALNOŚĆ W MŁODZIEŻOWEJ RADZIE MIASTA PRZASNYSZ
22. KACPER PERZYNA KL. IV TE
AKTYWNA PRACA SPOŁECZNA NA RZECZ SZKOŁY
23. ADRIAN GÓRECKI KL. IV TE
AKTYWNA PRACA POŁECZNA NA RZECZ SZKOŁY
24. WOJCIECH BEDNARSKI KL. IV TE
AKTYWNA PRACA SPOŁECZNA NA RZECZ SZKOŁY
25. GRZEGORZ BOJARSKI KL. IV TI
„CHŁOPAK Z APARATEM” ,
WOLONTARIAT NA RZECZ MOPS - WOLONTARIUSZ ROKU
26. JAKUB NOWOTKO KL. IV TŻ
AKTYWNA PRACA SPOŁECZNA NA RZECZ SZKOŁY

SPORT:
27. ALEKSANDRA SZMAGAJ KL. IV TŻ
28. KATARZYNA WOŻNIAK KL. IV TŻ
29. SYLWIA ŻEBROWSKA KL. IV TŻ
30. ANDŻELIKA GRABOWSKA KL. III LOS
31. MAGDALENA WYSOCKA KL. III LOS
32. BARTOSZ ORŁOWSKI KL. III LOS
33. SEBASTIAN KLUCZ KL. III LOS
34. CICHOWSKI DAWID KL. III LOS
35. BEDNARSKI WOJCIECH KL. IV TE
36. KAMIL WIĘCEK KL. IV TR

WOLONTARIAT NA RZECZ MOPS:
37. KATARZYNA KAWIECKA KL. III LOH
38. ALEKSANDRA PIOTROWSKA KL. III LOH WOLONTARIUSZ ROKU
39. KAROLINA MATŁOCH KL. IV TE
WOLONTARIUSZ ROKU
AKTYWNA PACA SPOŁECZNA NA RZECZ SZKOŁY

AKTYWNA DZIAŁALNOŚĆ W PROPAGOWANIU HONOROWEGO KRWIODAWSTWA:
40. MARCIN FIJAŁ KL. IV TS 2,700 ML
41. SZYMON PIOTROWSKI KL. IV TR 2,450 ML
42. DAMIAN SZYMAŃSKI KL. IV TŻ 2,250ML
43. MICHAŁ SOSNOWSKI KL. IV TI 900 ML
skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:
Nauczyciel Data: 14 maj 2018, 20:42
Brawo Krystian Dominik i Kamil Bednarczyk. Wielka duma😆
Data: 15 maj 2018, 11:55
BIBLIOTEKA - MOCKIKLOCKI!!! DZIĘKI SORZE!!!


ePrzasnysz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii internautów. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, obraźliwe, wulgarne, naruszające zasady współżycia społecznego albo naruszające prawa ePrzasnysz.pl lub innych podmiotów może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.05 s.