Czwartek, 17 styczeń 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
Wolontariusze Fabryki Światła już ruszyli!
Źródło : Festiwal Fabryka Światła/fb, (21 kwiecień 2018)
Rozmiar tekstu: A A A

W środę, 18 kwietnia 2018 r. odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie z wolontariuszami Festiwalu Fabryka Światła. Projekt cieszy się dużym zainteresowaniem wolontariuszy i z roku na rok jest coraz więcej chętnych do współpracy z nami. Nie zawiedliśmy się i tym razem!

Cieszy nas niezmiernie fakt, że oprócz wolontariuszy mających już kilkuletnie doświadczenie współpracy z Fabryką Światła, pojawili się nowi, młodzi ludzie. Od razu było widać, że są pełni energii i entuzjazmu. Gdy doszło do pracy kreatywnej nad różnego rodzaju działaniami wolontarystycznymi nie było końca pomysłom. Jeden padał za drugim, aż prowadzący nie mogli za nimi nadążyć!

Niesamowita atmosfera i zapał, który nas przywitał w Przasnyszu pozostanie z nami aż do kolejnego spotkania. Mając tak obszerny materiał na pewno nie będziemy się nudzili przy kolejnej wizycie w Przasnyszu. Dziękujemy Wam wszystkim za przybycie!

Dziękujemy za pomoc w organizacji spotkania Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej oraz Centrum Animacji i Wsparcia Społeczności Lokalnej w Przasnyszu.

Spotkanie prowadzili: Milena Stryjewska, Katarzyna Bulik-Głodowska, Joanna Janusewicz, Witold Filipunas.
skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:


Brak Waszych opinii do tego artykułu.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.